Podstupujete nebo jste podstoupili studii v IVF Cube?

hhani
12. bře 2014

Ahoj všem 🙂 ..budeme podstupovat studii v IVF CUBE a radi bychom vedeli jestli jste to jiz nekdo podstoupil nebo se chystate.Pokud to již máte někdo za sebou napište prosím zda to bylo nějak odlišné od klas. IVF nebo jak jste reagovali popř. výsledek..Moc děkuji 🙂

visnu
16. bře 2014

Ahoj hhani, také se chystám na studii, poslala jsem potřebnou dokumentaci a splňuji požadavky. 28. 3. jedu na první konzultaci. Taky jsem zvědavá, jak to celé probíhá, jak časté jsou kontroly a jaká je úspěšnost. Doufám, že někdo přidá své zkušenosti. 🙂

eviks
16. bře 2014

@hhani Ahojky, napsala bys mi prosim jake jsou priblizne pozadavky? Premyslim, ze se take doktorky zeptam...

hhani
autor
18. bře 2014

@eviks Ahoj 🙂 tady se jukni ..snad ti to pujde otevrit 😉 http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cub...

hhani
autor
18. bře 2014

@visnu Ahoj 🙂 taky bych se rada neco dozvedela,ale nejak se tady do toho nikomu nechce ☹ .. a kam chodis normalne na IVF?

eviks
18. bře 2014

@hhani díky, mrkla sem na to, ale nesplnuju podminku pravidelneho menst. cyklu🙂 mam poruchu ovulace...tak zas nic. Kdy se chystate?

visnu
20. bře 2014

@hhani Byla jsem 2x na ET v Gennetu a 1x ET a 1x KET v Heliosu. Ani jednou ani náznak. Kam chodíš ty?

hhani
autor
26. bře 2014

@visnu ja byla na 1VF u Apolináře..tam ani tuk a ted chodime do Cube a hned jsme meli nadherne blastocysty tak jsme nechali dat dve..testy byli pozitivni,ale hcg bohuzel nestoupalo ☹ ..nicmene i to je pro nas veliky uspech...ted jdeme do te studie tak uvidime..stimulku zacinam v kvetnu,protoze jeste predtim mi dr. udela hysteroskopii a jakoby me skrabnou v deloze..je to z duvodu,ze se po te rane zacne plne obnovovat prostredi v deloze a mohlo by to napomoci uchyceni embryjka...a kdy zacnete se stimulkou na studii?

visnu
27. bře 2014

@hhani
Tak alespoň náznak uchycení. A na zamražení Vám nezbyly? Já mám ještě pět kousků v Heliosu, ale nějak se mi tam už nechce. Nemám z nich vůbec dobrý pocit. Asi je nechám převézt někam jinam. Taky uvidím, jak dopadne studie. Zítra jdu na první konzultaci, takže zatím netuším, co mě čeká.

visnu
28. bře 2014

@hhani
pokud dobre dopadne krev, zacinam stimulovat koncem dubna. Jsem necekala, ze to pujde tak rychle. 🙂 Jenom mi embryotransfer asi vyjde zrovna na termin skoly v prirode, tak jsem zvedava, komu se bude chtit jet misto me. Ale priority jsou jasne. 🙂 O tom naruseni sliznice pred transferem jsem slysela. Mela jsem ho podstoupit pred KETem v Heliosu, ktery jsem odlozila.

radulka1
31. bře 2014

Já byla v cube na studii před 2lety. To zrovna začínali. A mám od nich holčičku. Před tím 2 neúspěšne IVF z jiného centra. Tady jenom chválím všechny.

hhani
autor
10. dub 2014

@visnu ahoky 🙂 ja tady dlouho nebyla tak odpovidam pozdeji...jak jste dopadli,jdete do toho?Me ted ceka ta hysterka a v kvetnu hura do stimulky 🙂 .na zamrazeni nam nezbylo,ale stejne jsem radeji kdyz jsou embryjka cerstva 😀

hhani
autor
10. dub 2014

@radulka1 o to vic se na to ted tesim..dekuju 🙂

musilka
10. dub 2014

ahoj holky já sice nejsem ve studii ale byla jsem v únoru na 3. IVF v CUBE a v červnu bych chtěla jít na KETík nebyla jste tam některá v poslední době ? V tom únoru mi to tam přišlo strašně zmatečné a chaotické doufám že už to bude lepší :-/ Pořád vše v pohodě ale když jsem tam přijela po ETu 14 dní že krev je negativní tak mě poslali akorát za ekonomkou kvůli ukončení neschopenky a víc se se mnou nebavili to mě docela zklamalo čekala jsem že mi nabídnou nějaký termín konzultace s lékařem nebo něco.... No a pak po mejlu mi MUDr. Budka akorát odepsal že se mám objednat na telefonu na recepci. Víc nic.... Jelikož to byl 4. transfer v období roku a půl který nevyšel tak jsem chtěla nějaká nová vyšetření a na to mi odepsal že nejsou nutná....

visnu
8. kvě 2014

@hhani ahoj, tak už jsem po opu, odebraných 12 vajíček, všechna zralá, 11 se oplodnilo. Takže zatím vše podle plánu. 🙂 Transfer by měl být 12. Snad všechno dobře dopadne. A v jaké fázi jsi ty? Už stimuluješ? A ke komu chodíš? Já k Budkovi.

hhani
autor
9. kvě 2014

@visnu jsem 4 den stimulace a zitra rano jdu na 1 utz ...chodim k dr.Visnove ...tak urcite preji hodne stesti a dej vedte jak pokracujes.. 😉

visnu
9. kvě 2014

K Visnove jsem chtela taky, pry je vyborna. Ale pridelili mi dr. Budku a zatim si nemuzu stezovat. Byla jsem teda trochu prekvapena, ze behem stimulace jsem mela jen dve kontroly a ze mi vubec nebrali krev, coz je pry pro urceni kvality a stari vajicek dulezitejsi nez ultrazvuk. Na te druhe kontrole mi dr. sdelil, ze folikuly uz jsou moc velike - nejvetsi mel 23 mm a dodal:"Snad nam do odberu nepopraskaji". Byla jsem totalne vynervovana a cele dva dny jsem lezela a skoro se nehybala. Nakonec nastesti vse dobre dopadlo. Dnes mi volali, ze 10 z 11 se vyviji dobre. Drzim ti moc palce a tesim se na dalsi info od tebe. 🙂

eviks
11. kvě 2014

@visnu Ahojky, muzu se zeptat jestli sis brala nejakou neschopenku nebo chodis normalne do prace? Pujdu taky do studie hned, jak se v cervenci vratim z dovolene, tak abych to kdyztak oznamila v praci.

visnu
11. kvě 2014

@eviks Ahoj, vezmu si neschopenku ode dne transferu a zůstanu doma až do testu. Nehodlám ležet, ale chci mít klid a věnovat se věcem, které mě baví. Je to trochu luxus, ale když tady ta možnost je.. 🙂
Tak držím palce a dej vědět, až se bude něco dít.

hhani
autor
12. kvě 2014

@visnu tak ve stredu me ceka 2 utz na velikost vajicek..prvni utz jich bylo kolem deseti a vel. od 10-17 tak uvidime kolik se jich jeste urodilo..pokud pujde vse dobre tak pa nebo so odber a pak dej se vule bozi 🙂 jinak na neschopenku pujdu taky hned po et at je vse v klidu..DRZIM MOOOC PALCE!!! ..a at se zakousnou,drzi a nepusti 😉 😉

hhani
autor
12. kvě 2014

@musilka ahoj 🙂 ..ja tam ten den byla taky a byl tenkrat hodne chaoticky,ale nezatracovala bych je..nam tenkrat vysli pozitivni testy i krev,ale hcg prestalo stoupat ☹ tak jsem se hned objednala na konzultaci a probrali jsme to v klidu co a jak dal.. objednej se k dr.Visnove a prober to s ni v klidu..klidne si i napis na papir co vsechno se chces zeptat ona je opravdu trpeliva a hodne vstricna ...dej urcite vedet jak jsi dopadla 😉

musilka
12. kvě 2014

@hhani nezatracuji protože jsem tam byla teď 7.5. sice zase hektika a objednali mě špatně ale o nic víceméně nešlo protože jsem chtěla jen léky a dohodnout se na červnovém KETu zeptat se na embryoglue a to vše mi sdělila i sestra s tím že jsem tam prostě byla zapsaná špatně a lékař byl na sále tak se u mě pak Mudr zastavil v čekárně omlouval se s tím že si v tomto týdnu v úterý ve tři zavoláme on na mě bude mít čas a vše projednáme po telefonu abych nemusela znovu jezdit do prahy což je pro mě víc jak půl dne v prčicich. Takže já jsem tenokráte spokojená a už se těším na KETík. A věřím 🙂

musilka
13. kvě 2014

Tak telefon proběhl ptala jsem se na embryo glue ještě Budky a ten říkal že nyní jsou s ním na úspěšnosti 5-6 % což už je ucházející 🙂

visnu
13. kvě 2014

@musilka Ahoj, jsem v Cube spokojená. Taky to tam na mě působí trochu chaoticky, asi toho mají fakt hodně, ale doktoři a embryologové jsou tam podle mě výborní. Jsem den po transferu a ještě mám sedm kousků v mrazáku. Zatím nejlepší výsledek. Při prvních dvou pokusech v Gennetu nebylo na zamražení nic. Třetí pokus byl v Heliosu - šest v mrazáku. A ti se prsí, že jsou nejlepší v ČR. Cube zatím vede. 🙂 Držím palce, aby se KET vydařil.

visnu
13. kvě 2014

@hhani To je krásný počet. A velikost taky slušná. Tak ať máš vytrvalé bojovníky! 🙂 Držím palce, ať Vám to dobře dopadne. Já jsem 1. den po ET a šíleně se mi nafouklo břicho, nemůžu skoro chodit. Mám strach z hyperstimulačního syndromu, snad brzo splasknu. 😒 Už uvažuju, jestli raději nezajedu na kontrolu.

musilka
13. kvě 2014

@visnu a nabízeli ti to glue ? Já nad tím pořád dedukuji jestli ano nebo ne .... držím pěsti moc 🙂

eviks
13. kvě 2014

@visnu Gratuluju, to je super vysledek, snad ty navic ani nebudou potreba, drzim palce! Jak casto si tam clovek vola, kdyz chce vedet, jak se embrya vyvijeji?

visnu
13. kvě 2014

Dostal se mi do ruky papír s nabídkou všeho, co si můžu ke studii navíc připlatit, ale nechtěla jsem nic. O embryoglue jsem si hledala informace na netu, ale odradilo mě to. Žádné velké ohlasy a dost lékařů to neuznává. Ale kdo ví, pokud to skutečně může zvýšit pravděpodobnost o 5 - 6%... Jen by mě zajímalo, jak můžou vědět, že by dotyčná v daném cyklu neotěhotněla i bez embryoglue.
Ale myslím, že tím nic nepokazíš.

hhani
autor
20. kvě 2014

@visnu tak se nam podarilo oplodnit 6 vajicek a pokud vse pujde dobre tak v sobotu bude transfer..my urcite embryoglue dame..meli jsme ho i minule a i kdyz jen na chvilku tak se embryjka chytli..nemuselo to byt tim,ale mohlo..kazdopadne to neuskodi a ty 3000,- uz nas nezabijou 😉 ..a co ty jak se citis?

visnu
21. kvě 2014

@hhani Gratuluju, to je krásný výsledek. Moc držím palce, ať se embryjka hezky vyvíjí.
Cítím se všelijak. Ještě včera jsem se vznášela na obláčku, protože mi vyšel pozitivní test (8. den po ET), dnes je čárka o malinko slabší, takže mám černé myšlenky. Nezbývá než čekat.. ☹

eviks
21. kvě 2014

@visnu Drzim palce, ktery den by se melo spravne testovat? Ja vcera testovala 12DPO po IUI a bilo...snad se taky jednou dockam..