Otěhotněla jste některá po prvním IVF?

petulinkaaaaa
7. pro 2011

Ahoj holky, otěhotněla jste některá hned při prvním IVF?

verun85
7. pro 2011

Jééé holky, tak to je paráda🙂 Tak zase mi svitla naděje, že by to snad mohlo i klapnout napoprvé 🙂)))

verun85
7. pro 2011

@theresa To je nádherný...štěstí stálo při vás 🙂 Moc gratuluji! 🙂

petrufa86
8. pro 2011

@dadous @luucia koukám, že Sanus má docela úspěchy 😉 kdy si holky myslíte, že je čas si udělat test? NA OPU jsem byla 28.11., embryjka mě zaváděli v sobotu 3.12. po 5 děnní prodloužené kultivaci.

luucia
8. pro 2011

@petrufa86 já si dělala test 7.den od KET 😉 a už tam slabounký // byly 😵 cítíš už něco??

petrufa86
8. pro 2011

@luucia pokud to počítám od transferu, tam jsem 5 den, pokus i s PK tak 9 den.Já si chci dělat test až v terý,to bude 10tý den. Kromě toho, že mě občas pobolívá podbřišek tak nic. A ještě mě vlastně sem tam podbřišek tak divně lechtá (nevím, jak to popsat)

luucia
8. pro 2011

@petrufa86 tak uvidíš 😉 já PK neměla, protože jsem měla po OPU hyperstimulák, tak se všechna embryjka po oplození mrazila, takže mi dávali jednoho 8mi buněčnýho prďouska 😵 a odpočíváš??

petrufa86
8. pro 2011

@luucia Mě dávaly 2 blastocysty. Jojo, dopoledne uvařím a jinak celý den se flákám.

meluzina
8. pro 2011

ahoj mám dvě kamarádky co mají dvojčata na poprvé a jednu co má chlapečka na poprvé ! takže naděje je !!! já osobně měla dvě IFV a nic ale pak se zadařilo přirozeně 🙂))

luucia
8. pro 2011

@petrufa86 to je dobře 😉 uvidíš, že to klapne 😉

daphney
8. pro 2011

Ahoj,
já píchala také Gonal a reagovala jsem i při nízkých dávkách super, povedlo se hned napoprvé a dnes už jsem viděla jak náš miláček kopal na UZ nožičkama 🙂 Přeji hodně štěstíčka a pevné nervy, neboj zvládneš to a budeš mít k ježíšku ten nej dáreček 😵

pajinkaa28
8. pro 2011

Ahojky,nám se zadařilo po 1.IVF s jedním embryjkem

verun85
10. pro 2011

Ahojky holky, tak mám za sebou ET (2 embryjka). Akorát mě docela překvapilo, že test si mám dělat až 27.12. a v případě, že bude pozitivní, tak ultrazvuk až 4.1.. O žádných krevních testech nemluvili. Nebo to dělají zároveň s ultrazvukem? Máte s tím někdo zkušenost? Ono je možné, že je to posunuté, protože CAR bude mít přes Vánoce 14 dní zavřeno. Ale i tak mi tam ty krevní testy nějak chybí 😒

saminka
10. pro 2011

ahojky taky bych vas chtela povzbudit, take nam vyslo 1.IVF kde jsme zavadeli dve blastocysty a je z toho prvni dceruska Miuska a o rok a pul pozdeji jsme sli na 2.Ivf s minimalni stimulaci a take jsme zavedli dve tentokrat 8 bunecne a take se jedno chytlo a je z neho druha dceruska Lilluska!!!!!!!!takze verte tomu a vyjde to!! My uz mame vybojovano 😵 😵 😵 😵 drzime palecky vsem co jeste bojuji, holky stoji to opravdu za to tak to nevzdavejte!!!

petrufa86
13. pro 2011

hmm, tak já jsem si dělala dneska 10tý den po transferu test a je na něm sněhobílo, ani náznak ducha, takže jak to vypadá, nám se ET nepovedl. ☹ ☹

verun85
13. pro 2011

@petrufa86 Ještě nevěš hlavu...u někoho se to prý ukáže až tak od 14-tého dne. Mně doktorka řekla, že mám testovat až 17-tý den 😉 Držím moooooc palce 🙂

petrufa86
13. pro 2011

@verun85 tak já jdu 16tý den na krev, tak se uvidí

petrufa86
13. pro 2011

@verun85 Kecám 19týho 😉

verun85
14. pro 2011

@petrufa86 Tak tfuj tfuj tfuj 🙂

petrufa86
14. pro 2011

@verun85 dneska 11tý den a stále / čárka. Takže už přestávám doufat, že se duch objeví ☹

pupidu
14. pro 2011

Ahoj, můžu se zeptat, jak dlouho to trvalo od doby, kdy jste poprvé přišly do CARu až do toho 1. IVF? Děkuju

petrufa86
14. pro 2011

@pupidu Ahoj, u mě to bylo 8 měsíců.

pupidu
14. pro 2011

@petrufa86 Uff, to je teda dlouhá doba...To jsem měla hodně zkreslené představy...čekala jsem 2-3 měsíce

petrufa86
14. pro 2011

@pupidu Záleží to na tom, jestli bude mít partner dobrý spermiogram, jestli ty budeš v pohodě, bude ti růst dobře sliznice, neobjeví se ti cysta atd. Jsou tady holky co měli IVF za 2 měsíce. Nám se to zpozdilo kvůli tomu, že mě 1 měsíc nenarostla sliznice a pak jsem dlaší měsíc šla na laparoskopii a hysteroskopii. Měla jsem cystu na vaječníku a sama neodešla.

pupidu
14. pro 2011

@petrufa86 Ajo, děkuju. Já už mám laparo za sebou (právě kvůli dermoidní cystě na vaječníku) a při té operaci mi diagnostikovali neprůchodné vejcovody. Prý když se nám nepodaří miminko do Vánoc, máme v lednu přijít. Tak teď budu aspoň doufat, že je manžel na 100% v pořádku 🙂

petrufa86
14. pro 2011

@pupidu tak při neprůchodných vejcovodech budete muset asi podstoupit IVF,ne?

miluse
14. pro 2011

ahojky, nebojte holky zázraky se dějí..... právě vedle v postýlkách usínají 2 raubíři, kteří se u mě uhnízdili hnedky po prvním IVF, takže nezoufejte, ono to vyjde. My sice nedoufali, že to vyjde na první pokus a o to jsme byly překvapenější. Sice jsme dostala hyperstimulák 4. stupně, ale výsledek stojí za to 🙂

maharall
14. pro 2011

Zdravím... my máme také z prvního IVF hnedka dvojčátka, takže šance určo je 🙂 , teď v sobotu jdu na KET tak uvidíme jak to dopadne 😀 , snad také dobře. Jinak my jsme měli IVF od první návštěvy za 6 měsíců. Chodíme do Gennetu v Praze.

pupidu
15. pro 2011

@petrufa86 Ta diagnóza platí tak na 80%, protože mohlo jít i o nějaký svalový spasmus, ale s CARem tak nějak vnitřně počítám. Proto jsem se ptala, jak dlouho se na něj asi čeká...

janinous
15. pro 2011

Ahojky, moc vás všechny zdravím.. 29.10. mi byla při ET zavedena jedna blastocysta a ted jsem v 10tt 🙂 a pevne verim, ze bude vse jen OK.. Uzila jsem si hyperstimulacni syndrom a i pres nej mi ET udelali, rikali, ze hyperstimulak zvysuje uspesnost uhnizdeni..a opravdu to vyslo 🙂 Takze nadeje je velka!! 🙂
@pupidu My jsme meli prvni konzultaci na zacatku srpna a stimulovat zacali uz v prvni pulce rijna, takze to byl fofr 🙂 Mam taky nepruchodne vejcovody, takze o inseminaci ani nemelo smysl premyslet a sli jsme rovnou na IVF.. Ale asi ty cekaci lhuty jsou v kazdem CARu jine. My jsme chdili do Zlina.

Drzim vsem pesticky!!! 🙂

petulinkaaaaa
autor
16. pro 2011

@janinous Ahojky, moc gratuluji 🙂. Já jsem začala se stimulací 30.11., ale řekli mi, že u mě hrozí hyperstimulační syndrom, takže mi embryjka musí zamrazit a na transfer půjdu, až po novém roce. Co jsi prosím brala?