Porod v Motole - čerstvé zkušenosti

beremeseanicka
6. bře 2017

Zdravim maminky, prosim je tu nekdo, kdo rodil v nedavne dobe v Motole? Vim, ze tu toto tema uz je, ale vetsina prispevku je starsich. V Motole se hodne obmenil personal a proto by me zajimaly cerstve zkusenosti. Zatim dochazim jen do poradny, s cekanim jsem pocitala (i kdyz cekaci doba me ocekavani asi predcila) a zatim mi vsechny lekarky prisli velice mlade, trochu se tedy obavam porodu s nekym "nezkusenym". Moc diky

beremeseanicka
autor
6. bře 2017

Prosim opravdu tu nikdo neni???

neeeela
7. bře 2017

Já se byla včera v Motole registrovat 🙂

kassandra1
7. bře 2017

@beremeseanicka Já tam rodila nedávno. Tak s přístupem v poradně jsem spokojená nebyla vůbec. Ale to nejdůležitější - porodní asistentku jsem měla skvělou, porod v pořádku a nemám žádné komplikace. Lékařka u porodu tak normál. Lékařky gynekoložky - no jak která, když jsem byla pak při konzultaci nespokojená s jednou, vyžádala jsem si jinou a bylo mi vyhověno. Naopak všechny dětské lékařky hodnotím velice kladně. Sestry opět jak která, ostatně jako všude. Občas mám ze sester pocit, že se chovají důležitěji, než samotný lékař a to ti nese pilulku vitamínu 🙂 Výhoda je, že jich je tam hodně, takže holt když ti nějaká nesedne, poradíš se s jinou. Ale to je prostě všude. Pokud se ti něco nebude líbit, neboj se být asertivní. Ale suma sumárum, celkem spokojenost. Myslím, že ty pražské porodnice jsou prašť jako uhoď a mimo Prahu si zas myslím, že nemají tak dobré vybavení.

beremeseanicka
autor
7. bře 2017

Moc diky za odpověď. Ja jsem z te poradny stále trochu v rozpacích, tak jsem prave chtěla nejakou zkušenost z porodu😉

kassandra1
8. bře 2017

@beremeseanicka Neboj, bude to dobré. Ostatně všechny maminky co se mi vystřídaly v pokoji (celkem 3) byly spokojené, dokonce tam vyplňovaly ankety spokojenosti. Já pokud budu mít druhé dítě, půjdu tam znovu i přes některé věci, které se mi tam nelíbily. Je důležité se nebát ozvat, oni jsou tam pro tebe, ne ty pro ně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru