Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

abi0605
11. led 2008

Ili jaroš mi dělal OPU i transfer, při transferu jak jsem čekala v čekárně až vyjdou holky po odběrz,tak mi sestra říkala,že mi ten transfer udělá osobně on,jinak ostatním to pak dělala jiná dr. Tak nevím čím jsem di tu protekci zasloužila.. 😉

michule
11. led 2008

Abi - ty jsi měla takový komfort??? To se jen tak nevidí. No aspoň někdo.
Ili - jsi na diskuzi s holkama z OL, ty to myslíš asi fakt vážně. Doufám, že jakmile tam budeš, budeš nám dávat vědět a já tam hned jdu na 3 IVF. Četla jsem si teď ten jejich ceník, mají to i levnější. A TO SE VYPLATÍ 😀 😀 😀 😀 .

abi0605
11. led 2008

Michule sama nevím čím jsem si to zasloužila. Pro mně i trochu mrzelo,že těhotenství mi nakonec potvrdil Čermák, Jaroš měl v tu dobu dovolenou.

koczurka
11. led 2008

No není možné že jste tady...a v takovém počtu.A já myslela že někde paříte.Taky jsem Michul říkala drahému o tom brusláku a snad tam dojdem některý den.Ale máme v plánu navštívit bazén.Abi,Ty tam máš tajné známosti ne?Tajnústkářko...chi,chi... 😅

michule
11. led 2008

No jo Abi - ty jsi ho okouzlila, to se mi nepodařilo a to mě osobně operoval. Ale ani Čermáka jsem neokouzlila a to jsem mu slibovala hory doly když to dobře dopadne. A jak se to Čermákovi říkalo, že jsi těhoná a bez jeho pomoci, že?? Had jeden.
Koczuko - tak ty nejdříve píšeš, že jsi tu sama a pak jsme tu same bez tebe. No toto. Už jsi aspon přečetla všechno na koníkovi?? Je něco nového?? 😉 Na bazén mě taky drahý pořád tahá, ale mě je tam zima a ještě mám komplex 😒 . No, ale už víme co zíta bude, bude sauna, pak návštěva u těhule Vpitris a pak večeře a to vše jen proto, aby jsme mladému umožnili domáci pohodu s jednou slečnou. To jsme, ale super rodiče, že?? Já jsem takový komfort neměla. A v něděli pěkně půjde on 😀 😀 😀

koczurka
11. led 2008

No to jste teda super rodiče,teda to zírám...Sauna hmm,dobrý no!Zítra máte pěkný den před sebou,tak si to pěkně užij Michul. 😉

koczurka
11. led 2008

A kde Ti zmizla fotka Michul?

ili5
12. led 2008

Michule se přehrabuje v albumu a vybírá foto 😀 .S Olomoucem to myslím vážně a ještě tápu,jestli i ket,že bych je převezla,nevím,nevím.Mám originál ceník poslaný,jak mi pošleš majlík,tak ti ho pošlu.Je to,ale z fakultky,já asi pojedu do Fertimed,ten ceník ještě nemám,ale kámoška tam jede koncem ledna,tak mi ho doveze.Já mám 5 let starý,ten už určitě neplatí.Ty ceny tak nehrají roli,je to jen o trochu levnější,ale větší jistota,nemusíš být vyhozena po hodině.Zajímavé,že někde se nesmíš 6 hod.hýbat a někde tě vyhodí po hodině a připadá jim to normál.Holky,myslím,že kdyby se mělo platit ty nadstandarty,jen po úspěchu,tak by sme čuměly.Nešly bychom po 3 týdnech hned,ale po řádném vyšetření,čekalo by se až dorazí všechny výsledky krve a pak by sme tam ležely asi 3 dny,ne hodinu 😀

mimco
12. led 2008

Ahoj holky,
nakoukla jsem do Vaší diskuse, i když už tady nepatřím.
Někdo měl dotaz ohledně gonalu.
Já jsem si ho píchala 10 dní před 1. IVF a musím říct, že na mě fungoval perfektně. Měla jsem 20 vajíček, 19 se podařilo oplodnit, 17 embrií se vyvíjelo dál, 2 mi zavedli a 15 miminek máme zamraženo.
Měla jsem asi štěstí. Asi za 14 dnů mě čeká KET v Olomouci, tak Vám pak napíšu jak to tam probíhalo. Mám trochu strach, protože mi paní embrioložka říkala, že embrijka nejsou moc kvalitní, no doufám, že na ten KET vůbec dojde. Když to neklapne, jdeme hned do dalšího cyklu. Už nemám sílu čekat. Držím Vám palce.

susyk
12. led 2008

Ahoj holky, dlouho sem tu nebyla. Jinak u mě nic nového akorát je mi teď furt blbě na zvracení, ale nezvracim. Doufám že mě to nebude trápit dlouho.

gabka14
12. led 2008

Ahoj holky!!!

Michul ta tvoje kamarádka, co jí vyšel ten test negativně a pak jí zjistili podle krve, že je těhotná, tak ona i krvácela?Nebo jí jen test vyšel blbě? Tak to je dobré, všem brali krev, i když jim nevyšel test a na mně se vyprdli. 😒

Ili tak to já nevím, ke komu chodí. Ale zkusím se zeptat té známé, ale nevím, kdy na ni natrefím.

gabka14
12. led 2008

Ili to totiž není moje kamarádka, je to sestra mé známé....já tu její sestru vůbec neznám.

gabka14
12. led 2008

Ili prosím tě mohla bys mi taky poslat ceník z té Olomouce?Ty teda nechceš na fakultku, ale do Fertimedu?

geryna
13. led 2008

Ahoj holky, včera jsem se tu neukazala, protožemi mi blbnul koník,nechtělo mě to připojit.Dnes píchám poslední injekci a zítra ráno ultrazvuk , tak doufám, že tam ty foliky nějaké budou. MIMI díky za odpověd to ja jsem se ptala na ten gonal.MICHUL u nas nic nezjistili, akorát jak jsem přestala brát antikoncepci, tak se mi začli dělat cysty na vaječníku a tak jsem nakonec o pulku přišla.A pak mi muj doktor doporučil gyncentrum.

ili5
13. led 2008

Gabko,pošli mi majlík do interní pošty,jinak to poslat nejde,ani do interní pošty.Mám z fakultky,zatím.Mimco,samozřejmě,že sem patříš,tak jako my všechny,jsi podstoupila ivf v OV,tak sem patříš.Myslím,že my všechny pomalu budem přrcházet do jiných centrech,ale tydy si budem psát a porovnávat.Jinak to naše téma by pomalu zaniklo,protože každá,která ještě tápe kde jít a po přečtení našich příspěvků zdrhne jinam.Přemýšlím,že bych si sama sehnala hormony na růst sliznice,když mi je nechtějí v OV dát,protože jsou zdarma,beztak!Znamená to,že na recept,bych nic nedoplácela,zkusím říct mému gyn.,ale nevím jestli mi to může napsat. 😒

michule
13. led 2008

Ahoj holky.
Včera mi vůbec nešel Koník, tak to musím dneska dohnat. Dělám ted fotky takže doufám, že brzy je sem hodím a ukážu vám i naši ,, takovou normální rodinku ,,.
Gabko - ano, ta kamarádka opravdu trochu špinila, nekrvácela moc, ale podle testu si myslela, že to zase nevyšlo, tak si zobala i ibalgin na bolesti, no a vidíš, krev pozitivní. No hned jsem si na tebe vzpoměla, že kdyby v gyncentru pochybili tak je to tak na stížnost.
Susyku - to je moc fajn zpráva, že je ti zle. I když to zní asi blbě, že, ale tak to má být a aspon víš, že je vše v pořádku. Držím palečky a prosím tě, plivni nám tady bacilky, vždyt my tu čekáme jak čekanky obecnééé 😀 .
Gery - Tobě taky palečky, doufám, že foliky budou krásně veliké a budeš jich mít alespon tolik co já 😎 .
Ili - a kdy se tam chystáš volat, nebo něco podniknout?? Já vím, že jsi psala, že až tak kolem dubna, ale asi bude trochu trvat než to všechno pořešíš přes telefon atd. No tak dej vědět hned od prvního kroku, jo????
Koczurko - co bál??????? Že ty ještě dospáváš??? Tak pak piš a přeháněj jak bylo..... 😉

ili5
13. led 2008

Michulko,jestli si to nechám zavést v OV,tak mám zavolat den předem,že dojdu.Oni tě vezmou hned,asi tam není takový nápor jak v ostetních centrech. 😀 .V rádiu jsem slyšela reklamu na gyncentrum Klimkovice.Nevím jestli je to nové,než jsem to zaregistrovala,bylo pozdě.Frekvence 1.Nasmály jsme se v práci,že už jsou i na to reklamy 🙂 .V poslední době je to dobrý džop.Nevím jak to do dubna vydržím,je to jak droga.Mám bolesti břicha a nafouklé ,tak snad je to normál.Včera vzala Algifen a prospala půl dne.Dnes je líp,ale nechce splasknout.

abi0605
13. led 2008

Michule když jsem byla u Čermáka na UTZ,tak mi nejprve řekl že to vypadá na mimoděložní,tal mi vzali znova HCG a bylo přes 20.000,takže za 4 dny mi už řekl,že to zase vypadá na dvojčata. 😀 No nakonec se chytilo jedno.

michule
13. led 2008

Holky kde se denska touláte???
Já vím, je neděle a to je odvozeno od slova nedělat, ale ne nepsat!!!!
Ili - to je super, že to je taková rychlovka. Fakt. No a s tou reklamou to mě překvapuje, jak by zněl asi takový reklamní song?? ...Nemůžete zapadnout, zkuste štěstí popadnout...utíkejte do Klimkovic...a bude nás víííííc 😀 😀 . No to jsem zase složila text, ale byznys je byznys. No a do Klimkovic se jezdí taky s neplodnosti do lázní, četla jsem to v Gyncentru. Takže jen nějaké kůry a cviky podle Mojžíšové. No a nebo taky za lázeňskýma seladonama!!!!! Neboj to vydržíš a navíc to tak sletí, že si to ani neuvědomíš a budeš mít duben. Jo a proč vlastně až tak pozdě?? Vždyť na KET můžeš jít hned po MS. No možná jsi to tady už psala, ale mě se to všechno míchá.
Abi - jedno je jisté, že víš, že to jde hned zapadnout. Prostě si musíme držet pěstí a myslet na to, že se to snad každé z nás dřív nebo později povede. Stejně to musí být super když ti někdo oznámí, že to budou dvojčátka, že?? Ježiš já bych bečela jak koza 😎 . I z jednoho.

ili5
13. led 2008

Nemůžu kvůli práce,byla jsem 3 měsíce na marodce,3.10 jsem byla na laparo s cystou,srůsty,endometriozou.Tak musím vydržet alespoň do konce dubna,podle menzes.Teď budu sledovat ostatní jak pokračují a pak budete pro změnu sledovat vy mě.Ice-tinka,ta co založila naši diskuzi,tak čeká v lednu miminko.Taky utíkala jinam z Ov.Myslím,že do Olomoce,musím si ji pročíst,jak budu mít čas.Tak vy co se rozhodujete,tak na to čučněte taky,možná se něco dovíme.Kdoví.
Dnes mě pořád honí mlsná,už nevím co bych do té dupy vrazila,tak peču bábovku,snad se povede,nejsem moc zdatná cukrářka 😀 .

koczurka
13. led 2008

Čauky holky!!!Tak se hlásím že jsem dorazila v pořádku z toho bálu.Michul,bylo perfektně,tombola a tak.Vydržely jsme až do tří do rána,tak jsme to dospávaly.A co Ty jak jsis užila saunu a vůbec celý den?Mladý spokojený?Ili,Ty hlavně piš každý krok který budeš podnikat s tou Olomoucí jo?Budeme zase napnuté a budeme Ti držet pěsti. 😉Jo,holky můžete mi poslat ten ceník prosím!Díky moc.Zatím pa.

michule
13. led 2008

Koczurko - a byla nějaká výhra??? A co hudba a co jsi měla na sobě??? ( nejsem moc zvědavá, jen mě zajímá jak to chodí na takové správné vesnické veselici )Já na tomboly nemám moc štěstí, ale jednou jsem vyhrála normálně velikou prasečí hlavu, akorát jsem nevěděla co s ní, no šok. A sauna byla fantastickááá. Doporučuji. Měli jsme to sami dva i s vířivkou, no jako milenci. A maldý je ještě ted v rauši. No co už s ním, my jsme byli stejní, jen se nám to špatně přiznává, protože si nechceme přiznat jak moc jsme staříí. 😢 Ceník ti pošle Ili, jinak jsem to četla na diskuzi IVF Olomouc, ale stranu nevím.

ili5
13. led 2008

Koczurko pošli mi majlík do interní pošty.Tos teď vstávala určitě po takové pařbě,co?Vesnické jsou nejlepší.Já už nebyla pěkně dlouho na bále,asi 10 let.Gabka je taky nezvěstná.

katy84
13. led 2008

Ahoj holky, tak se po dlouhe dobe zase ozyvam..
Zatim nic moc noveho, teda nevim jestli vite o tom ze teda v deloze je gestacni vacek(fotka je v albu), ale to je tak vse, zatim se nevi, jestli je tehu zivotaschopne, cekam na 21.1. kde se to snad doufam uz potvrdi a pak teda prijdu slibene prskat, ju? 🙂

koczurka
13. led 2008

No Michul ani mi nemluv o výhře,vyhrály jsme do kosmetického salónu poukaz,ale je to do Vítkova takže jsem to nechala skoro švagrové.A taky balík toaletních papírů,trapas jak blázen... 😎 .Na sobě jsem měla rifle a takový svetřík,no našly se tam i kvádra a šaty plesové úplně šílené.Ale v pohodě.Hudba tam byla super kapela.Ili,tak jsem Ti poslala meilík,moc děkuji.

abi0605
13. led 2008

Katy tak gratuluji k puntíku v děloze 😀 Hcg ti taky pěkně rostlo,tak doufám že bude vše v pořádku.... 😉

koczurka
13. led 2008

Alééééé Katy!Gratuluji super,drž se.Kde Ty se pořád touláš?

michule
13. led 2008

Koczurko - Tak to určitě muselo stát za to. A papírek se ještě bude hodit, neboj!!! Až zapadneš, tak se z toho po... 😀 😀 😀 😀 všichni.
Katy - no to je super. Moc moc se těšíme na bacilky a držím ti palečky, ať je to nejen životaschopné, ale ať celé pozdější těhulkování je to nej nej nej....a potom samozřejmě čekáme na to plivání. Už jsme si myslely, že jsi na nás zapoměla. ☹
Ili - co bábovka, už je hotová???? Taky jsem se chystala něco uklohnit, ale zase bych ji snědka sama a s takovou se za chvíli neunesu, ale včera jsem smažila celé dopoledne placky a byly fakt dost dobrééé. A to mi stačilo.

michule
13. led 2008

Katy - ted jsem se podívala na Fufíka, je to tam a je to super. Moc moc hezkéééé. Tak foť ať víme jak Fufínek roste.

koczurka
13. led 2008

Já jsem taky mrkla,to je super.Holky já chci taky...já se asi zblázním už z toho. ☹