Příprava na KET aneb jak jsme na tom psychicky....

simpatica
23. srp 2010

Ahoj, holky. Jsem prave v priprave na KET - beru hormony. Mnela bych se tesit, ze opet budu zkouset stesti. Doted jsem se i tesila, ale s hormonama a s blizicim se terminem mi narasta jenom nervozita a uzkost. Bojim se vysledku a celeho procesu a vim, ze muj vnitrni neklid neni dobry ani pro cely KET.
Jak jste se s tim vysporadali vy? Budu rada, kdyz v teto diskuzi najdu spriznene osoby.

evik31
24. srp 2010

@simpatica Ahoj já se připravovala na Ket minulý týden,nejdřív jsem byla ráda,že konečně zas užívám léky a půjdu znova do boje po nevydařeném Et,ale čím víc se to blížilo jsem byla víc a víc nervozní a v pátek se to celé podělalo,nevydržel ani jeden ze 4 našich zmrzlích broučků ☹
Zítra jedem na pohovor a uvidíme kdy zas půjdem na 2ivf,ten pocit je strašný někdy si člověk příjde strašně zbytečný a prázdný,ale jsme silný ženský a přes vše špatné se oklepem a budem bojovat dál 😉
Tak se neboj a uvidíš,že jednou to dobře dopadne a uvidíš ty krásné // a třeba právě z toho Ketu na který se právě chystáš,tak držím moc a moc palce,aby to vyšlo 😉