Pojišťovna Metal-Aliance nepřispívá na IVF. Mám měnit?

sara.max
27. srp 2008

Ahoj, prosím poraďte mi. V říjnu jsme objednaní na první pohovor k IVF. Někde jsem četla, že je nutné změnit pojišťovnu, protože Metal Aliance, kterou momentálně mám, nepřispípvá. Máte s tím nějaké zkušennosti? A musí mít i partner jinou pojišťovnu než Vojenskou? Díky.

ili5
9. dub 2009

Monali, sukub, tak jak pokračujete, co je s váma?

sukubka
9. dub 2009

ahojík holky,tak mám nakonec 7vajuch a zaplatili jsme si metodu ICSi protože ten počet je opravdu nic moc a nechceme nic riskovat 😉 v sobotu si máme volat kolik se jich oplodnilo a podle toho řeknou jestli bude ET v neděli nebo v úterý 😉
bolí mě břicho ale jen trochu,normálně jsem zvládla na 18h autoškolu jízdy přijel pro mě přímo k baráku tak se to dalo a rovnou z nemocnice jsme šli ještě nakout do globu a na obídek 😉

petista
9. dub 2009

Sukub, tak bezva, fajn to dopadlo. Počet dobrý 😉

sukubka
9. dub 2009

já bych si představovala víc,ale i za to jsem ráda 😉

petista
9. dub 2009

sukub, jak jsem už psala, Oborná v ne říkala nějaké jiné děvčině, že jsou nejkvalitnější, když je jich 5-10, takže máš zcela ideální počet

sukubka
9. dub 2009

to říkala?tak to by bylo super,hlavně at se pěkně oplodní a vydrží 😉

ili5
10. dub 2009

sukub, grtuluji. Jak velké nakonec vajucha byly?
Takže zítra asi půjdeš pro mimi. Držím pěsti a zítra napiš, snad se oplodní všechny.

s9480
10. dub 2009

Sukubka je dobrá slepička 😉 , vajuch tak akorát

sukubka
10. dub 2009

ahojík holky nene zítra nepůjdu pro mimi zítra mám volat kolik se jich oplodnilo a jak sou na tom ET by byl nejdřív v neděli 😉 hned zítra dám vědět,mám volat po 10h 😉 holky díky,jsou to děsný nervy!!!!

Ili mě neřekli jak velké nakonec byli atd oni řekli jen počet a že si mám zavolat v sobotu,vám říkají takové infa?
mě ale zítra uř řeknou kolika jsou buněčné atd!!!!

ili5
10. dub 2009

sukub, vím, že to jsou nervy, už jsem to zažila. Určitě to zvládnou, jsou tam šikovní.
Zítra hned volej a napiš která ti to dělala, jestli Březinová, ta je super moc. 😉

sukubka
10. dub 2009

holky já dneska nestíhala vůbec nakouknout až ted,ráno jsem vařila odpoledne jela do města nakoupit ještě něco na velikonoce a pomalu do ted jsem umývala okna a gruntovala byt 😉

určitě hned zítra podám hlašení ale jak se poznala kdo ti to dělal jestli březinová nebo kdo to je někde napsaný nebo ti to řekli mě nikdo nic neřekl 😒

ili5
11. dub 2009

sukub, jak jsem tam zavolala jestli se mimi dobře vyvíjí po KEt, tak mi řekla do tel. já vám zavolám p. dr Březinovou, ona vám to dělá. Je velmi sympatická, tu druhou p. dr neznám.
tak piš, jaks dopadla dnes, co mimina, jsem zvědává moc.

j.cien
11. dub 2009

Ahoj holky,prominte mi ,ze vam se lezu...ale potrebuji radu..mam pred IVF,strikam zatim 5.den Synarel a dnes jsem zacala krvacet !JE to mozne,ze je to tim Synarelem??Mate nektera podobnou zkusenost?
MOc dekuji !!

ili5
11. dub 2009

Ahoj j cen, no nevím, nějak se mi to nelíbí, určitě bys měla zavolat dr a poptat se na to, ať ti to neublíží, než pomůlže.

sukubka
12. dub 2009

Holky včera sem volala oplodnilo se 7mimisků,PK přežilo 5embriek 2byly hodně dobrý a ostatní byli pmalejší tak mrazáčky nemáme!!!!
dnes byl ET v 9h V 11H mě pustili domů mám v bříšku 2 bojovníky měli 8buněk a druhé 7buněk!mražáčky nemáme tak snad nebudou potřeba.Cestou nazpoět sme se stavili k mé mace na pokec ale jen na chvilku ted už polehávám a manža smaží řízky mám hlad jako vlk!!!!jdu vás dočíst!

ili5
13. dub 2009

sukub, gratuluji, dvojčátka to budou!!!
po kolika dnech od opu ti je zavedli? Já budu mít taky PK. Nějak to nezamražují v FA. Už jsem to někde psala, že skoro nikomu nezamražují. Hlavně aby se to povedlo, pak mražáčky nepotřebujem.
Přeji moooooc štěstíčka, nyní je to jen na přírodě. Polehávej a piš jak se cítíš. papa 😉

sukubka
13. dub 2009

jak to že to ale nezamražují?ale výsledky mají dobré!
OPU bylo ve čtvrtek Et v neděli 😉 kdy to čeká tebe?já mám ale jakousi rýmu tak se bojím 😒

ili5
13. dub 2009

sukub, já mám taky rýmu, v krku bolí, kýchám, snad to přejde. Takže jsi neměla PK, ta je tak 4,5 den od OPU.
Úspěšnost mají výbornou, jen mě mrzí, že nějak nemrazí. Raději KET, než to zas celé podstupovat znova. Takže raději mít míň vajíček při OPu, jsou kvalitnější, než hodně a stejně prd zamrazí.
Já stále čekám na mencky, ke konci měsíce by měly dorazit. Pak začínám třetí den píchat 150IU puregon až do 6dne a pak i menopur,puregon, Orgalutan 0,25 mg a osmý den UZ.

sukubka
13. dub 2009

tobě ta rýma přejde neboj ale já už mám mimča v břichu a mám ucpan nos jak cosi snad to mimča nevypudí 😒 musíme věřit a doufat!já měla gonal 2dny 75 jednotek pak 7dní 150jednotek.

sukubka
13. dub 2009

je to hrozný napřed čekáme na mrchu a pak ji nechceme že?já jak dojídala to plato s Ha tak to bylo nekonečný 😉

sukubka
13. dub 2009

jo mají dobrou úspěšnost tak snad to výjde!tvé to bude kolikáte IVF?mé druhé ale první bylo ve fertimedu

ili5
13. dub 2009

sukub, tady někde psala jedna, že mělá chřipajznu po Et a otěhotněla a psala, že je to tím, že tělo bojuje s chřipkou a na mimča zapomene, tím pádem se uchytí a už je nikdo nevypudí. Takže to máš jen +.
Budeš testovat 10den? Určitě zavádíš Utroš, na něj se teda těším 😀 . I když je pravda jak jsem ho jedla, hrůza, motanice, ale zavádění mi nic tak zlého nedělalo.

s9480
13. dub 2009

Sukub tak dva ukázkový bojovníci super, držíma palečky ať je za 10 dní // 😀
Ili a´t mrcha rychle dorazí ať je brzy Ket.
My teprve zítra dojídáme ty antibiotika tak taky počkám do mrchy aby se to pořádně dostalo z těla a hurá zase na snažením kéž by se dr. oborná dopletla a já byla konečně těhule 😉 , uvidíme

sukubka
13. dub 2009

ili já utroš zavádím a mám rači intimku,protože vytíká.Nikdy jsem ho nepolykala 😉
budu testovat asi nejdřív 8den to by něco už mohlo být vidět že?a pak třeba 10den 😉

S9480 uvidíš jak to rychle uteče!já se nemohla dočkat až dojím poslední Ha a už mám mimča u sebe!letí to- 😀

ili jo to by se tělo mohlo soustředit na ucpaný nos a mimča se zakousnout,já jen měla strach že je tělo tou rýmou vypudí,ale když nemám teplotu tak sem klidnější

monali
13. dub 2009

ahoj holky,
tak nevím jestli vás mám hledat tady a nebo na FN OL nad 30? 😀 Kecáte tam i tam a skoro současně 😀

zatím hezký zbytek velikonoc a snad vás chlapi moc nezmlátili 😉

s9480
13. dub 2009

Monali no to zavedla Sukubka tak lezu na obojí 😀 ,ale původní dikuse byla FN nad 30

sukubka
13. dub 2009

holky já lezu sem i pak na spolubojovnice 2009 😀
monali a těšíš se na zítra?kolik mají buněk nevíš?

sukubka
18. dub 2009

holky pěkně tady na to házíte bobky 😉

ili5
18. dub 2009

No jo, když ty sem nechodíš, tak tě hledám všude 😀

karolo
18. dub 2009

Dobré poledne, chtěla jsem se zeptat, jakdlouho trvala od objednání první návštěva u doktora v FN Olomouc.