Pronatal, jak je to s voláním po OPU?

fonamor
4. dub 2018

Ahoj holky, která s vás podstoupila IVf v Pronatalu, jak je to s voláním po OPU? Voláte si první den po punkci a pak? Děkuju

kafr
5. dub 2018

Opu jsem měla v pondělí, další den jsem volala co a jak, měli jsme prodlouženou kultivaci, domluvili jsme se s embriologem na pátek, v pátek ráno volal embriolog, že termín platí, ale chtěl se domluvit na způsobu zamrazení ostatních. Po příjezdu s námi osobně probral možnosti: 1 je luxusní, to zavedeme, další 2 nevypadaly dobře
a 4 byly s otazníkem. Et proběhl v pohodě (tp mám 24.4.).
V po jsem si volala, zbylá embria to přes víkend vzdala, zamraženo nemáme nic, ale to jsem ráda, nechtěla jsem řešit, co s nimi...
A po ET nastává ta najednou strašně dlouhá doba, než můžeš testovat. Po tom fofru stimulací a kontrol se najednou nic neděje a musíš jen čekat a doufat. Celý víkend jsem nic nedělala, jen odpočívala a hned v pondělí bylo jasno, (hned to pondělí po ET) sesypaly se na mě snad všechny těhu příznaky najednou (nateklá prsa, citlivé bradavky, točení hlavy, všechno smrdělo- včetně manžela, chutě- nechutně, houpající se žaludek atd. Z postele jsem nevylezla.)
Testovala jsem celá natěšená 10. den po ET, byl tam duch, kterého víc viděl manžel než já, ale za pár dní už klasické čárky 😍.
Tak držím palce, ať to klapne 🍀👍