Prodloužená kultivace. Je možno za 5 dní zmrazit embrya?

ili5
7. kvě 2009

Dobrý den, prosím, má některá zkušenost s PK, 5 den ET? Je možno ještě za 5 dní zmrazit nějaká embria? Je riziko větší 5 dní čekat, nebo raději 3-4 den jít na ET. Bojím se, že za 5 dní nebude co zmrazit a hlavně aby se nerozpadly. Děkuji

ili5
autor
7. kvě 2009

jj, ovulku mám v poho, janýsku.

lucula73
7. kvě 2009

ili tak to by ti mali poradiť embryologovia,však oni určite rozhodnú dobre...držím palce 😉
a čo je to HA?lebo aj my máme zlý spg...

ili5
autor
8. kvě 2009

To je naříznutí obalu, aby se vajíčko lépe vylouplo z obalu. My to museli mít všechno, spermie totiž hrozné.

lenkacar
8. kvě 2009

je to AH 😀 😝

lenkacar
8. kvě 2009

my si to nedali prej nám stačilo jen icsi jinak jsem se toho domáhala ,no neudělali..

ixi
8. kvě 2009

kolko stoji PK?

lenkacar
8. kvě 2009

jak kde ..to je car od caru jiné ..u nás 2700kč a zamražení 2500kč

lenkacar
8. kvě 2009

každý car má jiný ceník

lenkacar
8. kvě 2009

ICSI u nás 8000kč ,jinde mín..jezdíme do českých budějovic

lenkacar
8. kvě 2009

AH u nás stojí 4000kč

ili5
autor
8. kvě 2009

Ahojky, tak u nás ICSI 6 000, AH 3 000. PK 3 500. Platila jsem jen PK hotově a znytek říkali, že až po všem mi dají šek. Takže je to super, nemusím tolik najednou. V OV jsme museli napřed složit peníze za to samé 26 500 a pak něco dělali. Nám to hned nabídli, prý jinak to nemá cenu, když spermie na hov...

lenkacar
8. kvě 2009

my taky platíme na dvakrát,ale jsou to hrozné peníze že?

ili5
autor
8. kvě 2009

Ani nemluv, ale nyní je to paráda. Za léky ani korunu, jen ty nadstandarty jinak nic. Kdybychom měli dobré střelivo, tak se platí minimum.

ili5
autor
8. kvě 2009

zmrazení 2 000. Je to fakt rozdíl státní a soukromé. Dnes gruntuji celý den, jak půjdu na ET a si v neděli, neb pondělí, tak ať mám vše hotovo. Ale břicho mě bolí jak hrom, v noci nespala, při čůrání mě bolí bachor až brečím. Mám ho jak balon.

janysek70
8. kvě 2009

Ili četla jsem, že máš velké bolesti po OPU..., měla by jsi to dr. říci, aby jsi neměla ten hyperstimulák 😒 , prášek jsi si po OPU vzít na bolest mohla..., ale ať nepodceníš ty bolesti..., hodně pij a cpi do sebe jogurty, ale jestli se nemůžeš ani vyčůrat, tak to není moc dobrý!

ili5
autor
8. kvě 2009

Janýsku, ahoooooj, no jak si lehnu, tak je to horší, tak raději něco dělám, nebo sedím. Jogurty taky pomáhají proti hyper? Piju hodně, už jsem vipila 2 konvici čaje. V noci seděla v kuchyni a pila.

janysek70
8. kvě 2009

Jo jogurty bašti a hodně bílkovin....Sjanka na Spolubojovnicích nám po OPU dělala chutě, jak si stále dělala steaky 😉

ili5
autor
8. kvě 2009

Ty jo, já baštím hlavně masné, škvarky dnes, brambůrky, kukuřici, dnes mám žravou jak hrom. Párky před chvíli. Jogurty moc nemusím, ale zítra si zajdu nakoupit. Já myslela, že po ET to mám jíst bílkoviny atd. Jedla jsem je před OPU a teď na to nehledím. No teda. 😒

lenkacar
8. kvě 2009

hele ili ikdyž jsem měla hyperstimulák 1stupně a břicho mě bolelo tak při čůrání teda ne ,abys na tom nebyla ještě hůř holka,já pila až 5l denně ,abych to rozpila ..

ywushka
8. kvě 2009

ili5 : ja jsem mela PK vzdycky a embrijka vzdycky prosla peknym protridenim,takze nam zustaly jen na zavedeni a na zamrazeni nikdy,ale myslim si ze PK je lepsi!!!

lenkacar
8. kvě 2009

ili kolik piješ ? to je důležitý ne ani kolik toho jíš

ili5
autor
8. kvě 2009

No dne 2 konvice čaje dvoulitrovky a půl litru kontryhele ráno a odpoledne taky, takže už 5 litrů v sobě mám. Pila i v noci, seděla v kuchyni a pila 😀

lenkacar
8. kvě 2009

oni ti to zjistí jestli se ti rozjel pokud je to lehčí forma ET bude ..

janysek70
8. kvě 2009

Ili v mase bílkovina je, ale v brambůrkách a ve škvarkách nee.... Já na tu zdravou výživu moc nejsem, tak nevím, kde je nejvíce bílkovin, ale jak píše Lenka, hlavní je pít, ne jíst 😉 Některým holčinám nasadili třeba i kapačky, aby se to moc nerozjelo nebo když už se to tedy rozjelo, ale určitě tu bolest nepodceň!!!!!

lenkacar
8. kvě 2009

já měla infuse a bylo mi hned líp..ale tak daleko ,aby mě bolelo čurkání jsem nedošla ,ajk jsem začla cítit močák ,ještě víc jsem pila

ixi
8. kvě 2009

diky za info 😉

bobovci1
8. kvě 2009

ahoj ili, tak na KET idem asi až v červenci, medzi tým ešte idem na laparoskopiu a menšiu operáciu asi del. hrdla, alebo niečo takéto.
inak by som tie bolesti nepodceňovala 🙂

ili5
autor
9. kvě 2009

Ahojky, bobovci na laparku přeji mooooc štěstíčka. Neboj nic to není, já taky byla.
Bolesti dnes v poho, v noci ještě děs, chodila po bytě, ale dneska už je to ok. Jen prsa, nemůžu se jich dotknout, bradavky ani nemluvím. Ale mám je jak silikonové 😀 tak by mohly zůstat!!§ 😀

janysek70
9. kvě 2009

Ili 😉 , tak snad to už bude zažehnáno a budeš reedy na ET 😉 Nalité kozeny se mi taky líbily 😀

bobovci1
9. kvě 2009

ahojky, ili na laparku sa nejako nebojím, len dúfam, že nebudem mať potom bolesti, chcela by som totiž čím skor do práce 🙂
tak to je dobre, že bolesti ustupujú 🙂 a hodne šťastia pri ET a nech sú všetky babenky na koníku čím skor tehule, veď o to nám tu všetkým ide 🙂
dobrú noc 🙂