Prague Fertility Centre. Máte zkušenost?

wrtulka
21. únor 2012

Zdravím už x let se léčíme tu tady a tu tam 🙂 zaujalo nás tohle centrum zajímá mě jestli tam někdo chodíte a pokud ano zkušenosti.. Negativní i pozitivní..
Zajímá mě jak vám vyšli vstříc, cenu léků, jak to tam funguje, časy objednání, doktoři - jeslti jsou milí, podopří? A tak dále..
Předem děkuji

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
23. bře 2012

ahoj promiň zapomněla sem napsat na konzultaci jsme byli minulý týden.. 😉

wrtulka
autor
23. bře 2012

@twininky no bylo to zajímavé jeslti do dalšího IvF u nich půjdeme se pořád rozmýšlíme..

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
23. bře 2012

@twininky byli jsme u paní doktorky z halvy jméno nevím..byla moc simpatická..
no proč..chtějí mi na stimulaci dát hodně hormonů protože si myslí že mám blbý vejce tak abych jich měla co nejvíc a mě se do toho kvůli tomu úplně nechce..protože budu mít skoro určitě OHSS už při 150jednotkách sem měla 24 vajec a hrozilo mi to

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
23. bře 2012

@twininky to já netvrdím že jinde to bude lepší...to vůbec ne
jako my do IVF asi půjdeme ale jslti si nechám dát hodně hormonů nevím bojím se o zdraví ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
2. dub 2012

@twininky ahojky zatím ne 😉
nebo jinak půjdeme do IVF v tomhle centru ale až někdy v létě červenec, srpen..

mpetula
5. čer 2012

Ahoj, najde se ještě někdo, kdo má zkušenost s tímto centrem?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrtulka
autor
21. srp 2012

@twininky ahojky..
no nakonec to dopadlo trošku jinak než jsme plánovali 😀
v plánu bylo IVF a pak adopčátko no a ono se zahlásilo dřív tak na IvF nedošlo 😀 😀 😀 😀

wrtulka
autor
21. srp 2012

@twininky nééé že bych si stěžovala 😀 😀 😉

twininky
21. srp 2012

@wrtulka no já zabrousila, jestli tady budu číst něco nového a ono tohle 😀
každopádně pokud si šťastná, moooooooc Ti to přeju, máš určitě obrovskou radost a navíc takovéhle malé miminečko, k tomu musí být láska okamžitě.. 🙂 takže si mě nakonec trumfla a máš mimčo dřív než já 🙂
Ale já už se snad taky dočkám 🙂

wrtulka
autor
21. srp 2012

@twininky no to si piš ját o vnímám jako obrovský dar..malá je úžasná 😵 😵 😵 😵 😵
a trumfla o to semse nesnažila ale koukám že už to máš za pár 😀 🙂

twininky
21. srp 2012

@wrtulka já vím 😉 no už mám tašku raději sbalenou a věci všechny připravené.... jo a už to docela letí, taky se tešim až budu malou konečně držet v náručí.... zatím mě vesele kope, dneska mě zrovna vzbudila v noci když byla bouřka... 😀 😀
a budete plánovat druhé??? 😉

wrtulka
autor
21. srp 2012

@twininky druhé 😀 😀 😀 😀
to zatím opravdu není na pořadu dne..
jako neřešíme to tak kdo ví příroda třeba to vyřeší za nás...
a když ne tak máme žádost na Kraji že chceme přimout postupně dvě děti 😉

jawuna
16. dub 2013

@wrtulka Já jsem byla v Heliosu a žádné hogo fogo to nebylo, naopak jsem byla velmi velmi překvapená přístupem, ochotou a řešením. Po 4 neúspěšných těhu se našel problém a poprvé máme konečně srdíčko...
A k tomu monitoringu, už jsem na to slyšela více názorů, prý se to dost přeceňuje, stojí to hodně peněz a úspěšnost to nezvyšuje...ale možná máte jiné zkušenosti...

lesni_vila
24. srp 2014

Ahoj holky, PFC mohu z vlastní zkušenosti jen a jen doporučit. Chodila jsem před tím jinam a celkem 4ET a 3 KET ze kterých nebylo nikdy nic. Pak jsem to začala vzdávat, ale našla recenze na metody používané pávě v PFC a rozhodli jsme se to s manželem ještě naposledy zkusit. Byla to dobrá volba. Odebráno 10 vajíček, vykultivováno 6 embryí z nichž 3 v super kvalitě. Zbytek zamražen na případný KET. Zavedeny 2 embryjka. Obě se chytla a máme už 2 krásné 8 měsíční rošťáky. Profesionální přístup a kvalita péče celého personálu. Dostatek času na vyšetření a ochotně vysvětlují a odpovídají na všechny dotazy. Dodržují objednací čas. Po potvrzení těhu každý týden kontrolní UTZ. Jen se tam moc mezi pacientkami nemluví česky. Ale už mají dokonce i smlouvy s některými pojišťovnami.

alliess
13. črc 2018

Ahoj holky, obnovuji diskuzi 🙂
Chtěla bych se zeptat, zda má někdo čerstvé zkušenosti s tímto centrem?

Po 3 neúspěšných IVF se chystám na změnu centra a rozhoduji se mezi Gennetem a PFC (ještě jsme uvažovali i o Iscare)... a tak trochu se v tom plácám.

Budu ráda za jakékoli zkušenosti 🙂

Díky moc❤

helenkaneu
14. únor 2019

Ahoj, prave jsem se tu prihlasila, protoze jsme zacali spolupraci s PFC. je tu jeste nekdo kdo se tam aktualne leci?