Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

damilinka
12. únor 2013

No já chodím do Gyncentra k MUDr. Čermákovi a teď jsem se objednala na konzultaci do jiného CAR do Eurofertilu. Mám totiž z doktora pocit, že nechce nic jiného než aby jsme hned šli do IVF a to se mi nelíbí. Chápu že je to jejich byznys, ale já bych chtěla trochu péče či léčby než půjdu do té poslední možnosti.

mandy26
16. kvě 2013

Já bych poradila jen jednu věc: Vyhněte se Gyncetru obloukem! Jde jim jen o peníze, mrazí i vkládají nekvalitní embrya, i když ví, že nemají šanci..

jennyska
19. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Gyncentrum s.r.o. Ostrava a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/gyncentrum-s-r-o-ostr... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

stepankakv
3. říj 2013

Ahojky, jsem tu dneska poprvé a chtěla bych radu....manžel byl dnes na spermiogramu a prý je to ok, akorát má koncentraci 10 mil / ml. A já už mám nervy :( Mám to nějak řešit nebo dál zkoušet? Nic moc mu tam neřekli :(

jirinka1977
24. srp 2014

Ahojky, chtěla by jsem přispět svojí trochou do mlýna. Já mám pco, které úspěšně zanedbal můj bývalý gynekolog. Jinak máme s manželem za sebou první ivf, dvě IUI a připravujeme se na druhé ivf. Začali jsme chodit do fertimedu v Polance na doporučení kamarádů a taky proto že zde v té době pracovala moje gynekoložka doktorka Stafaniszeková, která je úžasný člověk a odborník. Přístup sestřiček byl super, pan doktor Sobek má svůj specifický přistup, na který se dá zvyknout. Celkem jsme tam byli spokojeni, ale co mě zklamalo a donutilo mě řešit mé druhé IUI na jiné klinice bylo to, že mi lékaři v Polance rozjeli IUI aniž by mě upozornil někdo na celoměsíční dovolenou, o tom jsem se dozvěděla od kamarádky, která tam taky chodí. A ani na stránkách neměli upozornění na dovolenou, ale měl je údajně zastupovat Olomouc, avšak tam jsem se nedovolala i přes početné pokusy. Nakonec po doporučení kamarádek jsem skončila v eurofertilu. MUDr. Jaroš začínal ve fertimedu, ale bylo poznat, že je dvakrát doktora Sobka nemusí. Nicméně mě vzal na druhé IUI. Přístup doktora Jaroše je daleko příjemnější a připravujeme se u nich na druhé ivf.

silvie123
8. kvě 2016

Ahojte, tak já chodím do Eurofertilu a vše v pořádku, spokojenost 🙂 po druhém IVF se zadařilo, bohužel jsme ale o mimi přišli v 10tt - ZT..., ale i tak do třetího pokusu půjdu tady. Byla jsem i v Gyncentru, ale nesedlo mi to tam. Přeji všem hodně úspěchů 🙂 jinak web - www.eurofertil.cz

sokorka
20. kvě 2016

Tak tam chodím roky. Teda k dr. Lachcinovi a maximální spokojenost. V roce 2012 mi zjistil PCOS. Inseminaci několik a pak Ivf. Rozjel se mi supersti.ulak a ascites a dr si na mě. Zde udělal čas, vždy objetoval i vlastní volno. A do špitálu mě vezl dokonce osobně. Vyslo hned první a mám 3letou krásku. Loni jsem byla znovu. Opět hyperstimulak, ale tentokrát mírnější. 5 Ket. Chytl se až ten poslední. To teď skončilo zamlklym těhotenstvím. Zbývá mi poslední ivf. Tak mě i napadlo změnit kliniku. Ale i tak musím říct,ze je beru pozitivně. Zvlášť pana .A co vím zase od švagrové, fertimer je jen tahání peněz.