Pomohl Vám Clostilbegyt?

sluneccnicee
24. led 2014

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat zda-li Vám pomohl Clostilbegyt..Doktor mi ho napsal 3-7 DC..... Vajíčko jsem měla 11DC 14mm Máme špatný i spermiogram . V příbalovém letáku jsem se dočetla ,že by to mohl používat i manžel,ale chci se na to zeptat doktora. Prozatím jsem mu koupila vit E,B ,SELEN a ZINEK. Co vy na to??Pomohl a za jak dlouho?

doko
24. led 2014

ahoj my také máme velmi špatné spermio a s clostilbegytem jsme otěhotněli hned druhý měsíc 🙂 brala jsem ho tedy jen já, o účinku na muže- to jsem ještě neslyšela. 😉 a ty vitamíny nám nepomohly....manžel po nich měl ještě horší spermio než před nima ☹

kettynka1234
24. led 2014

Ahojky, nám pomohl. Půl roku se nám nepodařilo otěhotnět, spermio vyšlo špatně ☹ já brala clostibegyt a ještě něco,ale to už si nevzpomínám co. asi po 3x jsem chodila při ovulaci na ultrazvuk jak jsou na tom vajíčka. Kůli špatným spermiín nám bylo doporučené Ivf. Při poslední kontrole ultrazvuk jsem již asi měla vajíčka na cestě,ve vaj. nebyly. S plnou hlavou myšlenek jsme odcházeli od primáře co dál ( jít do IVF - chtěli jsme ještě dalšího cvrčka). Do 14 dní jem měla pozitivní test!!!!! Primář to nazval zázrakem 🙂 máme krásná dvojčátka 🙂

klaire22
24. led 2014

nám pomohl na to, že se mi po něm skvěle srovnal cyklus, ale přiznám se, že jsem ho trošku špatně brala....ale cyklus se srovnal a další měsíc jsem už otěhotněla 🙂 jinak ty vitamíny jsou určitě OK a pomůžou 🙂

hankamisa
24. led 2014

ahojky. mě ne,mám za sebou 3 cyklus s clostilem a utrogestanem a ms opět dorazila.folikuly sice rostly a praskly ale k oplodnění či nidaci nedošlo.spermio máme prý na 1*.

golla
24. led 2014

nám zabral na první měsíc. Respektivě spermio jsme měli OK, já normálně ovulovala, ale dr. mi stejně clostil nasadil. A podařilo se.

ladus88
24. led 2014

Podle dr my na folikuly nezabiral ale druhy mesic brani skoncil tak ze jsem v 6tt potratila.Podle meho to muselo zabrat ale prcek se neudrzel

elekthra
30. led 2014

Taky se pridam- já brala clostil cca 5 měsíců, už jsem to vzdavala, ale nakonec se to posledni-6.Měšic podařilo 🙂 přejí, at ti to taky vyjde!

prdecek
30. led 2014

já brala kdysi tři měsíce a nepomohl

pink84
30. led 2014

Ahoj všem,s manzelem se snazime uz cca 5 let otehotnet a zatim bez uspechu☹ byli jsme 5x na IUI a ja brala clostilbegyt folikly mi krasne rostly ale sliznice se diky clostilbegytu snizovala,bohuzel je to jeho nezadouci ucinek☹( takze uz ho nechci ani videt!!!Nam bylo receno ze manzel ma pomale spermie.....a cpaly nas porad na IVF je to bohuzel pro ne byznys☹
Vse jsme hodily za hlavu a uz dva roky jsme nebyli v zadne klinice....Manzel zacal chodit do posilovnylepe se stravovat a pit k tomu ty ruzne bilkoviny na svaly ......a ted jsem ho poslala na spermiogram jen tak pro zajimavost a hele spermie ma uplne suprovy!!!!!! 😀

katkavfr
31. bře 2015

Ahoj maminky snazilky prosim nema nekdo 5-10tbl clostilbegytu?? Popripade i utrogestan?

katkavfr@seznam.cz