Pocity po IUI. Môže to byť Utrogestanom?

swika
18. říj 2007

Ahoj kocky, som 3. den po mojom prvom IUI a trochu ma pobolieva podbrusko a obcas mam aj zaludok ako na vode. Mali ste tiez tieto pocity po IUI? Moze to byt tym Utrogestanom?

kapunka
5. únor 2009

no to nevim..stejně to delá ten utroš...holky tady píšou že těhu prsa bolej bradavky a mě bolej spíš z boku.. 😀 teda to jsou problémy... 😀 😀 😀 😀

dorra
6. únor 2009

Kapu, vždycky mě bolí bradavky a hlavně z boku. Jako po cvičení, když nejsem zvyklá. Taky se mi zvětšují. Minule...psala jsem tu někde, že jsem se pokoušela s IVF jen kvůli manželovi a nevěřila jsem, že JJJÁÁ můžu být těhotná. Vždy mě to s těmi prsy chytne, když začnu s utrošem nebo agofolinem, a teda minule, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, tak jsem si už dokonce přála, ať už vysadím léky, dostanu MS a bude po bolesti. Nedalo se to vydržet, ani spát, ani podprda nepomáhala (naopak). Ovšem když mi z krve volali, že to vyšlo a UZ ukázal svoje, tak se ta bolest najednou v pohodě vydržet dala 🙂 .

dorra
6. únor 2009

Minule, při IVF Tě to nebolelo?

kapunka
6. únor 2009

no právě že jo..a nevyšlo..ale bolelo to vlastně s¨celou stimulaci, takže jsme to přikládala stimulce ne těhu..

a bříško mě bolelo určitě mín.. ☹

evak99
6. únor 2009

ahoj holky, tak ja mam ted utrouse taky poprve...porad se mi desne mota hlava. picha me v podbrisku a uz 5 meskam mrchu. taky me boli prsa, ale to vzdycky od ovu az k mrse, takze to neresim...tak nevim, co z toho muze byt vliv utrose, ci zda je to tehu...jo a mam za sebou 3 negat. testy.. 😠

kapunka
7. únor 2009

evak - a kolikátý den jsi po trasnferu?

evak99
8. únor 2009

ahoj kapunko, tak mrcha přišlo 18.den po iui...včera, ale díky utroši asi dost bezbolestně, takže jsem si pořádně ani nevšimla...no nic, do dalšího boje!!! co Ty, jsi po ivf?

kapunka
9. únor 2009

ahoj - jsme po KET - dneska 9 den a mrcha se hlásí potvora jedna hnusná...

evak99
9. únor 2009

tak to je mi lito kapunko...a je to jisty? ☹

kapunka
9. únor 2009

noja nevim..ještě nepřišla... 😢

dorra
9. únor 2009

Nepřijde, protože jseš těhu, chápeš? Až do krve na to mysli!!! 😲

lauritka
9. únor 2009

kapun testni, netrap sa... ja som mala dve // 8. dni po KET. slaby tienik uz mozes mat na mamateste. drzim palce. 🙂

kapunka
10. únor 2009

ja fakt nemám odvahu...počkám ještě... 😝

dada3
10. únor 2009

Ahoj kapu, a kedy máš dostať menzes?
Ja som na tom podobne, som 10 deň po ET, ale nerátam deň ET, takže držme si palce vzájomne.. 🙂

kapunka
10. únor 2009

dada ahoj - já jsme včetně dne KET 11.den takže stejně jako ty - pojd za náma do IVF leden unor - hledám spolubojovnice...

jinak minule ms byla 13.1. tak já ted nevím... 😝

dorra
10. únor 2009

Ahojte!
Kapu, my to teď máme s ms asi jinak. Já třeba měla taky poslední ms 13.1. a na ET jsem šla až teď 7.2. Myslím, že se tím nemůžeme řídit. Nepočítá se den ET. A na počůrání papírků máš ještě dva dny čas. Někomu se to tam sice už objevuje 9. den - slabý stínek a po limitu. Ale proč se nervovat? Když máš nýt v klidu.

kapunka
10. únor 2009

přesně tak - já ani čůrat nebudu...až kdyby ta ms fakt meškala... 😀

já jsme teda měla KET a bez stimulace, tak ta ms by mela být jako v normálním cyklu.. 😝 asi

dorra
10. únor 2009

To asi jo. Ale jestli bereš utroš, tak ten by měl dělat těhu prostředí v děloze, takže ms by měla automaticky meškat, ne?

kapunka
10. únor 2009

no minule po ET jsme ms dostala 13 den po 🙄

dorra
10. únor 2009

Tak to máš ještě teoreticky 3 dny klííííd a pak se uvidí. Nic zlého nepřivolávej ani nejnepatrnější myšlenkou a "Drž plod!"

kapunka
10. únor 2009

držím!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 - jo dneska mi smrděl hrnek s čajem - tak asi špatně umytej.. 😅

dorra
11. únor 2009

Blbost! Nezapomeň, že až do dr. verdiktu jseš těhotná. Takže nebyl špatně umytej.