Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

jancica74
15. čer 2010

@neiry jo a máš pravdu,někdo má dětí endelevendele a neváží si jich a ten kdo je chce má prostě smůlu ☹ je to na tom světě nespravedlivé,vid?zvládneme to obě,a obě jim ukážeme,věř mi 😉

jancica74
16. čer 2010

@neiry zdravím,tak zítra v 9 mám KET - mysli na mě prosím a taky se ozvi co ty a výsledky,taky na vás myslím,měj se pa

neiry
16. čer 2010

@jancica74 To víš, že budu, určitě to dobře dopadne. A doufám, že to co nejlíp dopadne i mi, abysme mohly obě slavit 🙂

jancica74
16. čer 2010

@neiry jojojo 🙂 zítra pisnu co a jak,hezke sničky tobě i miminku 😀

jancica74
17. čer 2010

@neiry tak už jsem doma,dopadlo to dobře - zavedli všechny 3,sliznici mám prý ukázkovou - taky mi po zákroku ukázal na UTZ že tam jsou - byla vidět bílá tečka 🙂 mám čekat.....a já stále čekám 🙂 co ty?jakpakti to dopadlo?

neiry
18. čer 2010

@jancica74 Tak teď už jen držet palce, aby se nějaké miminko chytlo 🙂 . Kdy budeš testovat?
Mi testy na žloutenku dopadly dobře, ale pro změnu mi zase začalo tvrdnout hodně břicho. Já se z toho snad nikdy nevyhrabu 😒 . Teď se ale budeme stěhovat, tak snad přijdu na jiné myšlenky 🙂

ivett25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jancica74
19. čer 2010

@ivett25 ahoj,volej určitě na to číslo co ti dali - májí tam vždy nějakou přislužbu....vypadá to na OHS 😢 Pokud tam nikdo nebude brat telefon - supej do nemocnice na pohotovost,,,,ja se s tím nesetkala,nebylo mi nejlíp,ale takhle zdaleka ne ☹

jancica74
19. čer 2010

@neiry to je doře,že ti testy takhle dopadly 🙂 na to tvrdnuti bříška si vezmi magnesium - hodně to pomahá 😀 jinak testík nejdříve až vpátek - dříve to nemá cenu

smima
19. čer 2010

ivett25 ahoj, byla jsem na punkci před měsícem. Určitě jsi dostala od bolesti Algifen???Měla jsem po odběru tlaky v podbříšku a po bocích, ale hypestimulační syndrom mě naštěstí obešel. Ptala jsem se sestřičky, jak to poznám, že mě syndrom postihne, říkala, že pokud by se ta bolest stupňovala a nepřestávala, tak mám hned volat to číslo, které jsi určitě dostala i Ty-linka je nonstop. Známá si syndromem prošla a museli ji hospitalizovat, protože se ji v břiše nasbíraly asi 2 litry vody.Takže, cokoliv se Ti nebude zdát a budeš mít bolesti, volej nebo rovnou na pohotovost.

ivett25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neiry
3. črc 2010

@jancica74 Ahoj, tak jak pokračuješ? 🙂 My se stěhovali a nemáme zatím zapojený internet, tak tu nebudu pravidelně dříve jak za dva týdny 😖 . Jak dopadlo testování? Moc doufám, že ok...

Holky, já po punkci akorát špinila, jinak nic. Asi už to máte vyřešené, ale já bych určitě volala to nonstop číslo.

spicka
8. črc 2010

Ahoj holky, ke GC v Ostravě. Začali jsme tam chodit s manželem na konci dubna a začátkem června jsme měli všechna vyšetření hotová a chystáme se na 1.IVF (ISCI) (z důvodu špatných manželových spermií). Chodíme k Dr. Čermákovi, je fakt, že zrovna nehýří empatií, úsměvy a polopatickým vysvětlováním, ale co jsem potřebovala vědět, mi vysvětlil. Je blbost bát se zeptat, platíte ho za to, tak se ozvěte. Rozhodně na mne nepůsobí nijak zle, spíš jen neobratně v komunikaci. Můj idol to rozhodně není, ale je fakt, že vystupuje velmi zdvořile a odborně. A to je pro mne důležité.
K předchozím příspěvkům v diskuzi ohledně nějakých "standartních" poplatkům 9000,-, pak 500,- při registraci apod. Že prý jsou účtovány neprávem.
500,- Kč platíte při registraci u kteréhokoliv lékaře, zavedou vám tam kartu a jste tam vedeni. Na tom nic divného není a je blbost kvůli tomu osočovat GC. Poplatek 9000,- u IVF (uvedeno v ceníku, který podepisujete), kde je asist. hatching, prodloužená kultivace apod. se v ceníku zatrhává, protože to podstatně zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění. A prý se to při využití ISCI dělá standartně (v ostatních případech nevím), je to přece jen lepší než potratit kvůli nevyvinutému embryu apod. Jistě, že to není povinné, ale lékař je tam od toho, aby vybral tu nejlepší možnost právě pro vás (ne pro vaši známou s "podobným" problémem) a s největší pravděpodobností zdravého otěhotnění. A proto mi na tom poplatku nepřijde nic divného.
A k platbám za spermiogram. Manžel tam byl na prvním spermiu, to ho tam poslal můj gynekolog, platil 100,- (nebo 200,-?, teď fakt nevím). Ukázalo se, že je špatný. Bylo nám tedy doporučeno se zaregistrovat u nich v GC a začít hledat problém. Jak jsem již psala, registrace všude stojí 500,-. Všechna další vyšetření byla již zdarma (genetika, další spermiogramy, krev, .... ). Pokud tam člověk není registrovaný, platí si tyto vyšetření sám, ale to je stejné jako kdekoliv jinde. I u zubaře, když jdu jinam, než mám kartu, platím si to samozřejmě sama. Takže to obviňování se mi nelíbí a přijde mi nespravedlivé za tyto vypsané věci.
Ale jak jsem již napsala, rozhodně by lékařům neuškodilo chovat se empatičtěji a citlivěji k pacientům !!! To je samozřejmě na místě a v tom by se měli zlepšit všichni lékaři.

jancica74
8. črc 2010

@spicka ahoj,vidím,že nejsem sama,kdo NEHANÍ GYNCENTRUM - super!!!!!! 😉 chodím tam již 2 rok a konečně se zadařilo,mimochodem taky k Čermákovi a nemůžu si stěžovat,naopak 🙂

spicka
8. črc 2010

@jancica74
Zadařilo ?? Skvělé 🙂 Vidím, že poslední zpráva byla ještě nejistá, takže je všechno v pořádku? A kolik jich je nakonec? Taková zpráva mě vždycky povzbudí, moc držím palce ať vše probíhá tak jak má!
Smím se zeptat, kde byl u vás problém?

Gyncentrum opravdu hanit zatím nechci. I když se mi tam pár věcí nelíbí, snažím se na ně dívat objektivně. Faktem je, že když jsme tam chodili na ta vyšetření a konzultace, nebyla jsem z toho nadšená a s manželem jsme to několikrát probírali, že mi ten doktor není sympatický (Čermák), ale snažila jsem se odprostit od předsudků a od emocí a dívat se na to rozumem (i když při tomto problému to jde těžko, to známe asi všechny 🙂. A rozumově mi na nich zatím nepřijde nic špatného. Tak uvidím, jak to bude celé probíhat. Chystám se tam kolem 25. července na začátek stimulace.

spicka
8. črc 2010

Promiň, už to vidím, čím vším sis prošla. No těbůh :( Svatá trpělivost. Zasloužíš si krásný úspěch 🙂

jancica74
8. črc 2010

@spicka jj mám toho za sebou dost,zatím nevíme kolik se jich chytlo,UTZ nám sice ukázal 1 bublinku,ale je tam i stínek další - doktor ještě nabyl schopen říct kolik jich tam vlastně je,další UTZ budu mít 20.7 - už se nemůžu dočkat 😀 hodně štěstí při stimulaci - neboj to zvládneš,to je brnkačka 🙂 pa a zase se ozvi

spicka
9. črc 2010

@jancica74 Děkuji za podporu 🙂
Vám držím všechny palce, vždycky když tady čtu, jak se někomu zadařilo, tak mi lezou slzy do očí 🙂 To je taková nádhera🙂! Jsem poslední dobou fakt měkota a to jsem ještě s žádnýma hormonama nezačala. To bude tóčo! pa

podrazen
14. črc 2010

ahojte holky byla jsem v gyncenru v ostravě u doktora čermáka prome ten doktor je šarlatan a podvodnik ,za registraci jsem zaplatila 500kč když my delali odberi krve tak vysledky jsem mela špatne že semi netvoři vajíčka a přimo my řekl že mám vysledky jak 70 letá babka druhe odbory dopadli stejne, že sem pry v menopauze ale že my muže pomoct když položim 25 tisic kč tisic. spermiogram mel přitel v pořadku taky jsem za to zaplatila 150kč. ale tochci řict jakym spusobem myto řek byla jsem neštasna stoho .Mam 3 deti a nikdy jsem nemela problemy s otehotnenim tak myto nedalo našla jsem si specialniho doktora na internrtu ktery se zabyva neplodnosti. zavolala jsem tam a obednala se . pan doktor my delal všechny testy jestli mužu myt deti, ješte i krev my bral když jsem mela menstruaci jestli semi tvoří vajíčka..za 2 dny byly vysledky vše bylo v pořadku. když jsem muřikala o doktoru čermakovi tak řek žeto je nejaky šarlatan, a že otom gyncentrum hodne slyšel že jsou tam nespokojeni pacienti. tak jsem mu řekla žebych chtela ješte miminko at my poradi nejake gyncentrum. v řijnu se bude otvirat nove gyncentrum v ostrave tak mam prijt na kontrolu a hned me obedná dotoho gyncentra. už jse moc těšim . ten pan doktor se jmenuje Kudělka jeto gynetcentrum v orlove..jsem rada že jsem našla takove stranky... tak zatim..

anty
15. črc 2010

Sdílím tvůj názor Podrazen, je to opravdu hnus, co se tam děje v tom gyncentru OV, měli by to zavřít. Jnak kdosi tady z vás psal, že je normální poplatek 500 kč, já teda nechápu za co. Ještě na vás ani nemrkne a už platíte? Zkuste navštívit stránky Reprofitu a žádný poplatek tam nechtějí. Nevím, jak je to teď, ale navíc co si pamatuju, tak jsem ještě v Gyncentru vždy platila 50 kč místo 30 kč, takže ať mi někdo netvrdí, že jim nejde o prachy, je to banda zlodějů. A holky pokuď chcete otěhotnět navštivte Reprofit, učiněný zázrak a úspěšnost mají daleko vyšší než v OV. Hezký den

podrazen
15. črc 2010

ahojky anty jmenuji se lucie a mam 3 deti ,veronice je 17,let honzovi je 15, a dominikovi je 11,let. ten reprofit je kde a kolik to asi bude stat pojištavna myto vše uhradi ale asi leky ne jestli nejake budu brat že? jestli máš stim skušenosti byla bych moc rada kdybys my napsala...jestli čtu dobře tak čekaš miminko tak blahopřeji.budu se tešit na tvou odpoved.. s pozdravem lucie.

neiry
24. črc 2010

@jancica74 Moc moc gratuluju a držím palce, ať to dál probíhá dobře 😵
@spicka Já taky nemůžu proti gyncentru říct nic špatného, jen ten jejich poplatek 9000 Kč jsem těžko rozdýchávala. Já vím, že to zvyšuje šanci oplodnění, ale my jsme neměli ICSI a museli ho zaplatit tak jako tak. A to i přesto, že tam je ta možnost to nezaškrtnout. My to nezaškrtili a Lachčina na to reagoval tak, že to je povinný poplatek a jestli se nám to nelíbí, že si o tom můžeme promluvit přímo s ředitelem (nevím, to je Čermák, nebo Poláček?), ale že pochybuje, že pochodíme. Tak nás vydeptal, že jsme to bez nějaké promluvy zaškrtli a zaplatili 😒 . A prodlouženou kultivaci nám ani nedělali, ob den po odběru vajíček mi už čtyřbuněčné embryo dali zpátky.
Ale už to moc neřeším, povedlo se a to je hlavní. 🙂

jancica74
25. črc 2010

@neiry ahoj,moc děkuji -jsem štastná jak blecha 🙂

jancica74
25. črc 2010

@neiry ředitelem je Poláček,ale vlastníci jsou oba společně s Čermákem.....Poláček je super chlap-moc přitažlivý,dělal mi transfer,byla jsem z něj nervozní,ale byl moc miloučkej,pak mi je ukázal i v děloze,at mám jistotu,že je vložil tam kde má 🙂 a vložil 😀 povedlo se,začala jsem 8 týden....ozvi se,nebo napiš do IP,at vím jak se daří tobě s miminkem,jsi hodná,že jsi si vzpomněla,papa

neiry
31. črc 2010

@jancica74 Koukám, že úspěšně pokračuješ, tak to mám radost za tebe 😵. Až teď jsem si všimla, že už máš dvě děti, tak to z tebe bude zkušená mamina 🙂. A jak se starší děti těší na miminko? Mi bylo taky 17, když naši čekali bráchu a musím říct, že jsem to nijak extra neprožívala. Jako těšila jsem se, to jo, ale hlavní přínos jsem viděla v tom, že naši měli jiné starosti a mě si přestali tak moc všímat. 😎

jancica74
31. črc 2010

@neiry ahoj,že se taky ozveš 😎 jj pokračujeme úspěšně 🙂 snad do kárného konce - věřím že ano 😀 jinak máš pravdu 17 letý synátor se těší,ale více nejspíš na to,že bude moci zdeřit bez nějakého vetšího vysvětlování na disku - a nebude tak moc kontrolován z mé strany ☹ a naše 11 princezna se tedy těší - už vybírá jmena a maluje obrázky jak asi bude vypadat....co ty?jak se cítíš?co miminko?

jancica74
31. črc 2010

@neiry mělo tam být do zdárného konce 😀 😀

bukca
21. srp 2010

ahoj holky ...

do GC jsem taky chodila, je tomu už víc jak rok a půl a nemůžu říct, že jsem byla nespokojená, ale ani plně spokojená ... podstoupila jsem řadu vyšetření, jak já tak i přítel. Ukázalo se, že jsme oba v pořádku, ale ne a ne se zadařit. Proběhlo 6IUI a z toho jedna se "povedla", ale v zápětí jsem hned potratila ... v dubnu 2009 jsem měla podstoupit IVF, ale k tomu už nedošlo. V prosinci 2008 jsme si řekli z přítelem, že tomu necháme volný průběh. Zašla jsme si ke svému gynekologovi a ten mi napsal jenom tabletky na podporu. Clomhexal a utroš. Brala jsem je jenom měsíc a v březnu jsem zjistila, že čekáme Viktorka. Je sice pravda, že jsem pila ženský čaj, brala tabletky, měřila teplotu a snažili jsme se naplo. Dva měsíce se nedařilo a pak to z ničeho nic přišlo. Byli jsme šťastní a těhotenství jsem měla celkem v poho a dokonce i zpětně můžu říct, že i porod byl v pohodě. Více se určitě dočtete v albu, kde jsem svojo návštěvy v GC poctivě psala.

Chci Vám všem popřád hodně štěstí k vytouženému mimísku. Papa BUKCA

luciasek1982
7. led 2011

Ahojky všem.......
strašně dlouho jsem tady nebyla a teď mě napadlo, že sem zase zavítám a podívím se, kdopak tady ještě zbyt ze staré party!!!! A ať koukám, jak koukám, tak krom posledního příspěvku od Bukcy, tady už nikoho neznám!
Já chodila do gyncentra se svým bývalým manželem, pak jsme se ovšem rozvedli a tím skončily i mé návštěvy tohoto centra. A co osud nechtěl....... opět chodím do gyncentra, ovšem s tím rozdílem, že místo dokrora Lachčiny se o mě teď stará pan doktor Poláček!!!! Je to strašně fajn chlap a jak se tady jedna z vás už zmínila, je mimo jiné i dost přitažlivý :D
Zatím mám za sebou první IUI, které se nezdařilo. V pondělí jdu na UTZ a v úterý, pokud bude vše ok, jdu na své druhé IUI.
Všem těhulkám a snažilkám přeji hodně štěstíčka!!!! Holky držte se!!!!! Papa Lucie

neiry
7. led 2011

@luciasek1982 Držím palce, ať to vyjde, blíží se jaro, tak to by bylo, aby nebylo 😉