Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gabka14
10. pro 2007

Koczurko, to je dobře, že už jsi nalazená 😉 😉 A bude líp...uvidíš 😵

gabka14
10. pro 2007

Tak ty trojčata...to už by bylo víc než mazec 😀 😀 😀

koczurka
10. pro 2007

Tak to doufám že bude líp.Moc Vám to přeju holky,fakt. 😅

koczurka
10. pro 2007

To by teda byl mazec...no,odříkaného chleba největší krajíc... 😎

gabka14
10. pro 2007

Taky ti přeju, aby bylo líp. 😉 A to určitě bude!!! 😉

ili5
10. pro 2007

Známa byla v Olomouci,dali ji 2 a obě se chytla.Má dvojičky.Je mi jedno jestli budu mít 1 nebo 2,hlavně zdravé!Gabko,já tam budu v 9,tak se neuvidíme,dnes jsem tam byla po8.Přeji Ti hodně pěkně velkých vajíček.Gabko,ty vlastně nemáš ICSI ani IMSI?Tebe se vyklubou přirozeně,že?

koczurka
10. pro 2007

Nejradši bych tam šla s Váma... 🙂

koczurka
10. pro 2007

Ili,tvojí známé se to povedlo napoprvé v té Olomouci?

ili5
10. pro 2007

Ano na poprvé,měli ICSI.Fertimed.Taky jsem tam chtěla jet,ale je to daleko a dr. mi radil,že to mám zkusit v OV,že úspěšnost je už všude skoro stejná,že je to jen o přístupu k pacientkám.Tak snad má pravdu,však uvidíme,ne?

koczurka
10. pro 2007

Asi jo... 😀

gabka14
10. pro 2007

Ili já nemám ICSI ani IMSI.Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. Snad se uvidíme někdy jindy 😀 Taky ti přeju hodně velkých vajíček. 😉 Mně by bylo taky jedno, jestli by byly dvě 😀 😀

koczurka
11. pro 2007

Ahojte!Tak kde jste dneska všichni? 😅

gabka14
11. pro 2007

Ahoj Koczurko, já už jsem tady, ale už tu asi nejsi ty. Dneska jsem ještě byla v práci. Zítra jdu na punkci a už mi dají nemocenskou.Jsem dneska docela nervozní, jak to dopadne. 🙂

michule
11. pro 2007

ahoj holky, je tu ještě někdo?? Gabko - jak se cítíš pár dní před punkci ??

koczurka
11. pro 2007

Gabi,dopadne to dobře uvidíš.Budu držet pěsti štěstí ať je hodně vajíček 😉 .

koczurka
11. pro 2007

Michul,tebe čeká testík už brzy že?Ty jo,to je mazec...jsem nervózní s Váma.

michule
11. pro 2007

Koczurko už je rozhodnuto, dneska přišla mrcha, testík negativní a od rána jsem to už probrečela jak se dalo, ted jsem tak tak všelijak, ale mám 10 zmrzlinek i když ted momentálně jsem veliký skeptik. Ty jdeš kdy???

gabka14
11. pro 2007

Ahoj Michule, tak to mně moc mrzí, že ti to tak dopadlo, ale uvidíš, bude lépe. 😉 A na punkci už jdu ráno a cítím se tak všelijak, docela se těším a zároveň jsem dost nervózní

gabka14
11. pro 2007

Koczurko děkuji za ty pěstičky a za podporu 🙂 😵

gabka14
11. pro 2007

Ahoj Ili, co že ses dneska neobjevila?Dej ve středu vědět, jak jsi dopadla na ultrazvuku.

michule
11. pro 2007

Neboj, pěkně si pospinkáš a půjdeš domů lenošit. Moc držím pěstičky. No a já se z toho dostanu. Nejhorší to bylo v březnu, to bylo moje 1 IVF a to jsem byla psychicky hodně na dně. Ted to bylo už lepší.

ili5
12. pro 2007

Ahoj holky,od včera myslím na Gabku jak dnes dopadne a dívám se na hodiny jestli už to má za sebou.Včera jsem nakukla,nikdo nepsal,tak jsem to vypla.A dnes vidím,že Gabka nemohla spát,když v noci ještě psala.Jinak jsem dopadla ok,v pátek 14,12jdu na punkci.Vajíček mám dost,i velké jsou,tak snad se to v pátek podaří.Nějak mám od včera divný pocit,že se to nepovede,asi to dělají hormony.Gabko hodně pij,ať nemáš ten syndrom,nevím jak se jmenuje.Až si poležíš,tak hned napiš jak to s Tebou vypadá!Určitě dobře,pěsti jsem držela pořádně! 🙂Koczurko,dík,že jsi s náma.Michule,je mi to líto,do třetice všeho dobrého,to už se musí povést! 😉

gabka14
12. pro 2007

Ahoj Ili, tak už to mám za sebou, vajíček mám 8, teď uvidíme, kolik se jich oplodní(že by všechny?!). Zítra v 11 hod mám volat do gyncentra, kdy mi je budou zavádět.Jestli v pátek nebo až v pondělí. Kdyby mi je zaváděli už v pátek, tak bychom se asi viděly na pokoji, kde se pak leží 😀 😵 😀 🙂 Děkuji, že jsi na mně myslela 🙂 Taky na tebe myslím a držím pěstičky.
V kolik jsi dneska byla v gyncentru? Možná jsme se viděly a ani o tom nevíme. Já jsem šla jen za sestřičkou a pak jsem klusala do 2. patra na punkci.

michule
12. pro 2007

Ahoj holky, tak to je super Gabi, že jsi v pohodě, máš hezkou úrodičku, tak doufám, že dále bude vše OK a prolomíš tu Ostravskou smůlu. Moc vám držím palečky, já jdu zítra na krev, bohužel, ale musí to být a zároveň se asi hned ojbednám v lednu na KET.

ili5
12. pro 2007

Ahoj Gabko,byla jsem tam 8 55.Jak to probíhalo,nebolí tě nic?Odpočívej radši.To by ti dali brzo,v pátek,ne?Mě říkal 5 dní.Asi IMSi trvá delší dobu.Hlavně ať to dobře nám dopadne,pak to oslavíme spolu 😀

susyk
12. pro 2007

Ahoj holky,
můžu se přidat, taky chodim do Ostravského gyncentra. V pátek jdu na punkci. Dneska sem si píchla poslední menopur. Je tu někdo komu se to v té Ostravě povedlo? Zatím sem četla dost negativní ohlasy hlavně na doktora Čermáka.

michule
12. pro 2007

Ahoj susyk - já asi nejsem moc dobrý příklad pro tvou otázku, ale věř mi, že mám dvě velice dobré kamarádky, obě od Dr. Čermáka a oběma se IVF povedlo na poprvé!!! Bohužel jsou i takové ( jako já )kterým se nezdařilo ani na podruhé. K puncki hodně štěstí.

luciik
12. pro 2007

Susyk, můžu se zeptat na ten menopur? On se doplácí nebo to je plně hrazeno pojišťovnou? Já taky chodím do gyncentra a jsem po prvním neúspěšném IVF, tak vám všem mooc držím palečky.

susyk
12. pro 2007

dík. Ale moc nadějí si radši nedávám, abych pak nebyla zklamaná.

susyk
12. pro 2007

já sem platila 1 600,- za dvě balení. Takže to pojišťovna asi nehradí vůbec.