Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

verunkadar
13. dub 2016

@salenas co je to KET? To mi ani nebylo nabídnuto.

salenas
13. dub 2016

@verunkadar (Kryoembryotransfer)transfer zmražených embryí a to si platíš sama a tím si nevyčerpáš ten pokus ivf navíc

verunkadar
13. dub 2016

@salenas Ahaaaaa. Já se bojím, aby že mně dostali nějaká dobrá vajíčka,aby se oplodnily. Psychicky to moc nedavam teď a pak. Jestli to nevyjde napoprvé. To si neumím představit. Sice při tom prvním,když si dam dvě vajíčka. Přijdu o 4 pokus IVF, ale je tam větší šance, že se uchyti aspoň to jedno. Nikdy jsem si nemyslela,že toto budu řešit ☹. Ted budeme stavět a do toho toto. První pokus IVF, aby vyšel, zatím žádné známe nemam ☹. Vždy to trvalo déle a hrozně moc peněz ☹

uzovka68
13. dub 2016

@verunkadar injekce co jsem si pichala a leky vse dobry snasim zatim vse

kaatule
13. dub 2016

tak já od zítřka začínám stimulovat na KET 🙂

verunkadar - neboj, jestli to nevyjde poprvé,tak to si piš, že tam půjdeš podruhé, potřetí... prostě do té doby, dokud to nevyjde 🙂 já taky doufala, že to vyjde napoprvé - no a už dvakrát to nevyšlo 🙂 ale prostě není zbytí, děti chceme, tak pro to uděláme vše 🙂 a máš pravdu,že zavedení dvou embryí zvyšuje šanci na otěhotnění na jeden a půl násobek 🙂

holky, co jste dělali před ET/KET a co potom? Myslím co do doplňků, stravy atd? Já piju Inofolic (je na podporu kvality vajíček a nyní ho budu pít i po transferu, třeba bude i na kvalitu embryí) a chci do dne transferu pít kontryhelový čaj. Co byste mi ještě doporučili a co byste mi doporučili po tom transferu? Někdo tu psal na zahnizďování ananas?

salenas
13. dub 2016

@kaatule ano,ananas,kontryhel bych asi ted vynechala,když jdete navket,může rozhodit menzes a ovulaci ke ketu nepotřebuješ.na sliznici je dobré červené vínko,dostala si nějaké léky? Kolikátý den cyklu jsi

kaatule
13. dub 2016

já jsem vyčetla, že na ovulaci a ovulační hlen je dobrej maliník, ten jsem si ale nepořídila, ptž ten mi přijde zbytečnej. Kontryhel je snad na přípravu dělohy pro přijetí embrya, tak proto jsem si ho zařadila na program 🙂 MUDr.mi říkal, ať si ho klidně piju, i kdyby to měl být jen placebo efekt. Víno ráda mám, ale bílý :D červený mi nechutná. Dostala jsem Estrofen a dnes jsem první den cyklu. 25.4. jdu na utz.

uzovka68
13. dub 2016

@salenas normalni a nebo i jako kompot

uzovka68
13. dub 2016

@verunkadar taky tet jdu poprve na zavedeni oplodneneho vajicka a pak cekat jestli se uvhyti nebo ne taky mam strach a taky mame rozestavenej dum

verunkadar
14. dub 2016

@uzovka68 já jsem si to odložila na květen, koncem května budu stimulovat a pak začátek června na zavedení. Tedy pokud bude co mi zavést ☹. Jake obtíže ze té trápí? Že jdes na uměle?

sinusofka
14. dub 2016

@salenas 6 cyklu bez ovulace..., to jsem netušila. Už jsem z toho všeho unavená. Přála bych si, aby to šlo všem normálně. Přijde mi, že za chvíli vymřem, protože přirozené početí už bude jen ve filmech a z vyprávění babiček. Na umělé oplodnění nebude tělo víc a víc reagovat a povede se jednomu ze sta. To je náš reální scifi svět. Muslimové a nepřizpůsobiví občané vítejte..., zapleňte naši zem, množte se a budujte si svůj nový svět ☹ ☹ ☹

kaatule
15. dub 2016

holky, užívala některá z vás Estrofem? Měli jste nežádoucí účinky? Já jsem krapet nachlazená, ale od té doby, do beru Estrofem, tak mám bolest břicha, bolest hlavy a bolej mě nohy. Tak teď nevím, jestli to přičíst na vrub Estrofemu nebo tomu nachlazení... Zkoušela jsem si brát paralen, ale nezabral...

beluci007
15. dub 2016

@kaatule taky jsem ho brala a zadne vedlejsi ucinky jsem nezaregistrovala.

kaatule
16. dub 2016

asi za to mohlo to nachlazení... ale zahnala jsem to paralenem :D a už se cítím mnohem líp 🙂

salenas
16. dub 2016

Mě po estrofemu strašně narostla prsa a pupek taky,jak ho ted přes měsíc neberu,vrací se to do normálu

verunkadar
19. dub 2016

Mam dotaz, beru Utrogestan, měla bych to ve čtvrtek dostat, ale nevim, zda i přes to, že ho beru, normálně menses dostanu? Lékař mi řekl po IUI, ať si udělám za 14 dní test q pokud bude pozitivní,mám brat utrogestan stále a pokud ne přestat. Ale jde o to, že 28 den cyklu mam ve čtvrtek. Tak se ptám, zda i přes něj normálně menses přijde ci až pár dní po něm.

salenas
19. dub 2016

@verunkadar může přijít a nemusí,při negativním testu vysadit

verunkadar
19. dub 2016

@salenas právě jsem přemýšlela, zda ho nemam vysadit už teď, aby mi menstruace přišla jak má. Dvořák mi vždy napsal, že ho mam brat od do a vždy napsal datum, než jsem to měla dostat. A Budka mi tam datum nedal a jen, že za 14 dní test a podle toho.

salenas
19. dub 2016

@verunkadar kolik dní jsi po? Vysad až dle testu

salenas
19. dub 2016

Už to vidím,udělej si v pátek test a když bude negativní,vysad

verunkadar
21. dub 2016

@salenas dnes jsem vyzkoušela první test a opět negativní. Tohle mě vždy tak položí. Tak mě asi koncem května doopravdy umělé oplodnění nemine.

salenas
21. dub 2016

@verunkadar tak zažádat skrze doktora na pojištovnu a šup šup,zvládneš to 🙂

verunkadar
21. dub 2016

@salenas už mám žádost schválenou

uzovka68
21. dub 2016

@verunkadar odumyraji my vajecniky mam je hodne slabe

salenas
21. dub 2016

@verunkadar no vidíš,tak můžeš hned s menstruací stimulovat!

verunkadar
21. dub 2016

@salenas no ještě si dam jedno IUI a koncem května budu stimulovat,stále věřím v nějaký malý zázrak.

salenas
21. dub 2016

@verunkadar myslíš,že to má cenu? Máte horší spermie?

verunkadar
21. dub 2016

@salenas spermio máme dobré. A také si říkám, proč navrhují IUI, když je partner úplně v pořádku. Ale i mně pri tom dají injekcí na povzbuzení vaječníků. Tak proto třeba.

salenas
21. dub 2016

@verunkadar pregnyl? toje nacuvolnění vajíčka,plánované

verunkadar
21. dub 2016

@salenas Pregnyl jsem měla kdysi, teď mi dal jinou injekcí, doplacela jsem přes 200 Kč, jmenuje se to Ovitrelle