Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

neiry
31. srp 2011

@smima Držím palce na zítřejší hcg 😉 😵. Pociťuješ na sobě nějaký těhu příznak? 🙂 A testovala jsi?

luciasek1982
31. srp 2011

@smima Už jsem se to dočetla výše.... já slepota hluchá 😀 Držím palečky a zítra dej vědět ...... tfuj, tfuj pro štěstí 😉

gammaray
31. srp 2011

@luciasek1982
@neiry zdravím bando po delší době 😀 přeji hezký večer a ještě hezčí noc 😀 😀

@smima taky ti na ten zítřek přeji a posílám hodně štěstíčka....

vanule
31. srp 2011

@januler já zrovna patřím k těm co si vybrali doktora ve Frýdku, i když jsem na něho na netu viděla všemožné příspěvky např. o tom jak je náladový, že nic nevysvětlí..musím říct, že chodíme k němu více jak rok a musím říct, že zatím jsem nic takového nespozorovala, vždy vše vysvětlil, hlavně udělal všechna vyšetření než cpal do IVF, ale bohužel stejně k němu dojde s tím, že on ve Frýdku vše připraví a transfer se odehraje v laboratoři gyncentra Ostrava. Přeju šťastný výběr a hodně štěstí

luciasek1982
1. zář 2011

@gammaray Ahojky 😉 Jak se máš a jak si užíváte letních dní? Samozřejmě všechny moc zdravím a přeji krásné letní dny, dokud ještě krásné a teplé jsou 😉

luciasek1982
1. zář 2011

@smima Tak co? Jak jste dopadli? Za chvíli by jsi měla vědět výsledek.... moc a moc držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luciasek1982
1. zář 2011

@vanule Chdíš k doktoru Chapliginovi? Nebo jak se to jeho jméno píše? 🙂 Já jsem u něj kdysi mívala praxi, když jsem chodila na zdrávku. Někdy je to pěknej bručoun, ale v podstatě bych řekla, že je to fajn chlap. Budu držet palečky, aby vám IVF přineslo vytoužené štěstí 😉

vanule
1. zář 2011

@luciasek1982 ano ano k Čaplyginovi. když jsme hledali kam do CARu hledala jsem na netu a když jsem četla co o něm ženské psaly, říkala jsem si -a k tomu mám jít 😨 ale vážně musím říct, že jsem se ještě nesetkala, že by byl nějak nepříjemný, někdy se i nasmějeme a navíc jsem ráda, že nám udělal všemožná vyšetření než něco podnikneme. Navíc má super sestřičky v ordinaci, že kdybych cokoliv nevěděla, nebo si nebyla jistá vždy rády pomohly. V půlce září mě čeká první stimulka a snad......každopádně i já Vám tady přeji hoooodně štěstí 🙂 🙂 🙂

gammaray
2. zář 2011

@luciasek1982 mám se docela dobře,jen ta palice se furt točí jak na kolotoči 😝 za měsíc jdu znova na ty krvinky,tak snád....

luciasek1982
3. zář 2011

@gammaray Tak na sebe hlavně dávej pozor.... snad už ty další testy budou lepší 😉

luciasek1982
3. zář 2011

@vanule Tak to jsem ráda, že jsi spokojená 😉 Hlavně aby se vám zadařilo..... budu držet palečky 😉

vanule
4. zář 2011

@luciasek1982 to já tobě taky a hlavně ať je to hooodně brzo!!! a ještě se zeptám, protože transfér nám bude dělat laboratoř gyncentra OV zatím jsme neměli tu čest, kde vlastně to v OV najdeme? nějaký záchytný bod??

luciasek1982
5. zář 2011

@vanule Ahojky. A znáš trochu Ostravu? V podstatě je to kousek od centra města, ale záleží na tom, ze které strany do Ovy přijedete.......

neiry
16. zář 2011

@luciasek1982 Tak nakonec budeme bojovat spolu, za týden jdeme na první konzultaci před druhým IVF. 😵 Chtěli jsme ještě počkat, ale biologické hodiny jsou silnější 😀

neiry
23. zář 2011

@luciasek1982 Tak 1. konzultaci mám za sebou, druhá i s vyšetřením za 10 dnů a manžel musí příští týden na spermiogram, aby se vědělo, co a jak 🙂.
A co vy, jaká byla dovča?

gammaray
23. zář 2011

@neiry zdravím.tak ty jsi začala už bojovat....dobrý. 😉 přeji,at se zadaří !!!

neiry
23. zář 2011

@gammaray Jojo, jedno zlobidlo je doma málo 😀. Taky jsem zvědavá na to, jak to půjde, minule jsem strašně špatně reagovala na tu hormonální stimulaci, tak doktor dneska říkal, že budu při druhém pokusu muset brát koňské dávky hormonů, ať to nedopadne jako minule. 😒 Ono to sice dopadlo dobře, ale to při nás museli stát všichni svatí.

luciasek1982
26. zář 2011

@neiry Ahojky 😉 Teda to je rychlost 😉 Hlavně držím palečky, aby vše dobře proběhlo a aby se zadařilo tak rychle, jako prvně 😉
Jinak dovolená byla úžasná. Vrátili jsme se v sobotu po půlnoci. Dnes premiéra v práci, mám noční 😒 No co ti budu povídat..... nejraději bych se vrátila na Mallorcu 😀

luciasek1982
26. zář 2011

@gammaray Ahojky 😉 Už se vůbec nedivím, že máš pro Mallorcu takovou slabost!!!!!!!!!!!! Já chci zpááááátky!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

gammaray
26. zář 2011

@luciasek1982 já jsem ti to říkala....mám toho hodně sježděné,ale mallorca je mallorca a řekni,že néé...no,konec snění,vítám tě zpět do reality všedních dní...

luciasek1982
26. zář 2011

@gammaray Realita se mi nelíbí ☹ Ale i tak díky za přivítání 😀

luciasek1982
15. říj 2011

@neiry Ahojky..... tak co? Jak pokračujete se sourozenečkem 😉

Moc Vás tady všechny zdravím 🙂

neiry
15. říj 2011

@luciasek1982 Ahoj 🙂 . Už beru prednison a anopyrin a od příštího cyklu začínám stimulovat, jsem teď týden po ovulaci.
Takže jsem si spočítala, že nejpozději druhý týden v listopadu budu už těhotná 😀 😵

A co vy? Nechystáte další pokus?

luciasek1982
24. říj 2011

@neiry No teda, teda...... tak to se vám to pěkně posouvá k cíli, co ;) Budu moc držet palečky a ty dej hlavně vědět, jak pokračujete ;)
Jinak my zatím pořád nic..... necháváme si ještě čas..... ale hned po novém roce se na to doufám vrhneme ;)

gammaray
27. říj 2011

@neiry AHOJ....tak co,jak to vypadá s tebou 😎 😎

neiry
27. říj 2011

@luciasek1982
@gammaray Ahoj holky, tak já už druhý den píchám 🙂 a v pondělí jdu na první ultrazvuk, jak to roste.

luciasek1982
28. říj 2011

@neiry Tak to moc a moc držím palečky, aby rostly, jako z vody ;) Pak informuj, jak pokračujete ;)

neiry
4. lis 2011

@luciasek1982 Ahoj, tak v pondělí jdu na odběr 🙂. To jsem zvědavá, kolik těch vajec bude tentokrát.

gammaray
6. lis 2011

@neiry tak na ten zítřek hodně štěstí,přeji ...a at je jich víc než posledně 😉 ...no ikdyž,tobě vlastně stačí jen jedno kvalitní 😀

neiry
6. lis 2011

@gammaray Děkuju 🙂. Já jich chci aspoň 8, pak budu spokojená 🙂. Mám ale strach, aby mi to nepopraskalo předem, velikostně by ta punkce odpovídala víkendu, ale oni přes víkend nejedou ☹. A doktor mi řekl, že mi to prostě nezaručí, že to nepraskne i přes léky, tak se jen modlím, ať tam aspoň něco zůstane. 😔