Po IVF potvrzeno těhotenství. Pak přišlo krvácení

jjanulka
28. únor 2009

Ahoj holky,
má kamarádka je necelé 3 týdny po ivf a ve čtvrtek jí bylo potvrzeno z krve těhotenství,jenže v pátek dopoledne začla trochu krvácet,tak ihned ulehla a podložila si nohy no a už nekrvácí vůbec,na utz jde až v pondělí a je strašně nervozní jestli je vše v pořádku,a tak se ptám,neměla jste to taky některá a i přesto těhotenství bylo v pořádku?Předem moc děkuju za vaše odpovědi

katuska23
28. únor 2009

janulko moje kamarádka to tak měla,je dobře že kamarádka ležela,a hlavně že už nekrvácí,krvácela nebo špinila?

jjanulka
autor
1. bře 2009

Ahoj Katusko,

no přesně nevím jestli špinila,jen mi psala,že krvácela,ale asi né moc když asi po 2h ležení psala že už nekrvácí,jsme obě těhotné,já sice dýl jsem v 16tt tak to spolu prožíváme a strašně moc jí přeju at jí to výjde.A tvá kamarádky jen špinila?Jo a ještě něco,když mi to psala tak vlastně měla dostat menstruaci ale to už měla potvrzené těhu.

pikusa
1. bře 2009

Ahojky,
tak já taky trochu krvácela,normálně čistá krev....hned jsem lehla a bylo to v pořádku.....
jen kdyby to nepřestalo,at raději jede k dr...............

rioko
1. bře 2009

já jsem taky krvácela a byla jsem i dva dny v nemocnici, krvácela jsem taky nějak 3 týdny po IVF a docela hodně, ale nakonec to nic nebylo a jak vidíš, za chvilku rodím 😉

ipuska
2. bře 2009

Ahoj, taky jsem krvácela, asi 2 hodiny. Byla jsem z toho úplně vyplašená, protože jsem měla také už potvrzené těhu. Ať se nebojí a odpočívá. Dobře to dopadne.....

jjanulka
autor
4. bře 2009

Ahoj holky,dekuji za odpovedi,ale bohuzel to kamaradce nedopadlo ☹

rioko
4. bře 2009

to je mi líto, bohužel i tak to někdy dopadne ☹