Povedlo se někomu IVF bez vejcovodů?

imiska24
30. lis 2008

Ahoj všechny snažilky,moc by mě zajímalo jestli se někomu povedlo
ivf bez obou vejcovodů?

kacza.b
21. pro 2008

v lednu jsem uz domluvena na treti ivf,jen musim cekat na schvaleni leku,pok vysadim antikoncepci co mi nasadili. holky nevite nekdo jestli uz od noveho roku funguje polanka na vsechno,ja jsem se v te nervozite zapomela optat. 😝

matiasko
22. pro 2008

Ahojte babulky. Halo kRakulka kde si ? ako sa mate? 😉

krakulka
29. pro 2008

Ahoj Matiasko, aj ostatne kocky 😉
Sviatky boli fajn, chodili sme po rodine. Od dnes uz sme spat v pracovnom procese. 7.1.09 ideme do GF na konzultaciu, tak som zvedava, co bude. Ako sa dohodnem s Dr. Ak bude treba, vypytam si papier na laparku a sup spravit termin, nech mozeme ist na druhe ivf co najskor.
A vy, ako sa mate? Urcite sa uz tesis na lyzovacku. My ideme az v polovici marca do Alp.
Vcera som sa dozvedela super spravu, dalsia kamoska z nasej party je tehotna. 😉 Nase babske stretka sme zaviedli preto, aby sme tehotnu kamosku vytiahli von. Teraz tam budeme len ja a este jedna kocka, co sme neni tehu a bez deticiek. ☹ Nejako sa to otocilo. 😔
Zelam ti Matiasko veseleho silvestra a do noveho roka 2009 vela zdravia, stastia, lasky a krasne zdrave miminko. Minimalne jedno. 😀

baruska2
29. pro 2008

Ahoj holky 🙂 . My jsme dneska byli na UTZ a viděla jsem dvě embryjka i se srdíčkama 😀 . Jsem šťastná, jen aby se to udrželo 😅 .
Laparoskopie je v pohodě, to mám za sebou, nemusíš se bát, Krakulko. 🙂
Všem přeju hlavně hodně zdravíčka 🙂 🙂 🙂 .

krakulka
30. pro 2008

Gratulujem Baruska2, som rada, ze aspon tebe to vyslo. 🙂 Zelam ti pohodove tehotenstvo. Tosku zavidim, ale aj my sa dockame. 😅 😅 😅
Ja sa laparky nebojim, absolvovala som ju v maji 2008, len teraz mi odstrania vajickovody, tak to bude asi trosku horsie. Ale ked mi to ma pomoct k vytuzenemu miminku, tak urobim vsetko, aby sa to podarilo. 😉

baruska2
30. pro 2008

Děkuju 🙂 . Určitě se podaří, budu na tebe myslet 🙂 , Přeju mnoho štěstí a hlavně zdraví do toho Nového roku 😀

matiasko
30. pro 2008

Ahojte kocky.Je Krakulka. Mi sme sviatkovali v postielke sme totiz chory.najprv ochorel manzel 😔 a potom som to chytila aj ja ☹ mame dajaku crevnu chripku no des 😝 . ale dnes to je uz v pohode.aj ja mam pracove dni od 29.12. a este aj zajtra na silvestra pracujem ale iba tak do 12.00 viac tam nebudem nemame tam sefa tak vsetci zdrhneme 😉 .aj ja idem do GF 8.1. tak uvidim ci ma pusti na KET alebo najprv na laparku.na lyze sa velmi tesim ale uvidim co mi povedia v GF lebo ideme 19.1.na tie lyze tak uvidim.Zlaticko zelam vam teba aj manzelikovi pekneho silvestra a rok 2009 aby bol pre Vas ten najstastnejsi,najzdravsi,a aby sa vam v nom splnilo vsetko po com tuzite 😵 !!!! A toto prajem vsetkym babenkam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

evik31
18. čer 2010

ahoj snažilky,
co nemáte vejcovody nechcete někdo znovu otevřít toto téma,co jak se zdá už asi skončilo 😖
jsem sama nebo je nás víc 😀

kinos
18. bře 2012

Taky nemám vejcovody. Pokud nás bude více, může téma obnovit.

beke
25. čer 2012

Ahojte, tiež nemám vajcovody a podarilo sa nám IVF aj KET 🙂

marryy
27. čer 2012

Ahojky,koukam ze to tady zamrzlo,ale muzem to obnovit.Taky jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti jake mate po odstraneni vejcovodu.Po kolikate se vam podarilo IVF jestli hned na poprve po odstraneni vejcovodu a za jak dlouho jste do toho sli?Ja mam za sebou 4pokusy a po ctvrtem mne poslali na laparku kde mi odstranili vejcovody.Tak bych chtela vedet nejake info.

lucia2505
29. čer 2012

Ahojte, ja nemám jeden vajcovod a druhý mám nepriechodný a poškodený a ten si idem dať vybrať ešte pred prvým ivf, niekedy cez leto. Mňa by tiež zaujímalo ako dlho po zákroku (laparoskopia) treba počkať, kým môžem ísť na ivf.

lenulek
29. čer 2012

Ahoj, mě minulý rok vzali oba vejcovody i pravý vaječník a levý funguje na 80%.A letos v únoru jsme podstoupili IVF a čekáme miminko.Zázraky se dějí 🙂

marryy
29. čer 2012

@lenulek jeeej tak to je uzasne gratuluju.tak to aspon trosku potesi ,ze se to nekomu podarilo.ja taky doufam ze by se to mohlo konecne podarit bez tych vejcovodu.ze to bylo pricinou tolika neuspechu.jen mne stve ze mne tam doktori neposlali driv ze to nepoznali. tak holky ktera ma jeste nejake zkusenosti napiste.

martina_81
29. čer 2012

@lucia2505 @marryy ahoj, nemám ani jeden vejcovod a teď jsem po prvním IVF. Pravý vejcovod mi vzali ve 20ti při zánětu a levý letos v březnu, když jsme začli plánovat IVF a dr. říkal, že kdyby tam probíhaly nějaké zánětlivé stavy, tak že by pak mohl ničit embryjka, tak jsem ho chtěla vzít, ale on byl stejně v tak špatném stavu, že by ho odstranili stejně. 😒 A dr. v caru trval na tom, že po laparce 8 týdnů klid,než se pustíme do IVF. Takže asi tak. 😉

martina_81
29. čer 2012

@marryy proč Tě neposlali na tu laparku dřív??? to nějak nechápu, proč až po 4tém pokusu? ☹

marryy
29. čer 2012

@martina_81 protoze vsechny vysledky sme meli v poradku imuno genetika hysteroskopie tam mi akorat zistili pravou stranu nepruchozi a polypozni delozni sliznici.na to jsem brala hormony a nijak nic.tak prave uz nevedela co se mnou a to jeste ja jsem ji to musela rict jestli by nebyla dobra laparka tak mi napasala zadost.no a po probuzeni z narkozy jsem zjistila ze mi je museli odstranit oba dva ze jsem mela chronicky zanet vejcovodu.

martina_81
29. čer 2012

@marryy tak třeba právě proto se IVF nedařilo. A teď to chceš zkusit znova? Jak dlouho máš po té laparce?

marryy
1. črc 2012

@martina_81 tak ja doufam ze kvuli tomu to bylo,mela jsem ten jak se tomu rika sacotsalpinig nevim jak se to pise.jsem asi tri tydny po laparce momentalne jeste marodim.a kdy se vy budete poustet do ivf?a kam chodis do caru?

martina_81
1. črc 2012

@marryy chodím do Sanusu v Pardubicích. Já jsem teď po prvním IVF a včera jsem začla krvácet, takže se nezadařilo. Ve středu jedu na krev, tak se chci domluvit na KET, máme 7 mrazáčků, tak snad z toho něco bude.

marryy
2. črc 2012

@martina_81 tak to je mi lito,ale krev jeste muze ukazat pozitivum,ale kdyz mate zase 7 mrazacku tak to je uzasny.Ja jsem nikdy nic nemela.Vlastne nezustalo,takze ty jses ted 8 tydnu po laparce a nic?Ja jsem 3 tydny jak uz jsem psala a tak v zari rijen by sme mohli jit taky do toho.Ja chodim v Praze do Gennetu.

martina_81
2. črc 2012

@marryy Nečekám,že by krev ukázala pozitivum, už jsem tak nějak v poho a doufám,že budu moct jít hned teď v červenci na KET. 😉 Takže to už budeš jako samoplátce? ☹ to ti teda vůbec nezávidím.

marryy
3. črc 2012

@martina_81 no asi jo budem samoplatce uvidim co na to poistovna.Ted je to nejaky komplikovany.Ja jsem v lednu mela 3 pokus a ten nebyl ukoncen embryotransferem.Takze v podstate sme meli narok na 4 pokus.Jenom ze po tom 3 pokusu sme sli do nativniho ktery si platis, takze to byl jako 4 ktery taky nevysel.Takze v podstate mam narok na poistovnu jeste jeden ,ale to mi uz dr.rikala ze to asi nepujde kvuli ti zmene v dubnu.A do nativniho pokusu sme sli proto aby sme nemuseli cekat 3 mesice.a meli sme si jeste rozmyslet jestli nechceme taky darovana vajicka protoze se mi delaj nejak malo.Darovana vajicka s poistovnou by stalo min.Takze asi tak.Je to komplikovany.A prej na tu poistovnu uz si budu muset zajit i sama.A to mi koncem roka bude 40.

martina_81
3. črc 2012

@marryy já jsem myslela, že nativní pokus se do pokusů IVF nepočítá. Tak snad to nějak na pojišťovně uhádáš. 😒 Jako samoplátce bych do toho asi nešla,museli by jsme si na to půjčit a to bych nechtěla. 😖

marryy
3. črc 2012

@martina_81 prosim te chtela bych se te jeste zeptat.Za jak dlouho si pak dostala menstr.po ti laparce?A jak dlouho si byla na neschopence?Ja prave bych chtela byt co nejdyl,ale nevim co na to muj gynekolog a mam i tezkou praci tak jsem zvedava.

martina_81
3. črc 2012

@marryy Teď po té druhé laparce, když mi brali ten druhý vejcovod a odsávali endometriózní cystu, tak jsem začla krvácet, když mě pouštěli domů a krvácela jsem asi 10 dní, sice ne moc, ale bylo to jako ms, a pak jsem ji dostala normálně o měsíc později a zase pravidelně jako předtím. Na neschopence jsem nebyla,vzala jsem si 4 směny dovolenou (dělám 12ky) a vyšlo mi to skoro na 14 dní. Jinak při neschopence bych byla asi dýl. Tenkrát s tím zánětem jsem po laparce marodila 3 měsíce. Záleží na tom,co při té laparce dělají.

marryy
3. črc 2012

@martina_81 ja vim ze se to nepocita,ale nevim jestli budou brat na zretel ten 3 pokus bez ET.Protoze 1a 2 pokus jsem mela dve embryka.Tak snad se mi to podari s nima nejak domluvit.Ted nato nebudu myslet.Asi taky by sme si museli pujcit uz stejne nas to tolik stalo.Ale jsem poistena proti neschopnosti.

marryy
5. črc 2012

@marryy dekuju ti za pekne informace.Uvidim co bude se mnou dal.A co ty?Jak dopadla krev?

pancuska
5. zář 2012

@krakulka
@matiasko
@baruska2
@beke ahojte....objavila som tuto temu a po precitani vasich riadkov by ma trosku zaujimalo ako to vsetko nakoniec dopadlo???? ja som o prvy vajcovod prisla pri mimomternicovom a druhy mi odstranili kvoli sactosalpinx a tak teraz ma caka prve IVF uz len schvalena ziadost a ideme na to!!! a tak by som rada vedela ako sa vam dari a ci sa podarilo? dakujem 😉

pancuska
5. zář 2012

@evik31 ahoj.....tiez by som rada otvorila znova tuto temu....cakam na schvalenie ziadosti a potom prve IVF,tiez uz nemam vajcovody a tak sa chcem opytat ako si na tom ty? 😉