Přestup z CARu. Co se zmraženými embryjky?

gejbik
30. pro 2009

Zajímá mě docela důležitá věc. Snad se najde někdo koho to taky bude zajímat a nebo aspoň bude znát odpověď. Chtěla bych odejít z CARu ve kterém nejsme s partnerem spokojeni,ale po IVF které bylo neúspěšné nám zůstaly 4 zamražený embryjka tak by mě zajímalo jestli když bysme šly do jiného CARu je možný KET našich zmrezených embryí... Děkuji moc za odpoveď.

nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ili5
1. led 2010

Ahoj,
já změnila CAR a převezla si sebou zmrzlíky. V novém CAR mi půjčili dusík a já si jela pro mimi 4 ks a jela zpět. Musí je vydat, jsou tvoje. Ale stejně byly na prd, nebo to v OV neumí vůbec mrazit. Nejsem jediný případ co je převezla a byly špatné.

gejbik
autor
1. led 2010

Jo no já jsem naštěstí byla v Brně v Repromedě a tam jsou hodně dobří co se týče embryí.... takže to mě uklidňuje,ale ikdyby byly naprd tak bych si IVF klidně zopakovala... Po rozmrazení doktoři zjistí jak na tom jsou ty embrya a jestli jsou schopné?

nadis.h
1. led 2010

Gejbi jasný. Embryolog mrkne a řekne jaké jsou. Některé se ale bohužel mohou zastavit ve vývoji a nebo tzv rozpadnout.
Jinak přítel dělá na privatní chirurgii.

gejbik
autor
1. led 2010

aháááá tak to je teda řehole že... 🙂 no tak jsem zvědavá a doufám že ti naši bobánci zamrzlý budou ještě schopni dalšího posloužení... 🙂

nadis.h
1. led 2010

Musíš jim věřit bobánkům. 🙂 A kolik jich ještě máte?

gejbik
autor
1. led 2010

4 zmrzlinečky... 🙂 no já jim věřím na dálku je už od října povzbuzuju ať vydrží že brzy půjdou k mamince... 🙂 snad mě nezklamou...

nadis.h
1. led 2010

Já mám zastávku busu odkud jezdím z práce přímo u CARu tak si na ty moje taky vždy vzpomenu a musím se vždy usmívat.. 😀

gejbik
autor
1. led 2010

No to já ty moje mám 150km od sebe,ale na dálku je povzbuzuju... 🙂 už se těším až si je převezu do Olomouce... 🙂

nadis.h
1. led 2010

Ty jo to máš teda dálku. 😲 To bych si mohla nechat tak zdát o nějakém umělku kdybychom měli dojíždět. Přítel má v tomhle pitomou práci a nemá nárok jen tak na volno... 😨

gejbik
autor
1. led 2010

jj je to dálka,ale CAR do kterého chceme máme už jen 50km tak aspoň trocha pozitiva... 🙂

nadis.h
1. led 2010

Ono hodně holek dojíždí.Jedna holčina jezdila 400km tam a 400km zpět z Jičína do Brna do Reprofitu.. 😲 My to máme 10 min od baráku a do 5 min to mám pěšmo z práce. Takže fakt parádička.

gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadis.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gejbik
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz