Pregnyl. Co mám čekat?

campi
16. srp 2007

Mam za sebou uzivani Clostylbegytu, podle UTZ jsou pripraveny 4 folikuly na obou vajecnicich, dnes jdu na kontrolni UTZ a ceka me injekce Pregnylu.

Co mam cekat? Nekde jsem cetla, ze cloveku neni uplne nejlip, gyn tvrdi, ze bych to nemela nijak pocitit.

mes
11. led 2009

Evanek - tak moc děkuji, alespoń vím, že se to stalo i někomu jinému...
Tobě i Molly i sobě přeji, abychom co nejdříve měly v bříškách zdravá miminka...

evanek77
11. led 2009

mes, díky.... kéž by 😉

bubbinka
13. kvě 2009

ahoj všem, mám za sebou první užívání Clostylbeg a první injekci pregnylu. kupodivu mi po píchnutí nebylo vůbec ni, jen klasika po vpichu 🙂 každopádně jsem si dělala včera test, tzn. 26DC, takže 13 dní po píchnutí pregnylu, výsledek jsem měla tak negativní, že snad už negativnější ani nemůže být. myslíte si, že je ještě nějaká naděje? děkuji za příspěvky a případně rady

a1211
27. črc 2009

ahoj holky, prosím o radu, stalo se někomu, že ani po Pregnylu 10000 nebyla ovulace? Beru Clostylbegyt a dr.mi píchla Pregnyl a je to už 3 dny od injekce a ovu žádná:(jak to mám řešit?

katrin111
27. črc 2009

holky ja po prvni davce pregnylu 5000 hnedka otehotnela..............na clostil jsem reagovala malo mela jsem jen jeden folik ale povedlo se

a1211
27. črc 2009

ahoj katrin, a sledovala jsi ovulku pomocí baz.teploty nebo jak jsi zjistila, že ti ovu proběhla? Já ji mám pořád nízkou, žádná změna a dr.říkala, že pregnyl by měl spustit ovu do 36 hodin, a už jsou to 72 hod.a nic, tak nevím jestli ještě bude nebo ani pregnyl nezabral.

wobludka
27. črc 2009

a1211 - počkej, jak jsi na to přišla? Pokud jsi měla podle UTZ zralé folikuly a dostala jsi Pregnyl, tak ovulace být musela, ikdyby Pregnyl nezabral, tak folikuly někdy prasknout musí 😎 Jak víš, že ovulace nebyla - podle UTZ? Pokud to sleduješ jen podle BT, tak buď úplně v klidu, BT je velmi orientační, den dva sem, den dva tam, rozhodně to nemůžeš počítat na hodiny 😉

Jinak já Pregnyl snáším dobře 🙂

a1211
28. črc 2009

já si měřím právě BT a fakt se to ani nehlo, pořád mám 36,2 takže z toho soudím že ovu nebyla

a1211
28. črc 2009

a po pregnylu jsem už 5 den a žádný změna

a1211
29. črc 2009

holky je možné že pregnyl 10000 už v těle za 4 dny vůbec není? schválně jsem si dneska dělala test a ani náznak čárky, tak nevím...

cabalkova
29. črc 2009

a1211... to je divny, ja mela slabou carku jeste 10 dni po pichnuti... a taky ze se ti nezveda ta teplota je zvlastni... pardon, ale co ti to ta doktorka vlastne pichla?! 😉

a1211
29. črc 2009

opravdu Pregnyl a to v dávce 10000, aspon to říkala:(tak ted jsem zmatená, ovu po něm nebyla a v moči atky není tak teda jsem z toho jelen

bubbinka
1. srp 2009

ahojky všem. mám za sebou již 4 pokus s pregnylem a stále nic, už přestávám věřit. pravědpodobně mě tedy čeká další pokus, pátý a po něm šestý, no a poté mě chce dr poslat již do centra asist. reprodukce. je tady některá, která po pregnylu otěhotněla?

haaribo
3. srp 2009

Ahoj holky, já jsem po 1.neúspěšném IUI - bohužel jsem dnes 1.DMS.
Na ovu jsem dostala 10.000IU Pregnylu. V den aplikace nic, druhý den taky nic, ale následující 3 dny šílený. Dost mě bolelo břicho, při každém kroku jsem měla pocit, že se mi břicho trhá, v noci mě manža budil, protože jsem se ze spaní svíjela bolestí...ikdyž zase krutá bolest to nebyla. Největší problém byl, že jsem chodila normálně do práce a dost mě to omezovalo... Tak jsem zvědavá, jak budou probíhat další cykly v CARu...

rina1
3. srp 2009

Po Pregnylu prasknou folikuly uvolni se vajicka z obalu a je spravna chvile na spojeni, ja byla na 3x na IUI a taky nic, po nem se netehotni jen zajisti prasknuti foliku a taky jsem mivala carku cca 12 dni po pichnuti.

snazilkadd
3. srp 2009

ahoj holky, já měla tento cyklus Pregnyl poprvé a žádné bolesti ani problémy po něm nepřišly... To jen, ať se zbytečně neděsíte předem....A to jsem měla velkou dávku 🙂

monulkab
1. říj 2009

ahoj holky, oživuji diskusi dotazem, měli jste v místě vpichu po pregnylu nějakou kožní reakci? já po píchnutí byla v poho, nebyl vidět ani ten bodanec, a když jsem se za hoďku podívala na pupek, tak jsem tam měla pupen, srovnatelný se štípnutím od komára, večer už to tam nebylo, zbyl mi jen piďimodrák, ale dnes ráno je tam ten pupen zase....je to normální? říkala jsem si, že kdyby to byla nějaká alergická reakce, tak bych otekla celá, a ne jen v místě vpichu, nebo ne???

dri
9. říj 2009

Ahojte holky,
my se snažíme skoro 1,5roku. Teď mám nasazen první měsíc Clostilbegyt a 14DC jsem dostala injekci Pregnylu. Po injekci mě pobolívalo 2dny v podbříšku, ale jinak pohoda.
Tak držím palce všem. 😎

shaarka03
27. říj 2009

Ahoj,chci se zeptat jak poznám jestli ovu určitě přišla po píchnutí pregnylu?A je možný ,že jsem ji měla už za 12 hodin po vpichu?Měli jste po pregnylu typický děložní hlen pro ovu?Mě píchli pregnyl včera ráno a zatím mě jen pobolívalo v podbřišku asi tak těch 12 hodin po a žádný hlen ....poraďte mi prosím někdo!!!!

dri
28. říj 2009

Ahoj
tak nám první dávka pregnylu nevyšla. Tak budeme zkoušet tento měsíc.
Shaarka03 - zkus si koupit ovulační testy. Tento měsíc to taky zkusím ještě pojistit testama. Ovulace by měla být 12-36hod po injekci.
Držím palce!

pralinka007
1. lis 2009

Ahoj snazilky,
jsem tu novacek a potrebovala bych poradit....brala jsem clostik a ve ct mi dr pichnul pregnyl, cca ve 2h odpoledne....tulenicko bylo v pa vecer a v so vecer....no nevydrzela jsem to a v so odpo jsem si udelala ovu testik a vysel mi negativni nevim co si myslet? A take jestli stacily ty dve tuleni, pac ted uz asi nebudeme mit moznost ale dr. mi rekl, ze se mame snazit hl v pa a v so, tak nevim.....dekuju za odpovedi

band
7. čer 2010

Obnovuji diskuzi - jaké máte zkušenosti s Pregnylem a jak vám bylo? Mám pravidelný cyklus 28dní a ovuluji - má to teda nějakou přidanou hodnotu?

band
14. čer 2010

Tak holky - i u mě to přidabnou hodnotu mělo! - už jí nosím v bříšku 😉 ...otěhotněla sem pouze po Pregnylu 5000. Podle testů to bylo tak, že do 11 dne po Pregnylu se objevovala čárka Pregnylová a slábla. pak 2 dny nic a pak se objevila znovu a je silnější a silnější...Držim palce, ať máte s Pregnylem stejné štěstí!

slunickoberuska
19. srp 2010

ahojte, zatím jsem se nedostala k odkazu, jak komu po pregnylu bylo, ale já si ho píchal včera 10 000, a dneska mi je celej den pořádně blbě, schválně jsem zkusila testík (protože jsem v minulosti testovala brzo), a má to na něj vliv - jsou obě dvě čárky stejný). Zítra mě čeká IVF punkce a pak se uvidí...

slunickoberuska
19. srp 2010

a ještě mě napadla jedna věc - kdo máte zkušenosti s IVF - je po stimulaci k IVF normální silnej, čirej výtok konzistence vaječnýho bílku?Měla jsem ho ale už před pregnylem, během stimulace Menopurem...

slunickoberuska
19. srp 2010

@bubbinka na netu jsem zrovna teď četla, že týden po pregnylu už by se na testu neměla objevit falešně pozitivní čárka.

linddi
13. bře 2012

ahojte dievčence, dnes mi lekár o 10 hod. pichol pregnyl, povedal, že zajtra o 22 hod. mám mať pohl. styk. Máte asi väčšie skúsenosti ako ja, kedže je to moja prvá dávka a tak sa Vás chcem spýtať, či som to dobre pochopila, že najväčšia šanca na otehotnenie je o tej 22 hod. alebo treba skúšať aj skôr, resp. neskôr.... a ešte sa chcem spýtať, či niektorej z Vás naozaj pomohol a otehotnela ste po pregnyle... vďaka 😉

luckamb
15. črc 2012

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat....když na utz bylo třebas sedem foliku. Pak se píchne pregnyl, tak ty foliky rpasknou všechny najednou, nebo každej jindy nebo některý vůbec?? Jak to je?
Možná hloupá otázka, ale i tak díky za odpověď :D

gabca84
7. lis 2012

@campi ahoj ja ho tak ybrala včera me zmerily vajíčka a hned mi pichly pregnyl nic mi po nem nebylo

gabca84
7. lis 2012

@linddi ahoj ja to mam taky jako ty včera jsem dostala injekci a a dneska mame skouset 4 dny v kuse. Jinak jsem mela jit na iui ale skusime to takto vždycky jse to povede ale ve 2 mesici o to vždy prijdu a oni nevi proc geneticke testy jsou u obou v poradku