Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

ili5
13. led 2008

Bábovka se povedla,teda to čučím.Mám rok starou troubu a pořád v ni nic neumím,tak se tomu vyhýbám jak můžu.Zlatá remoska 😀 .Programů tam je jak na kabelovce a čert aby se v tom vyznal.Návod tam byl nic moc.

koczurka
13. led 2008

hmm,úplně jsem dostala chuť na tu bábovku Ili.Asi zítra něco upeču.Já bych zase neuměla péct v remosce,já strašně ráda peču různé buchty a koláče,moc nerada vařím ale péct mě fakt dost hodně baví. 😅 Tak si dej i za mně Ili,dobrou chuť. 😝

abi0605
13. led 2008

Já dneska taky pekla,nejprvě skořicové šneky s jablkama a potom chleba v pekárně. 😉

geryna
15. led 2008

Ahoj holky,tak mam zítra odběr , držte mi palečky, at máme pěknou úrodu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michule
15. led 2008

Ahoj holky.
Celou dobu nešel koník a tak to tady i tak vypadá, jsme na druhé straně. Takže to musíme rychle napravit.
Gery - držím moc palečky ať máš bezproblémové spinkání v narkoze a hoooodně moc moc folíku. Zítra dej hned vědět. Budeme čekat až ti bude dobře a budeš schoponá psát.
Abi - můj mladý ty šneky přímo zbožňuje. Dost dobrý nápad na víkend. To budu aspoň potřebná.
Koczurko - nepíšeš, co se děje??? Taky jsi byla nervózní z Koníka??

koczurka
15. led 2008

Čauky holky!!!Tak konečně to zase jde!Jak se všichni máte?Abi,já taky pekla včera jablečný koláč,ta Ili nás pěkně navnadila. 😅 Gery,držím pěsti štěstí ať máš moc,moc,moc a nejvíc vajíček 😉 .Hned jak budeš moct tak nás tady informuj,budu napnutá a zvědavá.

koczurka
15. led 2008

Ahoj Michul,to si teda piš že jsem byla nervózní že nejde koník,už se mi smál i drahý jak jsem z toho bláznila a pořád to zkoušela.Ty asi taky co?

michule
15. led 2008

No jo Koczurko - já jsem to sváděla na mladého, že mi zničil schválně koníka. Říkal mi, že je prostě v háji server, že jsme zahltily koníka. No a já tomu věříla a pak zjistila, že nejde ani v práci, tak mi spadl kámen ze srdce. No a ted jsem přiběhla od kadeřnice a zjistila, že už to jde, konečně!!!!! 😀
S tím pečením mě holky navnadily taky, hned o víkednu něco zmáknu, ale bojím se, že to zase sežeru sama. Takže dva dny nic nebylo ( na koníku ), co se nového událo??? U mě nic, škola, dnes stříháni a tak pořád dokola.

abi0605
15. led 2008

ahojky všem, u nás nic nového, včera jsme mluvili s drahým o IVF a shodli jsme se že nejprve dodělá školu a v létě se asi do toho pustíme. takže do té doby se jenom budeme pokoušet přirozeně.

koczurka
15. led 2008

Já se taky chystám ke kadeřnici,už to mám jak morousy.Jinak u mně taky nic nového,žádná změna.Zítra jdu k zubařce,tak jsem nadšená a doufám že mi nic nebude dělat.Kde máš tu fotku Michul?

gabka14
15. led 2008

Ahoj holky!!!
Už dva dny jsem tu nebyla, buď mi nešlo najet na Koníka nebo nevyšel čas.No jo, teď když chodím zase do práce, tak toho času moc nezbývá. ☹ ☹

Ili poslala jsem ti svůj mail do interní pošty kvůli toho ceníku.Doufám, že jsem to nezvorala a přišlo ti to tam. Ale, když jsi mi ten ceník neposlala, tak jsem to asi udělala nějak špatně. 😀

Gery držím moc pěstičky, aby bylo dost vajíček... 😉

ili5
16. led 2008

Ahoj holky,taky mi nešel koník.gabko,poslala jsem ti to 3 x a pokaždé mi to došlo zpátky.napiš mi znova maj,asi si to špatně napsala.Došla jsem od zubaře,trhal mi osmičku,hrůza,měla jsem jen kořen,tak jsem si užila na křesle. 😉

geryna
16. led 2008

Ahoj holky, tak máme 17 vajíček.Mám si zavolat v pátek co a jak,ale sestřička říkala, že bude transfér asi v pondělí. 😉 😀 😝 😝 😅

abi0605
16. led 2008

Geryno tak to je super úrodička. To určitě zůstane i na zamražení. 😉

michule
16. led 2008

Ahoj holky.
Gery - to je nádhera. Jsi šikovna stimulantka, tak teď zas držím palečky ať jsou všechny folíky oplodněné.
Abi - nová fotka s mazlíkem, že??
Ili - 26. 2 jdu taky a na dvě osmičky najednou, tak se traky trochu strachuji, ale jsme statečné. Aspoň to máš za sebou. Ale soucítím s tebou.
Gabi - to je mazec s to teď skloubit koníka s práci, že?? Já jsem toho důkazem. Vůbec vás nestíhám. ☹
Koczurko - fotka bude, ale fakt mám málo času a musím si pohrát i s albem. Takže pokud neumřu na vyčerpání, dodám ihned. Co u zubaře?? Máš všechny zuby na místě 😀 ?? Já zubaře nesnáším, to asi všichni, že, ale pokud mi mají vrtat zub, tak si nechám píchnout injekci a jsem v poho. Jinak bych tam ani nešla. No jsem tak trochu hysterická. Jinak mi dneska vlasy pochválili, no možná jsem to trochu přehnala s melírem, ale co, zase odroste a ostříhám to na krátko, no ne? Život je změna. Jinak s tím zdražením přišla drahota i na kadeřnictví a já tam nechala takovou pálku, že se možná naučím stříhat a barvit sama 😀 😀 😀 😀

koczurka
16. led 2008

Ahojky holky!!!Gery,super jen tak dále.Ili,mně taky nepřišel ještě ten ceník,je to možné?Už jsi mi ho posílala?Michul,zuby mám všechny,nic mi nedělala...ufff 😀 .Mně nevadí vrtání,ale trhání bych nepřežila asi.Taky jdu na melír už to mám tak odrostlé že tam asi taky nechám pěkný balík.Holky tak se mějte krásně... 😅 🙂

beranek
17. led 2008

ahoj holky 🙂
Vidím, že jsme byly všechny u holiček, já jsem byla včera, už jsem taky potřebovala ze sebe udělat člověka 😀
Doufám, že se vám tady daří dobře, vidím i nějaké pozitivní zprávy, tak to je moc dobře 🙂
Já jsem si objednala ovulační testy, tak zkouším, jestli mé tělo funguje 😉 No uvidíme....

koczurka
18. led 2008

Ahoj holky!!!Tak kde jste všichni?Je to možné,to nemáte co psát?

abi0605
18. led 2008

já teda nemám co psát 😉 snad jen že se mi vrací syn z lyžáku a bude tu hned veseleji. No a přítel dělá zkoušku z angličtiny,tak mu musím držet palečky. 🙂

koczurka
18. led 2008

No tak ahoj!Konečně někdo,já taky nemám co psát ale vždycky se něco najde a nebo napadne.Abi,za chvilku do práce jdeš že?Už se těšíš?Ten čas letí jak blázen.Je divné že nenapsala Michule,ta nikdy nezklame...ale teď jak tak kukám má pěknou mezeru.No snad se ozve dneska. 😉

abi0605
18. led 2008

No do práce se těším i ne. Nevím kolik tam bude pro mně práce,před nemocenskou ji teda moc nebylo a sedět u PC a nemět do čeho píchnout je pak otrava. Navíc si připadám že tam po tolika měsících ani jakoby nepatřím. Pomalu si tam nemám s kým popovídat.No uvidíme... 😒

megy
18. led 2008

Ahoj holky - ráda bych se zeptala Vás zkušenějších, jak to probíhá při prvních sezeních v centru. Co po Vás chtějí a podobně?? S MM se snažíme víc jak rok - bez úspěchu s jedním samovolným potratem. Můžete mi říct, jak to všechno probíhá a co vše s Vámi dělají??? 😵

geryna
18. led 2008

Ahoj holky, tak jsem dneska volala do centra a máme 6 embrií, transfér mám v pondělí, tak doufám, že vydrží.

michule
18. led 2008

Ahoj holčiny.
Gery - super. Tak vidíš, že ty naše pěsti nezklamaly. A v pondělí ti je budeme držet taky a celých 14 dní!!!! Tak nám dávej vědět a pěkně si užívej.
Koczurko - já jsem to říkala, že budu mít málo času, ale byla jsem tady včera a můj mladý mě vyhnal od pc a už mě nepustil. Ještě nezapoměl přidat poznámku o závislosti a tím pádem si podepsal otrel. Už tu bude minimálně a pc je celý můj. Já mu dám. No a jinak jsem dnes byla na kontrole u MUDr Čermáka a víš co, kašlu na celý KET. Řekla jsem mu, že se na to vlastně vůbec necítím. Potřebuji chodit do školy, do práce a co víc, potřebuji přeléčit kvasinky a on se na mě usmál a řekl ,, tak sestři přijďte až uznáte za vhodné ,,. Já až uznám za vhodné a co léky, nebo mast?? No prostě ho s...u z vysoká. Až mě zas přejde vztek, tak tam půjdu. To bude až v květnu. Takže do té doby mám čas na naše pokusy. No a jinak já mám pořád o čem psát. Třeba, že jsem celé dopoledne zjištovala vysoké školy, které by mi vyhovovaly a zjistila jsem, že takové školy nejsou. Prostě DUTÉ SUDY NEPOTOPÍŠ 😀 😀 😀 😀 . Takže jsem trochu zklamaná, ale ještě to nevzdávám. Pak taky, že mám uzavřené známky a tím pádem jsem připuštěna k maturitě. No a že můj průměr je šílený a přijímačky musím dělat na každouVŠ. No a to je asi všechno a ted doufám napíšeš co ty za ty dva dny nového?? 😎
A holky taky pište!!!

michule
18. led 2008

Magy - podívej se na str. 13 tam se ptala Katy na stejnou věc a snažily jsme se ji to nějak popsat. Zkus si to přečíst a když nebudeš něčemu rozumět klidně se ptej.

michule
18. led 2008

Napsala jsem magy - asi mám chut na polívku 😀 😀 😀 , omlouvám se za chybu Megy.

koczurka
18. led 2008

Ahojky!Michul,to je dobře že ses nedala vyhnat od pc,nedej se nedej. 😅 Ten dr.Čermák fakt nemá žádné chování ani přístup,jsem rozčílená normálně s Tebou.Ty budeš dělat výšku jo,to jsi fakt dobrá.Držím pěsti ať zvládneš přijímačky.Já jsem úplně zapoměla napsat že máme nového papoucha,je super.No tak s ním pořád vykládám a vykládám a doufám že ho něco naučím.Abi,to bude dobrý v té práci,uvidíš.Zvykneš si za chvilku,prostě jsi dlouho nepracovala tak máš obavy,ale to je normální. 😉

michule
18. led 2008

Koczurko - to je fakt, že máš papagaja???? Jakého, jakje velký a zbarveny?? To je super. Mluv s ním hodně, oni se jen dívají a jednoho dne začne mluvit přesně hlasem jako máš ty a věci které mu dokola vykládáš. To je bomba. My jsme měli doma jenom andulku, ale ta mluvila taky nádherně. Můj taťka do ní pořád hučel a ta se rozvykládala jako blázen. Pak byl rodinný smutek, když byla nožkama nahoru ☹ , ale to je život. A ten Čermák...no neřeším. On mi ani nenapsal na recept gramáž léku a tak magisrty neví co mi mají vydat. Takže mu v pondělí musím volat. No hrůza děs běs. No a ty výšky...chci to zkusit, ale jak dopadnu nevím nevím. Musím jít dále ať už s miminkem nebo bez něj. Zapomenout na nezdary a posunout se dál. Tak to je teď mé krédo.
Abi - ty máš depku, že musíš do práce??? Já vím jak se cítíš. Měla jsem stejné pocity. Nejhorší bude první týden a pak už jsi v klidu. No a nastane kolotoč.

michule
20. led 2008

Ahoj holky -.....
jestli nenapíšete, tak nám tuto diskuzi za chvíli zamknou. To je hrozné, jenom my v Ostravě jsme takové, jiné diskuze jedou jako kolovrátek. Vím, že si píšeme třeba o ničem, ale pořád lepší, než o ničem mlčet, no ne?? 😀 😀 😀 😀 😀
Tak jaký byl třeba víkend??
Koczurko - podle mě jsi nemocná, protože ty taky nikdy nezklameš a nyní taková odmlka. ☹ ☹
No tak se ozvěte.
Hezkou neděli všem. A všem zdejším těhulkám povel k plivaní bacilku!!!!!!! 😎

gabka14
20. led 2008

Ahoj holky!!! 😉
Tak se dívám, že jsme to tu začaly všechny nějak zanedbávat. 😖 To bychom měly teda napravit. 😉