Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gammaray
16. bře 2011

@luciasek1982 dík za přání hezkého dne,tobě samozřejmě taky,ikdyž už večer.ani netušíš,ale vážně,jak moooc držím pěsti ,pa..

luciasek1982
19. bře 2011

@gammaray
@neiry Ahojky holky 😉 Tak jsem včera byla na kontrolním UTZ. Připsal mi ještě jedno balení Gonalu f a k tomu Cetrotide. Zítra si dopíchám první Gonal a od pondělka začínám druhý a k tomu Cetrotide. V pátek jdu na kontrolní UTZ a předpokládaný odběr vajíček je v pondělí 28.3.
Říkal, že na pravém vaječníku nic moc, ale že levý to docela dohání 😒 Tak snad se to nakonec pěkně vyrovná....... přece nemůže jeden vaječník nechat toho druhého ve štychu 😀 😎
V pátek dám zase vědět, jak jsem pokročila, a vy si užijte krásný zbytek víkendu, i když né moc pěkného, a mějte se krásně 😉 Papa....

gammaray
19. bře 2011

@luciasek1982 ahoj,prosím tě,v to pondělí toho 28.3 to budeš mít který den ms.cyklu?

luciasek1982
19. bře 2011

@gammaray To bude 14 den m.cyklu 😉 Gonal jsem si začala píchat teto týden v úterý.

gammaray
19. bře 2011

@luciasek1982 Tak to máš podle mně moooc dobře načasované..hezký víkend přeji všem.

luciasek1982
19. bře 2011

@gammaray No tak v to upřímně doufám 🙂 Tobě taky krásný víkend 😉

mourinka29
22. bře 2011

ahojte holky,byl ady někdo v EUROFERTILU??? já joo ,a moc bych chtěla pokecat i s někým jiným 🙂

neiry
23. bře 2011

@mourinka29 Já nee, ale celkem by mě zajímalo, jaké máš z toho dojmy 🙂. Tak povídej 😉.

luciasek1982
24. bře 2011

Tak mám za sebou poslední službu před odběrem vajíček. V pátek mě ještě čeká kontrolní UTZ a v pondělí hurááá na to!!!!!! 😀
Všem přeji krásný den a sobě dobrou noc 😀 😉

gammaray
24. bře 2011

@luciasek1982 zdravím. 🙄 vidíš,a už je to pomalu tady,já jsem ti říkala,že to vidím tak na konec března.uteklo to,aspon mně.a jak se cítíš,už máš jakoby nafouklé břicho?doufám,že v den odběru jdeš na nemocenskou!!dej vědět,jak zítra dopadneš na utz.zatím...

luciasek1982
24. bře 2011

@gammaray Ano, mám vzedmutý podbřišek a cítím vaječníky.... více citlivý mám levý, tak uvidíme co mi zítra řekne 😉 Máš pravdu docela to uteklo, i když občas mi to přišlo jako nekonečné 😀 Já bych na nemocenskou rozhodně chtěla, jen nevím jestli jí dávají automaticky a nebo jestli si o ni budu muset říct. Zítra se určitě ozvu, jak jsem dopadla 😉
Zatím papa a užij si krásný, sluníčkový den! 🙂

gammaray
24. bře 2011

@luciasek1982 no,mě se vždycky nahoře ještě před uspáním ptali sami od sebe,jestli chci vypsat nemocenskou a od kdy.neměla jsem s něma v tomhle nikdy problém.a kdyby náhodou ne,tak si o ni řekni sama.čauky

luciasek1982
25. bře 2011

@gammaray Tak jsem doma. Foliků je dostatek, zítra ještě píchám Cetrotide, pak večer Pregnyl a v pondělí v 8:20 se jde na to 😉 Tak drž palečky 🙂
Pa a užij si fajn den .....

gammaray
25. bře 2011

@luciasek1982 Tak to je dobře,že to takhle narostlo.přeji,at' maš hodně, a hlavně kvalitních vajíček.v pondělí na tebe budu myslet. 😵 hezký, čekací víkend 😀 😀

pettule69
26. bře 2011

Zdravím, Chodím taky do Ostravského Gyncentra a v pondělí mě čeká první IUI, chtěla jsem se zeptat kolik to tak stojí. 😖

jezulicka
26. bře 2011

@pettule69 ahojky tak IUI tě nic stát nebude pouhých 50kč za utz...teda aspon u nás to tak bylo...to až IVF tě bude stát hrubo peněz pokud k tomu dojdeš... 😲

mourinka29
26. bře 2011

@neiry no nejdřív mě zarazila ta nevybavenost,jako nemyslím přístroje a tak,to tam snad je 😀 😀 ,ale z jiného CARU jsem byla zvykla na dekorace a prostě ten prvotní pocit 😖 ,ale pak jsem si řekla,že je to logické,je to začínající centrum,jednou byl dr: Jaroš hooodně nepříjemný,jsem to pak i obrečela ale od té doby se choval krásně a všichni tam 🙂 a včera jsem byla na ET,mám v sobě 2bobíšky bez PK,byla jsem totiž jen na minimálce,ale pokud by se nepovedlo,pujdu hned znovu tam 🙂

pettule69
26. bře 2011

diky moc, chtela jsem se na to prave zeptat protoze kamaradka hrozila ze ji znama rikala ze to stoji 2500,- coz se mi zda moc, jinak to IVF je dost mastny ale tak když chce žena dítě, udělá pro to cokoliv 🙂

pettule69
26. bře 2011

@jezulicka diky moc, chtela jsem se na to prave zeptat protoze kamaradka hrozila ze ji znama rikala ze to stoji 2500,- coz se mi zda moc, jinak to IVF je dost mastny ale tak když chce žena dítě, udělá pro to cokoliv 🙂

neiry
26. bře 2011

@mourinka29 Tak držím palce, aby to dobře dopadlo 😉. A co to je minimálka?
Já jsem k Jarošovi chodila kdysi do Gyncentra a mi moc sympatický nebyl. Navíc mi vždycky přišlo, že má umaštěné vlasy 🙂. Já vím, že olej na hlavě neznamená, že není dobrý doktor, ale přijde mi to prostě takové nečisté.

mourinka29
26. bře 2011

@neiry 😀 😀 😀 😀 ,tak umaštěný se mi nezdál 😀 😀 ,né,je v pohodě a co jsem si přečetla na recenzích na něja,tak je asi hodně dobrý doktor 🙂 ,ale co se týče oplodnění,a toho estli se to zadaří,to nezáleží asi nikdy na dr. jasné,dr. musí dobře ovládat stimulku,aby byly vajucha,ale potom co se děje s embryjkama už je na štěstí,aspon mám ten pocit,A minimálka je oplodnění s minimální stimulaci,stimulovala jsem jen clostilem a dopíchla jsem pár dávek menopuru a vysledek byl 4vajíčka,což je na jeden vaječník myslím super,zvolila jsem minimálku,jelikož u klasického ivf jsem měla jen 2vajíčka azavedeno jen jedno bez PK a vyšlo to 😵 ,ale na to,že jsem měla takové dávky a stálo to tolik peněz,tak vysledek horší než ted u minimálky a to za mnohem nižší peníze,minimálka se nepočítá do 3pokusu ivf,celou si ji platíš sama 🙂

neiry
26. bře 2011

@mourinka29 Já měla u klasického IVF taky jen dvě vajíčka, tak jsem překvapená, že při té minimální stimulaci jsi jich měla víceji. A na kolik tě to teda vyšlo? To teď máte jako pokus o druhé mimi? A první bylo v Gyncentru?

mourinka29
26. bře 2011

@neiry ne néé,já měla první ivf v repromedě v Brně,druhé taky,u toho jsem otěhotněla,ale miminko jsem musela dát v lednu pryč kvulí těžké vývojové vadě ☹ .a ted po druhé ms po revizi jsme šli do minimálky a už jsem nechtěla jezdit do Brna,je to moc daleko a kvuli minimálky už vubec néé,tak jsme zvolili eurofertil 🙂

neiry
26. bře 2011

@mourinka29 Ty jo, chudáku, to je strašné 😢. A v kterém jsi byla týdnu?

pettule69
26. bře 2011

@jezulicka a ty chodis k jakemu doktorovi...ja jsem u dr.Lachčiny a jsem s nim maximalně spokojena... 😉

mourinka29
26. bře 2011

@neiry 12+5 jsem byla,zjistilo se to na screeningu ve fakultce ☹ ☹ ☹ ,ale už musíme jít dál 😒 😒 ,už mám u sebe dva bobíšky,tak třeba se nám poštěstí 😔

jezulicka
27. bře 2011

@pettule69 ne já tam nechodím už byla jsem předtím u čermáka a nebyla spokojená...takže sem tam přestala chodit.. 😝

pettule69
27. bře 2011

@jezulicka aha...no hlavně jak se zadařilo a budeš mít miminko...hlavně ať je zdravé 😉

jezulicka
27. bře 2011

@pettule69 tak podle všech výsledků je mimi zdravé, srdíčko bije jako zvon, vše ok...a ty jsi spokojená v gyncentru?ted jdeš teprve poprvé?

pettule69
27. bře 2011

@jezulicka tak zatim jsem tam spokojena jak s přístupem lékaře, tak se sestřičkama....bohužel mi loni zjistili že mám PCO, zkoušeli mi rozjet vaječníky hormonama ale bohužel nic mi nezabírá, tak zítra jdu na ultrazvuk a pokud budou vajicka dostatecne velka, tak chce lekar udelat tu IUI...proto jsem se tak ptala kolik to stoji, protoze doktor mel v patek nejaky dlouhy telefonat tak mi jen zhruba rekl o co pujde....tak uvidime zitra... 🙂