Pregnyl. Co mám čekat?

campi
16. srp 2007

Mam za sebou uzivani Clostylbegytu, podle UTZ jsou pripraveny 4 folikuly na obou vajecnicich, dnes jdu na kontrolni UTZ a ceka me injekce Pregnylu.

Co mam cekat? Nekde jsem cetla, ze cloveku neni uplne nejlip, gyn tvrdi, ze bych to nemela nijak pocitit.

leny2
7. zář 2008

Ahoj Katusko,
asi ses chtěla zeptat jak na koho působil Pregnyl, že? Já jsem dostala v pátek 5000 jednotek a bylo mi docela divně. Včera mě bolela i noha až po koleno, zadek ten taky, dnes už je to lepší.

katuska23
7. zář 2008

ahoj leny 😉

já taky v pátek 😉 mně zadek nebolí vůbec ale je mi na zvracení 😝 máme se snažit doma 🙂

leny2
8. zář 2008

Tak držím pěstičky Katusko.

katuska23
8. zář 2008

díky a vy jste na tom jak? 😉 jinak nevím na teplotu vliv neměl ☹

mmmk
8. zář 2008

Leny, to ti pichli do zadku? Ja si mam dat dva dny po sobe 5000 jednotek, ale do bricha a sama 🙄

katuska23
9. zář 2008

mě ji píchli taky do zadku 😕

helisek84
9. zář 2008

Katýýý, stíhám tě 😀

katuska23
9. zář 2008

heli 😀

leny2
9. zář 2008

mmmk, jo do zadku.

axi81
9. zář 2008

Katuško,

mě píchali poprvé tento cyklus do zadku, 5000 jednotek, ještě min. 3 dny mě to pak dost bolelo. Ale jinak mi nic nebylo. Ale teď v sobotu jsem objevila na testu // 😵. Ťuk ťuk, po roce snažení konečně má první ovulace a teď se modlím, aby to byla pravda a vše bylo v pořádku.

Moc moc ti přeji, aby to i tobě tak krásně vyšlo... 🙂

martek
28. zář 2008

holky, prosim vas, kolikaty den po aplikaci pregnylu muzu zkusit tehu test? resp, kolikaty den vyprcha??? aby nebyl test zkresleny....
diky
martek

veria
28. zář 2008

martek, testuj nejdříve v den vynechané ms, jinak je to moc brzo. Pregnyl se drží v těle až 14 dnů (jak u koho). Já měla pregnyl už dvakrát, a nebylo mi nic, jen bolí prsa.

martek
28. zář 2008

takze klasicky pockam do 28DC a testnu...diky
me pichli vcera nic mi neni, akorat me boli zadek 😅

veria
28. zář 2008

Aha, já jsem si ho píchala do břicha (může se píchat i pod kůži, nejen do svalu), takže tam to nebolí. No tak držím palce, teď na tom musíte ležet viď 😉

martek
28. zář 2008

verie, jo 🙄
😀 😀
prosim te, do kdy jeste "musime" ????? 😕 😀

veria
28. zář 2008

Ovulace by měla přijít 36 hodin po píchnutí Pregnylu, vajíčko žije 24 hodin a spermoši žijí nejméně 2 dny. Tak si to vypočítej🙂 Myslím, že 36 hodin po Pregnylu plus těch 24 by mělo stačit úplně....
Včera mi jedna holka říkala, že když měli tento plánovaný styk, tak měli nařízeno dělat to 4 dny 3x až 4x denně. Že prý to bylo šílený. To teda věřim, to my bychom určitě nevydrželi a podle mne je to i nesmysl. Dle mého názoru stačí jednou denně, protože při takové frekvenci je ten počet spermoňů už stejně dost nízký.... no nevím.....

martek
28. zář 2008

my vcera dvakrat, dneska trikrat, zitra dvakrat, pak jednou, pak umru 😀

veria
28. zář 2008

bože, tak to jste fakt výkonný 😀 😀
No,nicméně se to té holce stejně nepovedlo a skončila na ivf... Čímž neříkám, že se to takto nepovede nikdy, ale lepší to nepřehánět. Tak hodně štěstí

martek
28. zář 2008

veria diky
proste delame vsechno mozny.... 😉
dobrou noc

vendy05
17. pro 2008

Tak se připojuji ze zkušeností s pregnylem, jsem týden po injekci, ještě dnes cítím vpich, ale jinak jako první den mě vystřelovalo bolest do nohy a pak mě tři dny bolel celý spodek zad, ale už je to ok. Jinak naštěstí jediná nekalost, že jsem byla asi tak tři dny strašně přecitlivělá, ale už je to dobré, jo a taky mi ty hormony rozbláznili zuby, ale to už je taky zažehnáno, no a teď vyčkat, zda to mělo cenu 😔 ...

zazit
17. pro 2008

jeee, tak ted uz vim z ceho se mi zblaznili dasne a zuby 🙂 diky vendy

vendy05
17. pro 2008

zazit jo jo je to děsný, ale naštěstí už se to lepší, ale fakt jsem jako docela překvapená co dakáže jedna blbá injekce.... 🙄
já jsem teda s nějakými negativy počítala, ale docela jsem si užila.... 😒 a určitě bezvýsledně....

mes
11. led 2009

Ahoj holky - obnovuji diskuzi - ve čtvrtek ráno i píchli pregnyl - v pátek velké bolesti v podbřišku (tulit nařízno 36 hodin od inijekce), v sobotu hodně velké bolesti podbřišku, dnes - neděle stále bolí podbřišek - pícha napravo dole velmi silně a bolí jako před mrchou - je to normální? Přidávám citlivé bradavky...mám se bát, nebo se Vám to také stalo? Díky 😅

mollyweasley
11. led 2009

Mes - jakožto anovulačka jsem toto nezažila, ale není píchání v podbříšku (kor po Pregnylu) známkou ovulace? 😉 Příští cyklus by ti mělo píchat nalevo.

mes
11. led 2009

Molly - to jsem čekala, ale že to bude píchat tři dny a fest? To jsem tedy nečekala 😒 Ale děkuju, že jsi napsala... 😵

mollyweasley
11. led 2009

Mes - ani nevíš, co bych dala za jakoukoliv bolest, která by znamenala ovulaci. Já bych klidně byla v křeči i měsíc.
Jinak ono to asi zálaží na člověku - někdo třeba nemá bolesti vůbec, někdo i krvácí.

mes
11. led 2009

Molly - já právě také nemívám ovulaci - minulý měsíc jsem týden krvácela kvůli růstu folikulu, ale ovu nakonec neproběhla...teď mi doktor píchnul pregnyl...tak uvidíme...ale pořád mě to bolí...ono když nevíš, co ta bolest znamená, tak není o co stát...a podle mě ovulační bolest by neměla trvat pomalu 4 dny...to je divný...

evanek77
11. led 2009

mes,
mně se to stalo také, tři dny velké bolesti po pregnylu a prsa až do menzes citlivá a tvrdá také.... zkoušela jsem pregnyl 2x a v obou případech to tak bylo ☹
hodně štěstí, ať ti vyjdou //, mně to nepomohlo....

mollyweasley
11. led 2009

Mes, já netuším. Kdyžtak si zkus zítra zavolat k doktorovi, pokud nejsi jistá délkou bolesti.

evanek77
11. led 2009

když jsem byla na pregnylu podruhé, dostala jsem 12h po injekci dokonce horečku a průjem, prostě ho nějak blbě snáším....