Po IVF se neoplodnilo ani jedno vajíčko-máte zkušenost?

saurer
27. čer 2013

Ahoj holky,
za chvilku začínáme stimulovat na 2. IVF. V únoru jsem byla poprvé. Mám PCO, manžel vše v pořádku, genetika v pořádku. Měla jsem 8 vajíčka, použili jsme metodu ICSI, ale ani jedno vajucho se neoplodnilo. Máte s tím některá zkušenost? Nechci se stresovat a ikdyž věřím míň, že se zadaří, než minule, stejně ve mně stále hlodá červík. Chci spíš uklidnit než ještě víc rozhodit, děkuju 😉 🙂

mjau
27. čer 2013

ahoj, tak to je mi moc líto! To je smutný a umím si představit to zoufalství, když projdeš celým procesem ivf a pak tohle. Mě se to tedy nestalo, ale po 2.ivf se mi všechny oplodněný vajíčka přestaly vyvíjet, takže to bylo taky náročný období :( Teď jsem po neúspěšném 3.ivf...
Píšeš, že genetika v pořádku a imunitu máš dobrou? Zatím prý nikdo nevymyslel proč se vajíčka neoplodní, prý za to může možná právě ta imunita...

saurer
autor
27. čer 2013

@mjau ahojky, i imuno jsem měla v pořádku... doufám, že to nám teď pomůže PICSI, že to byla jen špatná várka 😅

mjau
27. čer 2013

Tuhle metodu vám doporučili, ikdyž je manžel v pořádku? kam chodíš do caru?

saurer
autor
28. čer 2013

@mjau ano, doporučili. Chodím na Obilňák do Brna. Doporučili to v tom smyslu, že je potřeba získat ty nejlepší spermie

mjau
28. čer 2013

no on už člověk musí zkusit všechny možnosti, to je jasný. Je hrozný, jak v tomhle ten čas letí :(