Pronatal České Budějovice. Máte zkušenost?

julie00
7. zář 2011

Dobrý den.
Prosím Vás o jakékoliv názory a zkušenosti s klinikou Pronatal v Českých Budějovicích, popř. Dr. Zdeňkem Mayer a Dr. Martinem Nerudou.
Rozhoduji se, zda zde IVF podstoupím nebo mám ještě hledat jinde???
Děkuji a přeji hezký den. Julie

hofice
3. kvě 2015

@petula91 za mě Art, jsem moc spokojená. Udělají všechny testy a až potom se řeší zda IUI nebo IVF. A pro výhoda, že se nemusí nikam jinam. V Pronatalu posílají potom na něco do Prahy apod. A i za IUI se tam platí. Nejsou to vydřiduši jak jsem zde četla. Podstoupili jsme všechny testy a 3 IUI a ještě jsem krom léků (22kč) neplatila ani korunu. Pan doktor Michálek je příjemný, a co tě zajímá vše vysvětlí a do ničeho nenutí jen doporučí, konečně rozhodnutí je zcela na tobě 🙂

barus86
3. kvě 2015

Ahojky,My jsme osobně byli v Artu,sice sem na něj slyšela spoustu negativ,ale zároveň i pozitiv,je to každého zkušenost.Za mě veliká spokojenost,perfektní přístup lékařů,nemůžu si ztěžovat. Připadá mi to tam takové rodinné prostředí.

petula91
4. kvě 2015

@hofice
@barus86 Holky moc děkuju. Právě se rozhoduji mezi těma dvěmi. 🙂

deny1991
7. lis 2016

Dobrý den. Zitra jdeme s přítelem do Pronatalu CB. Je ti naše první schůzka. Když jsme se tam objednavali tak rovnou nám řekli že pritel půjde na sperogram. Mam z te první návštěvy strach. Tak bych se chtěla zeptat co me tam ceka u první návštěvy. Snažíme se o miminko rok ale marne. Nemám ovulaci. Gynekolog mi dával prasky co mi nezabirali tak mi dal rovnou doporučení na kliniku pronatal.

breticek
5. led 2017

Zdravim co si myslite o tom pronatalu a jaky jsou tam doktori poradte

breticek
6. led 2017

@deny1991 muzu se zeptat byli jste v pronatalu ja bych se tam chtela taky obednat

begavan
8. led 2017

@breticek Ahoj, my jsme tam byli moc spokojeni, bohužel k inseminaci vůbec nedošlo, protože jsem nereagovala na léčbu, a IVF se povedlo napoprvé. Sestřičky strašně moc milé, i doktoři 🙂. ať vám to vyjde 😉

breticek
8. led 2017

Ahojky holky me to teprve ceka navsteva sveho gynekologa ted v tydnu a ten mi rekne co dal ja jsem to podstoupila pred osmi lety a taky se bojim

breticek
8. led 2017

Holky ještě jsem se dozvěděla ze muze ginekolog pichnout na udrzeni injekci a pak to zkusit styk bud anebo