Pojišťovna Metal-Aliance nepřispívá na IVF. Mám měnit?

sara.max
27. srp 2008

Ahoj, prosím poraďte mi. V říjnu jsme objednaní na první pohovor k IVF. Někde jsem četla, že je nutné změnit pojišťovnu, protože Metal Aliance, kterou momentálně mám, nepřispípvá. Máte s tím nějaké zkušennosti? A musí mít i partner jinou pojišťovnu než Vojenskou? Díky.

ili5
27. srp 2008

Metal Alianc neznám,ale vojenská to neproplácí,má ji známý a musel si hradit IVF sám,spermiogram,krev,atd,prostě vše.Jinak téma ivf Olomouc už tady máme!Hodně štěstí.A jdeš do Fertimed,nebo Fakultky? 😉

ilci
27. srp 2008

sara - na stránkách fertimedu je přímo sekce Pojišťovny
http://www.fertimed.cz/main.htm

a tady je jedna z diskuzí z Olomouce
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ili5
27. srp 2008

ilci,papa,jak se ti daří?Já jdu na Ket,asi 9,9,začnu brát divinu,podle menzes,1.fen.Tak drž pěsti.papa

ili5
27. srp 2008

1.den,samozřejmě. 😀

ilci
27. srp 2008

ilil, tak ať to klapne 😉
držíme všechny palečky
letos je ten plodnej rok, to by bylo, aby se nezadařilo 🙂

ili5
27. srp 2008

díky,mám 4,tak snad se zadaří.Fakultka je jak čtu dobrá,věřím jim.

ilci
27. srp 2008

tož všude je něco, ale já si nestěžuju a jsem spokojená
abych taky nebyla 😀
taky jsem věřila, že to klapne
tak ať se sněhuláčci hezky rozmrazí a zas rok už trajdáš s kočárkem 😉

ili5
21. bře 2009

Dobré poledne, tak jsem vyštrachala toto téma. Chystám se na 2. IVF, tak hledám spolubojovnice, které taky začínají ve Fakultce. Tak se přidejte. 🙂

raadunka
21. bře 2009

ahojky holky vite prosim na kolik prijde IVF ve fakultce? Mam jeste jedno placene IVF, chodim do Fertimedu ale slysela jsem ze je fakultka levnejsi, diky

ili5
21. bře 2009

radunka, je o hodně levnější, co jsem tak od holek zjišťovala. Mě se tam nepovedl KEt, tak tam jedu v pondělí a chci hned na ivf, tak se poptám. Jinak ceník mám doma. Ale prý za léky jedna co platila v OV 7 000, tak tam jen 1 500, nebo tak nějaak.
Nemám už penízky, tak mi dr. přes tel. řekla, že si můžu vzít jen za 7 000 + léky.Ale potřebuji víc, nebo manža špatné sperma. Dám vědět. Co máš za problém ty,

sukubka
21. bře 2009

ahoj holky!
ili5 taky jdu na 2ivf do fakulty!1ivf sem měla ve fertimedu ale bez úspěch ted budu od 25.3stimulovat mám dlouhý protokol! 😉

držím všem pěstičky

ili5
21. bře 2009

sukubko, prosím tě, máš i Ha, icsi? Kolik tě to vyšlo i s léky. Začíná se 1 Dc?

sukubka
21. bře 2009

HA?to myslíš hormonální antikoncepci?tu mi doktor napsal na 2měsíce začíná se 1den cyklu!naštěstí už jí mám dopapanou a můžu od středy začít se stimulkou!jinak sme si při 1ivf(v tom Fertimedu připláceli ICSI,AH,PK na zmražení nám nic nezbylo)
ve fertimedu sou ty ceny úplně jiné než ted ve fakultce,ve fertimedu sem měla krátký protokol a stimulovala sem Fostimon+merional stimulka tam vyšla na 8tisíc,ICSI na 7000+AH 3000,PK 4000,
ted ve fakultce budu stimulovat Gonalem(pero) a nedoplácela sem za 2pera vůbec nic a mám douhý protokol,tak uvidím jestli mi pak ještě nějaké pera budou přidávat a budu něco doplácet!

ili5
22. bře 2009

sukubko, oni ti neřekli cenu kterou budeš platit dokupy? HA jsem si zpletla s AH 😀 . To samé by sme měli my. Jenom mě zaráží ta antikoncepce na 2 měsíce, to dává každému. Já už to brala taky 2 měsíce, k vůli cystě před KET. A platí se to najednou?

sukubka
22. bře 2009

ili5 neřekli mi celkovou cenu a platí se postupně,po mě třeba ted chtěli 3500kč za PK a zarazilo mě proč zrovna za toto když tenhle nadstandart by se měl platit jako poslední 😉
Ha určitě nedávají každému na 2měsíce mě ji dal na měwsíc pak mi přišel na něco ze štítnou žlázou a poslal mě na endokrinologii a tak mi rači napsal Ha ještě na další měsíc!

ili5
22. bře 2009

Zítra uvidím, jen jestli si najde na mne čas, je to tam honem, honem, tak nevím zda mě vyslechne, nebo mě nechá se objednat do poradny. Já tam zítra jedu na krev po KET.

sukubka
22. bře 2009

a jak si dopadla????dělala sis testík?kolikáté to bylo ivf nebo ET? a kam jsi chodila předtím pořád do FN?

raadunka
22. bře 2009

ili ja jsem po2 IVF ve fertasu, prvni bylo neuspesne a druhe skoncilo ted v 6tt. Mam jeste jeden pokus Ale uz nemame zadne penize dali jsme celkem 60litru za ty 2 pokusy. No hlavni je ze mam cas jen do cervna takze skoro zadny. Jak se dlouho ceka nez te prijmou ve FN? My mame malo permii takze jinak to ani nejde

sukubka
22. bře 2009

radunka jdi do FN já tam přešla s fertimedu a je to cenově úplně jiné'!a manža má taky málo spermií!!!čeká se ve FN tak 3 měsíce podle lidí ale věčinou je to tak!já ted jdu na 2pokus a ted už do fakultky!měla jsi ve fertimedu nějaké mražáčky,já ne,takže nebyl ket,obědnala sem se do fakultky v říjnu a ted teprve začnu stimulovat!ale jinak sou tam super!

petista
22. bře 2009

Raadunko, já při 1. IVF ve FN platila cca 13.000,- kČ, v čemž bylo PK, ICSI, AH, za léky ( teď mám nafasováno GOnal, se nedoplácí nic, jak psala Sukub.
Ahojík Sukub, ty už budeš začínat se stimulací?

sukubka
22. bře 2009

Petista jo budu stimulovat od středy taky gonalem dlouhý protokol a ty?a nafasovala sem jen 2pera po týdnu mám dojet na kontrolu a popřípadě pera přidají myslíš že to bude taky bez doplatku?kdy ty začínáš?

petista
22. bře 2009

mám taky dlouhý protokol. MS bych měla dostat na začátku dubna, pak dipherelline, takže začátek stimulace asi po velikonocích. Už se těším. Je to náš 2. pokus. první byl v listopadu 2008, výsl. neg. tak uvidíme. Mám taky nafasovány 2 pera, dávky mi proti prvnímu pokusu trochu zvýšili. mám si píchat 150 jednotek, od 4. dne k tomu ještě Luvitrelle 150 jednotek, tak uvidíme. zas budu napnutá jak malý kšandy, zvlášť před prvním UTZ

petista
22. bře 2009

Jo a celkem je 5 per bez doplatku, pokud bys jich potřebovala víc, tak se doplácí, ale nevím kolik. Bereš ještě nějaké vitamíny. Já listovku, budu pít kontryhel a papat grepy, prý je to dobré na sliznici

sukubka
22. bře 2009

já si mám píchat první 2dny 75 jednotek od 3dene 150 a od 7dne myslím luvitrele ale to mi píchnou na té kontrole po týdnu!zdá se mi že mám nějaké malé dávky sakra já na 1ivf byla ve fertimedu a tam mi říkali že mi blbě pracují vaječníky že mi musí dát velké dávky na stimulaci tak sem píchala fostimon a merional a měla sem 11folíků a 8 vajíček!ted chodím na 2ivf do fakultky snad by mi doktor kdyžtak zvýšil dávky jde to pak ještě po tom týdnu?já papám listovku a chilli je to dobrý na imunitu v břiše!

ili5
23. bře 2009

sukubko, tak v pátek jedu do poradny se domluvit k p. doktorce. Přešla jsem od dr. Dostála, nejsem s ním moc spokojená, jeho chování!
Jak dlouho se čeká na schválení z pojišťovny?

sukubka
23. bře 2009

co ti dostál udělal vykládej,sem zvědavá!schválení mi trvalo 14dní. 😉

ili5
23. bře 2009

Psala jsem to holkám na diskuzi Z OV do OL i m k
Co ti vše řekla na první schůzce a chodíš k p. Oborné? Mám za sebou před ket krev 1 a 21. den, genetiku. co mě ještě čeká?

sukubka
23. bře 2009

krev !1a21? já měla 3a21den cyklu!poslali mě na endokrinologii se štítnou žlázou pak na tu genetiku manžel půjde na urologii a jinak asi vše!já chodím k Dostálovi ale na 1ivf sem byla ve fertimedu a jinak se mi stalo že tam nebyl dostál ale oborná a ta je fajn

ili5
23. bře 2009

takže toto vše mám za sebou, štítnou žlázu nemám, tak mě nepošle na endokrin., genetiku taky mám, tak jen ten spermiogram. už se těším až pojedu

sukubka
23. bře 2009

ili5 četla jsem si to to bych do něj neřekla to je vrchol.A nevíš jak je to ve Fn když se nepovede IVf po jaké době se může jít na KEt pokud jsou mrazáčky,může se hned po měsíci?