Pracovní výmluvy ohledně IVF. Poraďte

momani
15. čer 2009

Holky prosím o rady jsem z toho kantáre už budu jezdit nakonec do \Liberce a máme to cca 7Okm a nevím jak to udělat v práci jelikož už jsem měla inscident a v téže práci mě propustili díky častému chybění kvůli IVF 😕 prosím poradte jak to udělat děkuji všem 😉 za rady

nadis.h
21. čer 2009

No jeste mam dyztak 3 davky navic,co mi dyztak zbydou,ale snad uz nebudu potrebovat vic. Takze kdyz to bude zitra ok,tak pocitam ze streda-ctvrtek Opu a bud patek ci pondeli Et. Nechceme Pk.

nadis.h
22. čer 2009

Ja se bojiiiim.

momani
autor
22. čer 2009

to je jako když jsi měla tucha vid ☹

nadis.h
22. čer 2009

No jasné..Jsem to říkala. Ještě mě napadlo jestli nepopraskaly předčasně jak mě bolely vaječníky...No už je to fuck.. Aspon půjdeme do akce spolu.. 😉

momani
autor
22. čer 2009

to je jasné ty breberko 😉 už aby to uteklo 😝

nadis.h
22. čer 2009

To uteče. Já si najdu práci aspon a nebudu pak muset stresovat zda dostanu peníze či ne když budu n a pracáku.

momani
autor
22. čer 2009

Ty si budeš hledat práci ? A už máš něco vyhlídlého nebo teprve se do toho obuješ? 😕

nadis.h
22. čer 2009

No jasně že budu. Doma být zbytečně ted dva měsíce nechci být. Hlavně chci něco uškudlit a to z pracáku by šlo těžko ai my to uteče a nebudu se zaobírat tím zda můžu mít neschopenku nebo ne. Nemám ještě nic. Je tu dost prd v LB..V podstatě hledám už od března ale nic pořádnýho není. Zlatí jdu udělat večeři..Kouknou později.

momani
autor
22. čer 2009

jasný jdi jdi vařínkovat já jdu si přeparknout autíko 😀 sousedka konečně odjela stála tam jak kravka roztáhlá 😠

nadis.h
22. čer 2009

Mám hlad jako prasík.. celý den jsem nic nejedla nervama a ted to na mě přišlo.

momani
autor
22. čer 2009

tak se koukej najíst pořádně .. víš že máš jíst pravidelně .. a i hodně pít ale nealko 😝

nadis.h
22. čer 2009

Pití mám dost. to jo to dodržuju. Ale na jídlo jsem neměla ani pomyšlení. 😝

momani
autor
22. čer 2009

tak možná i to že jsi se necítila v poho a neměla jsi chut na jídlo .. já jen fakt doufám že to nebudu mít ted obráceně že na fostimon jsem jak štakž reagovala a na ten Puregon tčeba nebudu 😕

nadis.h
22. čer 2009

Moni a kolik jsi měla vajuch? Mě ted holky psaly, že to nejspíš vypadá u mě na špatný protokol.Byl moc krátkej a folíci nestihly dorůst. Hlavně i ovullku já mívám až kolem týdne před ms...Tak mi třeba ten krátký sedne líp.

momani
autor
22. čer 2009

no já jsem měla nejprve dlouhý protokol - fostimon - 4vajucha a z toho 2embrucha, a pak krátký protokol - fostimon - 4vajucha - 2 embrouše a ty se chytli ale jinde 😒

nadis.h
22. čer 2009

Tak to bude asi fakt tím ultrakrátkým. Že ty děťátka mám tak pomalá... 😉

momani
autor
22. čer 2009

to asik jo 😉 tak je popoženem ne trochu 😀

nadis.h
22. čer 2009

😀 😀 😀 Já bych řekla,že jestli mám ty folíky pomalý a ovulku takhle pozdě tak by pro mě byl nejlepší dlouhý pr.

momani
autor
22. čer 2009

to dělají v AP že ti nasadí nejdřív dlouhý protokol a pak až krátký 😀 ale já reaguju na oba stejně 😝

nadis.h
22. čer 2009

Tak mě bude čekat dlouhý asi do třetice... 😀 Když nevýjde ani klasika krátký...

janinafox
14. únor 2013

Ahojky. Chtěla bych trošku obnovit téma 🙂 A taky se potřebuju někde "vykřičet" abych neskočila drahému kolegovi v práci po krku 😠
Čeká mě první IUI, teď jsme měli jít, ale odložili nám to doktoři o měsíc. Nicméně nějaké kontroly atd. v CARu byly, tak jsem přemýšlela jak se vymluvit, jak to udělat v práci aby to tady nikdo nevěděl. Hledala jsem inspiraci samozřejmě i tady a nakonec jsme zvolila taktiku následující 😀 Jsme menší firma, takže že by se razítka z CARu ututlali v účtárně jsem si nedělala iluze. Tak jsem přišla z jedné kontroly a domluvila se s paní účetní, že si budu psát míň odpracovaných hodin, když budu na kontrolách a že nebudu nosit ty potvrzené papírky, řekla jsem že mám gynekologické problémy a že nechci chlapům mávat razítkama z gyndy před obličejem. Tak v pohodě, já jsem byla ráda že se to takhle vyřešilo a pohoda klídek. Kolega v kanclu jen ví že "beru nějaký prášky a něco mi je" ale že se jedná o plánování mimča neví. Teď se chystá služebka, kde se budeme nějak muset s kolegaam prostřídat, svému kolegovi jsem řekla že bych byla ráda kdyby to nějak vzali za mě, že mi po těch prášcích nebývá moc dobře - další "mrchu" a braní clostíku právě očekávám až bude služebka probíhat, tak se mi tam popravdě ani moc nechtělo z tohoto důvodu.
No a dneska přišel šéf že se máme domluvit jak tam kdo pojede a ten pitomec mu hnedka hlásí - "Jana prej nepojede, ona je na prášky" . Deb*l jeden (pardon za výraz), jak že na prášky, to vypadá jak kdybych byla cvok.... 😅 No mam na něj neskutečnej vztek... Samozřejmě na to se hned šéf ptal co mi je a jestli je to tajný a když jsem se docela výmluvně podívala, tak mi říká - no to víš, šéfovi se radši zdravotní stav neříká.
Omlouvám se za slohovku, ale musela jsem to někde ventilovat 😎

pinkywinkie
25. únor 2013

Ahoj,
ja jsem to vyresila tak, ze jsem prvni dve navstevy mlcela, ale pak jsem sla za sefem a narovinu mu to vyklopila, Je to chlap, ma rodinu, tak mi drzi palecky. Dohodli jsme se na tom, ze kdyz to nevyjde, prace pujde dal a kdyz to vyjde, v coz doufam ja, manzel i kolegove v praci, budeme hledat za me nahradu. Myslim, ze nejlepsi je, pokud to samozrejme jde, rict to narovinu....