Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

miska66
8. lis 2008

No v podstate jsem zdrava ale to jenom v podstate. Takze hypofyza produkuje malo hormonu ktery vyvolava ovulaci a kdyz uz k to mu dojde tak ty folikuly neprasknou. tak ja mu na to at mi daji neco at prasknou. Tak mi dali clostylbegit tak nejak se to jmenovalo uz presne nevim. A pak mi udelali tu inseminaci. Jenom ze nic. Tak parnerovi zjistili ze spermijky jsou lenive tak ze je treba pomoct vic. Tak mi tam pan dr.Cermak naflakal take sumy ze jsem skoro odpadla, no ale co pro to neudelame ze?. Tak zatim mne to stalo 32 tisic. Nevim jestli je to malo nebo moc. A kolik dnu jsi po transferu? Mne zavedli dve embria v patek, takze taky ekam co a jak.

bukca
8. lis 2008

transfér .. né, já jsem byla na IUI a teď jsem 4DPO. Ty by si už mohla testovat ... pokud se to povedlo, tak by na testu už mohlo jít vidět ... jinak 32 tis. se mi zdá opravdu hodně

miska66
8. lis 2008

A to IVI je?

bukca
8. lis 2008

inseminace

miska66
8. lis 2008

aha jo jo. tak po insm, jsem cekala na menzes vzdy, ani jsem si to tak neuvedomovala.ale to je mozna tim co prozivam ted a ze uz to mam za sebou. ale drzim palce at to vyjde. A ke kteremu doktorovi chodis? ono se to tam pomenilo, nebo ne?a mas nemocenskou? ja jsem nemela.

luciasek1982
8. lis 2008

Ahojky Miško.... vítám tě mezi námi!!! Držím palečky, aby vám to vyšlo a embrya se udržela a byly z nich krásné mimíska!!! Já chodím do GC tak necelého půl roku. Teď jsem ukončila 8 týdenní léčku hyperprolaktémie Dostinexem. Během týdne jdu na odběry a pokud bude prolaktin v normě, tak bych měla jít na IUI. Tak jsem docela zvědavá, ale snad bude vše O.K. Chodím k MUDr. Lachčinovi a zatím jsem s ním spokojená,ale ještě toho nemám moc za sebou, tak těžko říct, myslím že se to teprve ukáže, jaký je! Kamarádka třeba chodila k Čermákovi.... teď čeká dvojčátka z IVF.... a ta s ním byla vcelku spokojená. Sice říkala, že je dosti náladový a někdy nepříjemný, ale že jinak docela v poho.

Fifi.... jasně že ten vzkaz byl pro tebe 😀 Mě už taky haraší!!!! 😅 Tak ty už stimuluješ jo, tak to je paráda! Když jsem ještě chodila ke svému gynďákovi, tak jsem byla na HSG... v pohodě.... potom mi napsal Utroš a ten jsem brala asi od února do července a nic, pak mi k tomu ještě dával na 2 měsíce Clostrylbegyd, a taky nic.... tak nevím, asi jsem nějaký zvláštní exemplář 😀 Mno a pak mě MUDr. vyexpedoval do GC, že už neví co se mnou. Mno jsem docela zvědavá, co se mnou teď budou provádět!!! 😕

Jani..... a jak to vypadá s tebou??? Kdy začneš testíkovat??? Kéž by vám to tentokrát vyšlo, ani nevíš, jak bych ti to přála!!!

Tak se mějte holky fajn.... papa a krásný večer!!!! 😉 🙂

luciasek1982
8. lis 2008

A ještě něco jsem chtěla.... tohle je maras.... takhle vydělávat na tom, že někdo nemůže mít děti!!! 32 000 za IVF.... by mě zajímalo, kolik to stojí, když by si to měl člověk platit sám. Mám dojem, že 3 IVFka hradí pojišťovna, a pak už ne!!! Mno i když " hradí pojišťovna ", ale stejně pak člověk ještě platí tolik peněz.... mno jsem zdravotník,ale tohle mi příjde, jako pěkný hnus!!! 😠 ☹

berryl
9. lis 2008

ahoj holky, můžu mezi Vás?
více jak rok se snažíme o mimi, bezvýsledně, manžel byl na spermiogramu a má 10mil/ml ejakul a jen 20% propulsivně pohyblivých spermií, takže jsme dostali žádanku a máme jít na gyncentrum a já uvažuji kam jít jestli tady vOV nebo do Olomouce, ta tady má v Polance prý pobočku. Můžete mi prosím někdo poradit co náš čeká? já jsem prý v pořádku, ale nikdo neví. Děkuji všem

miska66
9. lis 2008

ahoooooooj holky tak jsem si po 8mi dnes po zavedeni embrii delala vcera vecer a dnes rano test a vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubec nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ani naznak tak nevim ale prsa mne boli. No to bude asi z tech hormonu. Do prcic tak nevim. Ale este cekam.

berrylko ja jsem se taky rozhodovala kam jestli do Olomouce, ale kdyz jsem si zpocitala naklady na cestovne dojizdeni vis jak nekdy tam bude treba mozna prespat nobo dojizdet kazdy den. Tak jsem to zkusila tu v OV. A jsem spokojena, jenom ta suma co jsem zatim zaplatila a vysledek zatim niiiiiiiiiiiiic, to je na tom to nejhorsi. O Polance nevim. Jo a co te ceka? ja jsem taky pry zdrava jak ryba a vidis, jestli chces vedet jak to bylo se mnou tak ti to napisu. 😉

bukca
9. lis 2008

ahoj holky ...

Luci .. snad budu testovat příští víkend, ale nevím, uvidím .. moc se mi do toho nechce .. mám docela strach, že to nevyjde

berryl ... ahojky, vítám Tě ... 20% to zase není tak strašné, od kamarádky přítel má jenom 3% a mají krásnou, zdravou 5ti letou holčičku a počali jí přirozeně .. neztrácej hlavu ..
... pokud nevíš, kam máš jít, tak běž do Ostravy .. hodně lidí na to centrum nadává, ale já jsem "zatím" spokojená .. byla jsem sice u MUDr. Čermáka, ale nakonec jsem po poslední prohlídce přešla k MUDrovi Lachčinovi .. pro mě je lepší, pozornější a hlavně komunikuje .. všechno popisuje co dělá, ukazuje, prostě se s Tebou baví a né jak Čermák. Ten je ze vším strašně rychle hotov ...

Jinak co se týče Polanky .. tam je jeden MUDr., co byl v centru a přestoupil tam a to jenom proto, že mu tam nabídli víc peněz, tak mi to bylo řečeno sestřičkami v GC ... IUI ani IVF tam ale nedělají .. na tyto zákroky se dojíždí do Olomíku .. ale jak říkám, opravdu záleží na Tobě

Miska66 ... 8 dem po ET je opravdu ještě brzo .. testík udělej až tak za 3-4 dny a uvidíš
... jinak bychom určitě uvítali, kdyby si nám napsala, jak to u Tebe vešechno probíhalo, moc mě to zajímá

miska66
9. lis 2008

Bucko pockej chvilicku napisu vse, jenom uvarim obed 😉 Jo a akorat jsem kukala na stranky centra v Olomouci, a myslis ze tam se tolik jak v gyncentru v Ov neplati? to je divne, musim to nejak zistit

fifinka31
9. lis 2008

Ahoj holky,vitam nove devcata,ja teda nad Olmikem vubec neuvazovala-myslim si ze na BLBCE clovek muze narazit vsude.A jelikoz se do IVF jeste nezenu,zvolila sem hned OV,sem docela teda lina nekam dojizdet dal,tak taky pro to.Ale vim ze IVF vyjde v OV draz nez v OL-tam kamoska platila do 20000,- ale ono zase zalezi,jak to cele probiha,co se vse dela-to pak cena vzrusta(stejne se ji nezadarilo,mela 1 mimi,v deloze ale bez srdicka)tu jistotu ze to vyjde nemate nikde.
Jinak na IVF prispiva pojistovna na 3 cykly(nejlepsi je kdyz se zadari nejake vajicka zamrazit,to se pak dela jen ET.Horsi jak neni co mrazit,a nevyjde to a jede se nanovo a plati se znova.To je pak mazec!Jinak znama chce jit na IVF,je ji 42 let,takze si to bude hradit uz sama.A ja cetla ze IVF pak vyjde kolem 70000!!!Este se da udelat ivf do normalniho cyklu,ze se bere jen Clost.pri nem vyrostou treba 2 jajca,ty se vyndaji(to pry ale neni pod narkozou!!!)a oplodni a zavedou-vyjde to levneji.Jinak paltite hodne za ty injekce+icsi+mrazeni atd.
Tak se mejte,ja ted cekam na MS-mela by dojit do patku,a pak papam 5-9dc Clost.

bukca
9. lis 2008

misko, záleží taky na tom, jakou máš stimulaci na IVF. Podle mě se to dá koupit i jende, stačí, když Ti MUDr řekne, co by to mělo být za léky a seženeš si je sama a platíš jenom samotné IVF a to by mělo být cca 20 tis. ale to je jenom moje spekulace, přečetla jsem si toho hodně a je to +- !

luciasek1982
9. lis 2008

Ahojky holky!!!

Fifi.... mno zamrazit si je můžeš nechat, ale já vím, že kámoška, která byla na odběru jajec a měla jich více, tak si je chtěla nechat zamrazit, kdyby první IVF nevyšlo a stálo by jí to 9 nebo 10 000. Ale pak nějak říkala, že ostatní jajca nebyla na zamrazení vhodná, že byla malá či co!

Pokud jde o ceny IVF, tak ta se odvíjí od toho jaké vám nasadí hormony, jak kvalitné je sperma atd. Ta kámoška, která byla v GC na IVF platila myslím něco kolem 25 000.

Miško.... nevěš hlavu, na testování je to opravdu ještě brzy!!! Mám pocit, že HCG v krvi pomalu narůstá až nejdříve za 14 dní od oplodnění 😉 Tak máš ještě čas.... snad to vyjde.... budu držet palečky!!!!! 😉

Beryll.... ahojky, taky tě vítám mezi námi!!! Já začala chodit do GC někdy v červenci! Pak jsem narazila tady na tuhle diskuzi a byla jsem docela nalomená, jestli nemám přejít do Olmiku! Pač většina příspěvků tady, byla hodně negativistická. Dávala jsem to tady pročítat i manžu.... ale nakonec jsme se schodli, že to tady zkusíme a uvidíme. Pokud by se nám to nezálo, přešli bychom. Ale zatím jsem spokojená a doufám, že to tak i zůstane!!! Myslím si, že všude je něco, a pokud to nemá vyjít, tak to nevyjde ať chodíš do GC v Ově a nebo do Olmiku!!! Navíc já bych to měla dosti složité s dojížděním, kvůli práce! Kámoška třeba do Olmiku dojížděla někdy i 3x v týdnu!!! Ale rozhodnutí je jen a jen na tobě!!!!

Tak se mějte holky krásně... pa a krásný den!!! 🙂

berryl
9. lis 2008

ahoj holky mockrát Vám všem děkuji za radu, takže se zítra objednám do OV a uvidíme, misko určitě mi napiš budu moc ráda a hlavně budu trošičku vědět co mě čeká a nemine 🙂
já si taky myslím, že i zlatých 20% bude na krásné miminko

nevíte za jak dlouho mě objednají a co nás čeká za vyšetření ??? děkuji a všem přeji brzy vytoužené miminko

miska66
10. lis 2008

Dobre rano holky jste tam nektera?

bukca
10. lis 2008

ahoj, jsem tady já, ale to ty asi už nebudeš, že?

miska66
10. lis 2008

Ahojjj tak ja uz jsem tu zas. Je tam nekdo z vas?

miska66
10. lis 2008

hallllooooooooooooooo, holcata nejste tam? mam chut pokecat

luciasek1982
10. lis 2008

Ahojky Miško.... teď jsem dorazila z práce domů... jsi tady ještě?

luciasek1982
10. lis 2008

Aha.... koukám, že jsi!!!! Tak povídej... už jsi objednaná??? 😉

luciasek1982
10. lis 2008

A ke komu budeš chodit?

miska66
10. lis 2008

ahoooooooooooooooojky uz som jsem tu. chodim zatim k Cermakovi. ale jsem hodne zmatena

berryl
10. lis 2008

ahoj holky, tak já půjdu zřejmě taky k Čermákovi, budu to mít domluvené přes tu známou, tak uvidíme jak se bude chovat, nikdy není přece problém změnit doktora

misko z čeho jsi zmatená

miska66
10. lis 2008

ze jsem po ET 11ty den a niccc jenom jedna carka,

berryl
10. lis 2008

ještě v tom nejsem tak zběhlá, ale ET je co? děkuji

miska66
10. lis 2008

No ani ja ne z toho si nic nedelej,jenom tak domyslim. Embriotransfer, ze mi to zavedli pred 11ti dny a vuuuuuuubec nic

miska66
10. lis 2008

dobrou noc holky. ahoj zitra

bukca
11. lis 2008

ahojky .. je tady někdo?

sadourek
11. lis 2008

ahoj holky, chtěla bych vám jen upřesnit info ohledně pobočky Fertimedu v Polance! Je tam skutečně váš milovaný Jaroš a já jsem s nim zatím spokojená a s přístupem celého personálu taky. IUI se v polance dělá!! Jestli IVF, to nevím, ale stále rekonstuují horní patro, takže pokud se nedělá teď, v nejbližší době by se mělo dělat. A k těm penězům, přijde mi to jako jedna paní povídala. A po pravdě řečeno, taky bych šla tam, kde by mi dali víc a pokud se k tomu přidá ještě i nějaká nespokojenost, tak není proč čekat.