Po KET do práce?

boure888
8. lis 2017

Prosím o radu, jak vy po ketu,do práce nebo 14dni ležet? Komu to vyšlo? Dělám na směny s dětmi, práce není náročná, hlavně nechci na neschopenku, co kdyby to nevyšlo a ženský jsou drby.

zirafka1988
8. lis 2017

Ket jsem měla v pátek a n pondělí šla normálně do práce. Doktor mi řekl že mám dělat vše tak jak jsme zvykla a snažit se na to nemyslet. Dělat jako by se nic nestalo. No to se mu to řekne. Kromě těžkých věcí jsem dělala všechno jako kdyby se nic nestalo.

boure888
autor
8. lis 2017

@zirafka1988 díky za zprávu a povedlo se???Já jdu do Pronatalu v Praze v nativním cyklu..

zirafka1988
8. lis 2017

@boure888 ano. Momentálně vedle mě odpočívá 16mesicni syn 😉

pxtulka
8. lis 2017

já byla na KET v sobotu a v pondělí jsem šla do práce 🙂

boure888
autor
8. lis 2017

@pxtulka koukám, že se povedlo, gratuluji a do kdy si pracovala?

boure888
autor
8. lis 2017

@zirafka1988 gratuluji a do kdy si chodila do práce?

pxtulka
8. lis 2017

@boure888 stále chodím do práce 🙂 Mám v plánu chodit do práce do Vánoc, i když uvidíme jak mi bude 🙂

boure888
autor
8. lis 2017

@pxtulka práci máš klidnou? Já dělám na směny s dětmi.

zirafka1988
8. lis 2017

@boure888 chodila jsem až do 7 týdne před porodem. Pak jsem měla týden ještě dovolenou co jsem si musela vybrat. Naštěstí jsem neměla náročnou práci tak to bylo v pohodě. Já jsem to měla akorát otočene. Já jsem do 4 měsíce ani pp4adne nevěděla že jsem těhotná. Žádné nevolnosti nebo tak. Zato od 6 měsíce jsem trpěla jak kun až do porodu. Bylo mi pořád zle 😊

pxtulka
8. lis 2017

@boure888 první 3 měsíce jsem strávila na kontrolních dnech na stavbě...tam moc klidu nebylo. Teď už jsem jenom v kanceláři a trochu nechávám problémy plynout kolem sebe...hormony mi lehce vygumovaly mozek. Pokud máš náročnou práci tak můžeš na neschopenku klidně hned po potvrzení těhotenství. Mě ji nabídli někdy ve 12.tt, protože jsem právě byla ve stresu.

maagda
8. lis 2017

@boure888 ja jsem sla na zavedeni v sobotu a normalne jsem pak delala vsechno krom teda jezdit na kole to jsem nesmela. Miminko se chytlo sice dobojovalo na kanci 4 mesice ale i pres to ze jsem vse po zavedeni delala tak se uchytilo. Nechtela jsem jit zrovna na neschpenku. Rikala jsem ze to neni nemoc a pokud se ma chytnout tak se chytne i kdyz clovek bude skakat salta 😊 jinak preji hodne stesti.

boure888
autor
8. lis 2017

@maagda to je mi lito. Ale brzy to musí vyjít. Takže si normálně pracovala.?

maagda
8. lis 2017

@boure888 jj ted jeste par mesicu pockat a zkusime to znova. Jj normalne jsem pracovala sice pak sem musela na neschpenku na konci 7tt protoze sem mela hematom na deloze tak sem mela jen klidovy rezim ale do te doby jsem normalne pracovala i doma jsem vse delala i o kolo domecku. Jeste jsem stihla i dovolenou na horach kde jsme chodili tury ale opatrne tam jsme si davali pozor aby jsem se zbytecne nepretahla.