Po KETu jsem se rozčílila a zmizely příznaky. Co myslíte?

kamila2121
10. bře 2012

Ahoj holky ,potřebovala bych opět pordit.Mám ket až 25den menstr.cyklu a byli mi zavedany 2 sněhuláci staršího data 1 bylo osmibuněčné a druhé 4 buň.Druhý a třetí den jsem měla bolesti (záda,podbřišek prsa mě bolí už delší dobu)od té doby citím jak mi děloha pracuje(mírný tlak v podbřišku)tak jsem si říkala super!!po5letech konečně něco!!jenže dneska mi přišli špatné zprávy já koza se rozčílila,párkrát mě píchlo a tlak v podbřižku je pryč!! teť jsem po ketu 5den ,co si mám myslet??uz jsem se troch zklidnila ale.... ☹ nepotřebuji ani tak povzbudit jako reálný názor ...............moc dík

mugo168
19. pro 2012

Ahoj Kamčo, těžko říct. Já jsem se po KET rozčílila a nevišlo to. (ale nevyšlo mi to už 3x a skutečně hodně jsem se rozčílila při 2. KET) Jenže kamarádka se po ET také rozčílila a v březnu bude rodit. Je to skutečně individuální! 😉 Stejně tak s příznaky. Ty jsem měla vždycky a některé holky píšou, říkají, že příznaky neměli a porodili. Opravdu je lepší na to nemyslet, neřešit a až test ukáže, jak to všechno dopadlo. A věřím, že ti to vyjde a budeš těhulka a co nevidět maminka!! 😎

kristynaw
19. pro 2012

zase si tady nekdo vystreluje?rozcileni nezpusobi potrat propanajana

spagatice
19. pro 2012

Kdyby se mělo po rozčílení potrácet, tak za chvíli vymřeme 😀 , klid 😉

daasenka85
19. pro 2012

nemám sice zkušenost s KETem, ale když jsem ted potřetí přirozeně otěhulila, tak jsem se v prvních dnech rozčílila několikrát a jednou se i lískla (jediný nechráněný styk byl ve dni, kdy obyčejně plodné dny nemívám). příznaky jsem "cítila" až 12.DPO - zamotala se mi hlava. pak jsem se ještě rozčílila 19.DPO, to už jsem věděla o // a začala jsem krvácet - asi si umíš představit, jak jsem si to vyčítala (před tím již nevydařená 2 těhu..). jenže takhle jsem střídavě krvácela 14 dní a příznaky žádné nebyly a malá se drží 😉 sice máme nějaké komplikace pořád,ale to už s těmi začátky nesouvisí 😉 takže podle mě to dopadne tak jak to dopadne bez ohledu na Tvé rozčilování a příznaky. držím pěsti