Porodnice ve FN Hradec Králové / Rychnově nad Kněžnou

martyskac
18. dub 2012

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s porodnicí v Hradci Králové nebo Rychnově nad Kněžnou ??Díky za recenze 😉

lentilka28
18. dub 2012

Rodila jsem v Rychnově a nemůžu si nějak stěžovat.Kdybys chtěla něco vědět, tak mi písni do IP.... 🙂

pajinka85
19. dub 2012

Já rodila taky v Rychnově a super. Hodní a milí. Maminek tak akorát. V Hradci je to prý neosobní a moc veliký...
ale někomu to nevadí. Já byla raději za domácí prostředí. 🙂
A teď budu rodit zase v RK-doufám. 🙂

missymici
21. dub 2012

Ja kluka rodila v HK,a byla jsem nadmiru spokojena,byli jsme na pokoji dve maminky a vse bylo super,...i porod ,byla jsem spokojena,jedine co me asi vadilo,byl pristup sester z detskeho oddeleni,...trochu nechapave ohledne prvorodicka,nebo mozna jen ke mne,nevim,...ale prisli mi ze se snazi hodne dodrzovat a venovat svou pozornost hlavne na kojeni,....Jinak jako gynekol.oddelelni super,obedy chutne,doktori take spokojenost.V lete tam chci rodit take,....i s tim,ze sestry z detskeho oddelelni se tam asi moc nemeni a nazory a pokyny taky ne,....ale jdu tam.Treba se tak chovali jen ke mne,....

melis7
21. dub 2012

Rodila jsem v Hradci a super.Je to sice velká nemocnice,ale že by to bylo neosobní to teda ne.Mě se tam moc líbilo.všechno mi super vysvětlili,hlavně kojení,toho jsem se bála.Ještě taky výhoda je,že všechno dostaneš a nemusíš sebou vláčet třeba vložky,košile,ručníky kosmetiku na miminko.To všechno dostaneš neomezené množství,jen plínky jsou omezený počet.Za mě Hradec supr.Taky prostředí je pěkné,vyhovovalo mě ,že jsme byly na pokoji dvě a na každém pokoji sociálka.Třeba ani za epidurál,když by jsi chtěla u porodu píchnout,tak se neplatí.Nevím,jak je to v Rychnově,ale kamarádka rodila v Ústí nad orlicí a platila kolem 3000Kč.Mě se v Hradci fakt líbilo.Když bude nějaké znova,tak jedu tam.

martaska78
21. dub 2012

Za mě 2x Hradec, byla jsem nadmíru spokojená s prostředím, lékaři, sestřičkami, vybavením a nevím jak v Rychnově, ale kdyby přišlo na lámání chleba a mimi potřebovalo pomoc, tak tam je hned výborná dětská klinika, takže žádný převoz 😉

kacatko5
24. dub 2012

Já rodila v Hradci letos v lednu. Byla jsem velmi spokojená s veškerou péčí od příjmu na porodní sál až po oddělení šestinedělí. Lékaři, sestřičky i ostatní personál milí a příjemní lidé, vybavení bezvadné, kromě plínek pro miminko jsem s sebou nemusela nic brát, všeho dostatek. Kojení mě tam perfektně naučili, byl to boj, ale zvládli jsme to 🙂
Znám několik maminek, které mají s Hradcem dost špatné zkušenosti, ale je to o lidech, na které natrefíš a to bohužel předem nezjistíš, s jakým "blbcem" se srazíš 😖
Já Hradec doporučuju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru