Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
16. pro 2007

No já nepeču, moc to sladké nemusíme, jinak vše ASI hotovo, včera jsme lítali po centru a byla jsem úplně hotová, proto má absence na koníčkovi. Jinak u Čermáka jsem dopadla fajn. On je nesmírný optimista, takže v lednu KET, ale nevím nevím, ta psychika to asi zbrzdí. Nemůžu dokola zažívat ten neůspěch. Ted se musíme těšit na vánoce. Jaké budou dárečky??

koczurka
16. pro 2007

No to netuším...to po čem tak nesmírně toužím to určitě nebude,takže mi to je celkem jedno.Čermák je optimista to je fakt.Teď si užij vánoce a pak se budeš těšit na další pokus,hlavně se netrap.Ty víš co budou za dárečky?

michule
16. pro 2007

No já nevím. Pořád mi doma někdo říká, že Ježíška zastřelili, navíc poté, co jsme před měsícem vyplázli dvacku v CARu. To sice chápu, ale nenechám se odbýt. Pro toho naše pubertáka už máme vše, tak hlavně at má on radost. No a MY si počkáme na to mimiško, ne? Koczurko a myslíš, že se dá dělat ještě něco s těma našima chlapama a jejich spermijkama. Berete nějaké vitamíny? Tady jsem si toho už hodně pročetla a nevím jestli máme nějakou šanci na zlepšení?????? 😒

koczurka
16. pro 2007

Já jsem si taky pročetla spoustu věcí,taky občas písnu na stránku o neplodnosti.Nám nikdo nic nenabídl a vitamíny jsme zkoušely,ale já mám jen jeden vejcovod a ještě navíc asi se srůsty takže by nám to stejně asi nešlo.Ale těžko říct,zázraky se dějí.Četla jsem že to někomu pomohlo.

koczurka
16. pro 2007

Neplodnost u muže,tam píšou co se bere za vitamíny.

michule
16. pro 2007

Jo mám to přečtené, ale kde nic není, ani čert nebere 😀 . V každém případě mi Čermák řekl, že se i s tím málem dá pracovat a hned na to, že ztráta těch neoplodněných vajíček je obrovská. Tak já už nevím. No a s těma srůstama to víš určitě??

koczurka
16. pro 2007

Michul,Ty jsi psala nedávno že děláš nějakou školu že?Jak to jde?A co plánovaný pejsek?

koczurka
16. pro 2007

No nevím,já když jsem měla mimoděložní tak jsem v něm měla srůsty a ty mi prý oddělaly,ale říkal mi doktor že se pravděpodobně udělají zase.Tak nevím...

michule
16. pro 2007

Jo jo, dodělávám a je to mazec, jsem stará a blbá a mozeček mám malý jako oříšek. Takže to zvládám až na angličtinu. No a pejsek by měl být, pokud nepříjde miminko, takže asi po škole kolem května. Je to večerní studium, takže každý den po práci nabíhám odpoledne do školy a večer jsem na tom hodně špatně. Naštěstí mám ted volno a tak to doučování stíhám ráno, pokud nejsem na koníkovi. A co ty, co o sobě prozradíš 😉 ????

koczurka
16. pro 2007

Tak to jsi dobrá jak to všechno zvládáš,fakt.Taky bych potřebovala nestíhat a mít nějaké povinnosti,neměla bych čas přemýšlet nad blbostma.Já jsem momentálně doma na částečném důchodě,byla jsem na operaci s plotýnkama před 2lety pak jsem měla rok plný důchod a teď částečný.Takže tak no...

michule
16. pro 2007

Teda to jsi bobek malý..to je mi líto a co to bylo, oboustranný výhřez nebo něco jiného. No není to k závidění, ale to jak momentálně žiju já, taky ne. Už bych se do toho nikdy nepouštěla. A jak jsi na tom ted?? Už v poho, nebo občas nějaké potíže??? Pracuji na rehabilitaci, proto mě to zajímá.

koczurka
16. pro 2007

Fakt jo??Jsem si říkala že se v tom nějak vyznáš,nějak se v tom nevyznám prostě výhřez a nějak mi to dráždilo kořen a šlo mi to do nohy...no bolesti jak blázen.Minulý měsíc jsem chodila zase na obstřiky a to se pořád nějak ozývá.Rehabky mám dostat v lednu...jsem tam už jak doma.Tak to máš fajn prácičku,to by mě bavilo.

michule
16. pro 2007

No jak se to vezme. Každopádně je důležité, že jsi na tom fajn a bolesti pominuly. Mamině dělali totéž a ted si nemůže stěžovat. Obstříky se dají, znám to, mám chcenou krčí páteř a tak jsem na fakultce taky často. A kde chodíš na rehábky???

koczurka
16. pro 2007

Jak kdy,někdy na starou polikliniku v Porubě ale většinou na fakultku v Porubě.A ty děláš v centru asi že?No krční páteř to je taky mazec...A co plánujete na Silvestra?

koczurka
16. pro 2007

Dneska se s náma nikdo nebaví?

michule
16. pro 2007

No takže na Silvestra nevím. Prostě mladý se rozhodl, že chce být mimo domov a to mu já nedovolím a tak bude s náma, ale nevím jestli doma, nebo někde v podniku, nevím, já prostě se všechno dozvím na poslední chvíli a co VY???

michule
16. pro 2007

Ne nebaví, je nás to tady zavařit. Gabča si užívá mimisky a ILI se už určitě těší na zítřek. No a my dvě jsme zachránili Ostravu.

koczurka
16. pro 2007

No my jedeme někam na hory s kamarádama,ani nevím přesně kam.Tak mladý by chtěl být sám!Tak to je asi nafučený že mu to nedovolíš co? 🙂

koczurka
16. pro 2007

Chi,chi..to teda jo 😉 😀 Ať se mají dobře...

michule
16. pro 2007

To teda je, ale ještě musí tak rok dva vydržet, pak si užije samoty ažaž. On je to celkem hodný kluk, ale někdy to s ním tak mlátí, že se nestačím divit. Normálně na něho čučím jak zamrzlá.
Hory to bude paráda. To příjdeš na jiné myšlenky. Lyžujete?? Já jo, bohužel v rodině sama a tak bych si to užila. I když s tvou diagnozou by lyže mohly znamenat pěkný risk, že??

michule
16. pro 2007

Jasně, však se nám brzy musí ozvat a pochlubit se. Jsme napnuté jak guma do praku 😀 😎

koczurka
16. pro 2007

Já nelyžuju,jednou jsem byla na běžkách.Ale nějaké boby to jistí.Jo,jo puberta je hrozná věc někdy,my jsme určitě nebyly lepší...Aspoň máš doma veselo.To teda jsem napnutá jak se mají holky.

michule
16. pro 2007

No asi jsme byly stejné, to je pravda. A boby, ti moji kluci úplně milujou, takže to naprosto chápu. Tak doufám, že holky zítra napíšou. A já se jdu konečně na chvilku učit i když se mi z koníka vůbec nechce. Každopádně tady budu ráno, tak si zase napíšeme. Tak hezky večer.

koczurka
16. pro 2007

Hezký večer,tak se pěkně uč a měj se hezky. 😅

ili5
16. pro 2007

Ahoj holky,mrzí mě,že tu není nikdo,kdo navštěvuje OV.Sasik se už taky neozvala,Gabka odpočívá...Nějak se ta diskuze dala jiným směrem.Holky čekatelky z gyncentra OV ,pište!!! 😠

abi0605
16. pro 2007

hezký večer holky, dneska už nic nedělám,jizva po té operaci bolí celkem dost,tak už lenoším u PC a televize

ili5
17. pro 2007

Ahoj holčiny,tak zítra si jedu pro dětičky.Budou 2,tak snad všechno dobře dopadne.Koczurko a Michule,tak jsme tady zůstaly samé 3.Určitě se Gabka ozve,až bude mít proleženiny 😀 .mějte se hezky a myslete zítra na Ili5! 😵

michule
17. pro 2007

Ahoj holky.
Ili to je super, budeme na tebe myslet až do výsledku. Ty budou asi až příští rok, že?? 😀 Dvě mimiska jsou paráda. To bude štěstíčko.
Abi - lenoš, fotečka super, pejsek taky. To je taky takové mimino. Takže máš radost alespoň z něj. No né??
Gabi - musíš se občas přetočit, at nemáš dekubity 🙂 . ( legrace )
Koczurko - ty jsi kde??
Jako holky, ta naše Ostrava fakt umírá. Tak šup, šup a piště!!!!

susyk
17. pro 2007

Ahoj, já se teď bohužel k poči moc nedostanu. Taky si zítra jedu pro mimi, ale nevím kolik jich bude, vajíček bylo jen 5 tak se trochu bojim aby vůbec nějaký embryjko bylo.

koczurka
17. pro 2007

Ahoj holky!Ili,držím pěstičky na zítra.Abi,jezis to je nádherný pejsek,to jsou prý strašně věrní hafani.Takže taky příjemné povinnosti že?Michul,Ty to tady držíš,fakt!Já byla na těch nákupech tak už mám konečně všechno.A Gabka asi leží,to je správné 😅 .Susyk,taky držím pěsti ať jich je co nejvíc a ať se jim u Tebe líbí a zůstanou tam. 😉