PCO a přirozené otěhotnění. Podařilo se vám to?

dahska
11. led 2011

Polycystycké vaječníky. Mám taky spoustu info i zkušeností s IUI i s IVF. Podařilo se některé otěhotnět přirozeně i s PCO? A jaké máte zkušenosti s CAR ve Zlíně? Prosím poraďte, potřebuju hodně informací moc, moc, moc 🙂)

bonduele
11. led 2011

Ahojky, já mám taky PCO. Vím to 3 měsíce a příští úterý by jsem měla jít na laparoskopický dilling vaječníků. Bohužel jsem zatím ani po vyvolávačce nedostala MS, tak jdu zítra opět k doktorce. Vůbec nevím, jestli na tu oparaci půjdu 😒 .

liskovyorisek
25. zář 2011

Ahoj, já mám PCO diagnostikovanou před třemi a půl lety - většinu roku bez MS, tak poté dr. okamžitě zvolila místo hormonů metodu laparoskopické operace a již zmínění dilling vaječníků - pomohlo to a hned v prvním cyklu po operaci jsem otěhotněla. Dnes máme s manželem vedle v postýlce téměř dvouletého raubíře 🙂)) Tak přeji také je n úspěšné otěhotnění a bezproblémové těhotenství 🙂

ollkkaa
7. srp 2015

Mám také PCO, třikrát jsme podstoupili IUI - bezúspěšně, poté nás připravovali na IVF a než k němu došlo,tak jsem otěhotněla během měsíce přirozeně, druhé těhotenství neplánovaně a šlo to samo bez hormonů,bez lékařů...vše je bych řekla dost o psychice

serenna30
10. srp 2015

Mam taky PCO, snažime se 1,5 roku a zatim bezupešne. Napred jsem vubec nemela cyklus ani ovulaci, Po 3/4 roce jsem se dopracovala k cyklu 28-34. Piju kontryhel a čaje na vaječniky od Jukla. Nosifol 1 denne a ted nove činskou medicinu. Ovulaci mam, ale az kolem 20 DC nez vajucho uzraje k 20mm (ale diky bohu za nej) A ikdyz mi k tomu zjistili jeste alergii na sperma, Věřim, ze to pujde! Držim pěsti !!

karkab
18. srp 2015

Ahoj,také mám PCO a snažíme se přes 2 roky a zatím bez úspěchu.Máme za sebou 4xIUI a 1.IVF.Také jsem podstoupila laparku s chromopertubaci a drillingem vaječníků a zatím nic.Teď čekáme na výsledky genetiky a imuna,takže máme v Sanusu pauzu a zkoušíme Tradiční čínskou medicínu 🙂