Podstupujete nebo jste podstoupili studii v IVF Cube?

hhani
12. bře 2014

Ahoj všem 🙂 ..budeme podstupovat studii v IVF CUBE a radi bychom vedeli jestli jste to jiz nekdo podstoupil nebo se chystate.Pokud to již máte někdo za sebou napište prosím zda to bylo nějak odlišné od klas. IVF nebo jak jste reagovali popř. výsledek..Moc děkuji 🙂

visnu
21. kvě 2014

@eviks Ahoj, já jsem dnes 14. den PO, 9. den po ET a testovat mám až v pondělí, kdy jdu i na krev. Samozřejmě jsem nevydržela a teď se nervuju.:/ 12. den jsem měla ducha, ale co mi to bude platné, pokud čárky nebudou sílit. Každopádně ještě neházej flintu do žita, některým holkám se druhá / objevila později. Držím palce, aby to byl tvůj případ. Můžu se zeptat, jak dlouho už se snažíte?

visnu
21. kvě 2014

Úspěch. Po dvou měsících jsme překonaly 1. stranu!!! 🙂

eviks
21. kvě 2014

@visnu snad carky vydrzi,radsi by mely🙂my se snazime rok a ctvrt a mam ted 3 iui.ale uz na dalsi nepujdu zda se mi to u me ztrata. casu.

visnu
21. kvě 2014

A chystáš se na IVF? My se snažíme už pět let, tohle je naše 4. IVF. Jestli už to konečně nevyjde, asi zcvoknu!!!Mateřské pudy se ozývají stále hlasitěji. 🙂

eviks
21. kvě 2014

@visnu tak to mas vsechen muj obdiv.ja asi takhle silna nejsem.pujdu urcite do ivf v cervenci.pokusy s clostilem uz mam temer vycerpane takze mi ani nic jineho pri me anovulaci nezbude.pudy se uz taky hlasi.vsichni kolem tehotny.je to psychicky,financne i fyzicky narocne. V cube mas 1 pokus?

visnu
22. kvě 2014

@eviks Ano, v Cube je to náš první pokus. Neměla jsem k nim důvěru, protože jsou noví, říkala jsem si, že nemají moc zkušeností. Ale teď musím říct, že jsou úžasní, šikovní, prostě nejlepší, protože mám 10. den po ET //, které sílí, což se doposud nepovedlo. Včera jsem se bála, že je to v pytli, ale dnes to vypadá dobře. Po dvou letech snažení jsem na tom byla psychicky mnohem hůř, myslela jsem si, že bez dětí můj život nemá cenu. Ale postupně jsem v zájmu sebezáchovy musela svůj postoj přehodnotit . 🙂

eviks
22. kvě 2014

@visnu Velka gratulace🙂 Tentokrat to vyjde. Taky jsem spokojena, doktorka je hrozne mila a vlastne se tam vzdycky tesim, kdyz tam jdu, teda ne ze bych tam chtela chodit furt, doufam, ze uz nebudu muset. Ja uz sem si taky tim nejhorsim obdobim myslim prosla, to kdyz mi rekli, ze mam spatne AMH a nebudu mit tak vlastni deti vubec, ted uz je to ale lepsi a sem smirena i s dalsima variantama. Jsem rada, ze jsem zacala relativne brzo a ne ve 40, protoze takhle mam jeste realne minimalne 5-8 let casu. Na co ses zamerila? Ja se snazim dokoncit vs a zarizuju prvni byt, tak se aspon trochu pri tom neustalem cekani zabavim🙂

hhani
autor
22. kvě 2014

@visnu no vidis tak moooooc gratuluji a at pekne sili!!!! ..hlavne zadny stres a uzivej si to 🙂

visnu
22. kvě 2014

@eviks Těch věcí bylo hodně. Pár dnů před OPU jsem dělala přijímačky na VŠ. Jednu už sice mám, ale potřebuju studovat kvůli práci. V červnu se budu stěhovat do Prahy za přítelem (žili jsme v Praze, odstěhovali jsme se na Moravu, ale za půl roku se musel vrátit do Prahy) a nabídli mi, abych se vrátila na místo, kde jsem předtím byla 3 roky. Mám tam kamarádky, tak už jsem se těšila. Říkala jsem si, že tahle varianta by byla taky fajn, i když otěhotnění je samozřejmě priorita. 🙂 Děkuju za gratulaci, ale ještě není nic jisté. Mám trochu obavy, aby se něco nepokazilo, ale snažím se myslet pozitivně. 😀 Testy zatím sílí.. nezbývá než čekat a doufat.

visnu
22. kvě 2014

@hhani Díky.. Snažím se být v klidu, ale to víš, furt se pozoruju.. Prsa mě chvilku bolí, chvilku ne. Jsem z toho nervózní. Byla bych raději, kdyby bolely ukrutně a kdyby mi bylo děsně blbě, abych věděla, že se něco děje.
A jak se daří embryjkům? Máš nějaké aktuální info?

hhani
autor
24. kvě 2014

@visnu tak jsme po ET dvou blastocyst jedna 3AA a jedna 4AA takze jsou super a jeden se nam mrazi v mrazacku.. jsme zase o krok dale,ze mame poprve nejakeho nanucka..vse probehlo skvele tak ted uz jen jak se nam nasi mimisci udrzi 🙂 ..

visnu
24. kvě 2014

@hhani Skvělá zpráva! 🙂 Držím palce. Můj se bohužel neudržel, dnes jsem začala silně krvácet a čárka na testu slábne. A to dnes máme s přítelem 5. výročí. Ach jo. 5. výročí, 5. neúspěšný transfer. ☹ Nevím, v čem je problém, měli jsme 1AA, kromě toho, že nemám vejcovody, jsem zdravá, přítel taky. Prostě asi beznadějný případ. Na druhou stranu to byl zatím nejúspěšnější cyklus, aspoň pár dnů jsem měla krásné //. Ať ti to dobře dopadne. Dej pak vědět.

eviks
25. kvě 2014

@visnu ahojky,to me moc mrzi.vypadalo to nadejne.mate ale hodne mrazacku tak neves hlavu.nekde sem cetla ze ten et muze byt uspesnejsi kdyz telo neni v takove hormonalni zatezi.co znamena to hodnoceni blastocyt 1aa, 3aa,ktera je lepsi?

hhani
autor
26. kvě 2014

@visnu tak to me moc mrzi,drz se!!! ...tohle je vždy tak nefer ☹ Ja jsem si rikala,ze pokud je ani ted neudrzim tak jedine co jeste nemam je imunologie..tak do ni v nejhorsim pujdeme..Jinak jsme naprosto zdravi,jen u me nepruchodne vejcovody..Drz se a urco vyjde mrazacek 🙂 ..musime verit!!!! 😉

visnu
26. kvě 2014

@hhani No já bych právě taky měla být v pořádku, "pouze" nemám vejcovody. Mně dělali imuno, genetiku, laparo, chlamydie, toxoplazmozu, celiakii a já nevím, co všechno. Četla jsem, že neplodnost mohou způsobovat i různé infekce, které nikdo běžně nevyšetřuje (např. ureaplasma). Asi jsem vážně beznadějný případ. Už začínáme uvažovat o adopci. V červenci zkusím KET. Kéž by to aspoň tobě vyšlo! 🙂 Opatruj se.

sasanka033
26. čer 2014

ahoj, tak za me: studii jsem podstoupila, mame nejhorsi vysledek stimulace vubec - bylo to nase treti IVF a na OPU pouze dve vajicka (mam vyssi FSH a nizke AMH, ale u apo ze me dostali na 1.IVF ctyri vajicka, z toho byla 4 embrya a na 2.IVF 8 vajicek, z toho 6 embryii). ted v Cube z tech dvou vajicek mame jen jedno embryo. ted se budeme modlit, aby na nas pockalo do tretiho dne na ET.
jinak protoze podminkou pokracovani ve studii je odber 6 oocytu, musime zaplatit 15tis., aby v Cube vubec IVF proces dokoncili...