Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

nowe
15. únor 2015

@markyska82 taky jsem první nezdar dost obrečela a to jsem neměla // Nezoufej příště to určitě výjde 🙂

annna79
16. únor 2015
markyska82
16. únor 2015

Snad se už brzo dočkáme.Zítra jdu na ultrazvuk,a pak snad na druhou IUI.Manžel má sice zrovna potíže s ledvinoým kamenem,ale snad to zvládne

markyska82
17. únor 2015

Ahoj snažilky.
Tak jsem byla dneska na USG. Jeden folikul 13mm, sliznice 6mm. Jsem 11DC.
(před minulou IUI jsem měla 11DC 10mm folikul a 5,5 sliznici a 15DC 16mm a sliznici 7,7mm).
Zítra budu píchat Pregnyl 10000 jednotek a v pátek ve 13:30 jdu na IUI

danous
21. únor 2015

ahojky snažilky, tak mám za sebou odběr vajíček. Bylo jich 8, ale jenom 3 dobré. V pondělí budeme vědět víc, snad se alespoň jedno povede. Je to šílené to čekání. ☹

nowe
21. únor 2015

@markyska82 s tim pichanim, to je neco pro me. Vidim jehlu a je mi blbe ☹ jsem z toho byla tak vystresovana, az mi bylo zle. Mas to taky? Nebo jsi statecna zena 😉

nowe
21. únor 2015

@danous drzim palecky 😉

markyska82
22. únor 2015

Já s injekcema potíže nemám.Prostě to tam píchnu a je to.V pátek sem byla na druhé IUI.Tak držte pěsti 🙂

nowe
22. únor 2015

@markyska82 drzim palecky, snad to vyjde 🙂

danous
24. únor 2015

@markyska82 držím palečky, určitě se to povede 🙂 🙂 🙂

danous
25. únor 2015

Ahojky snažilky, tak dnes mám za sebou transfer 2 vajíček. Dostala jsem neschopenku, takže to čekání bude dosti šílené. 12.3. mám dělat těh.testík. Doufám, že tam budou //, jinak už asi půjdu stát frontu před babybox!!!!!! 🙂

markyska82
25. únor 2015

Děkuji za podporu.Dneska je to týden od Pregnylu,5 dní po IUI..Už nemám ani ty nervíky jako při prvním IUI,ani nemám ten nutkavý pocit testovat.Asi jsem z toho unavená,tak to nějak neřeším.Ale samozřekmě stále doufám,že tentokrát si k nám miminko už najde cestu

danous
25. únor 2015

@markyska82 Určitě to klapne 🙂 🙂 🙂 . Hlavně se moc nenervuj-ale to se řekne co?

markyska82
25. únor 2015

Právě že se vůbec nenervuju.Jsem asi ve fázi jako že už je mi to jedno(ale samozřejmě není).Ale těch 19 m už je vyčerpávajících.Minule se IUI povedlo,ale za pár dní se odloučilo - proto asi ta letargie 🙂

annna79
1. bře 2015

@danous
Ty jsi byla na IVF ?

danous
2. bře 2015

@annna79 ahojky , byla jsem na ivf. Teď čekám jak to dopadne. 12.3. mám dělat těh. test.
To čekání je hrozný ☹ !!!

nowe
3. bře 2015

@markyska82 ahojik, tak teď to musí klapnout 🙂 a kdy máš testovat? Já frčím zítra na utz jestli foliky rostou.

markyska82
3. bře 2015

Ahojky.Tak dva dny mírně špiním(né krev), dneska již mírně s krví. Jsem 11 dní po IUI,25DC,beru Utrogestan.Asi se chystá MS. Ach jooo.
Testovat bych měla až v pátek,ale asi je to v háji a přijde MS

annna79
3. bře 2015

@danous
To je fajn, že máš neschopenku a jsi v klidu.To vyjde proč by to nevyšlo tady je šance rozhodně vétśí.Já se domluvím na neschopenku hned na stimulaci mám stres v práci a chci být v klidu .

nowe
4. bře 2015

@markyska82 to je divny, pri utrosi by jsi nemela. Takovy zkusenosti nemam. A zavadis nebo polykas? Treba nic neni ztraceno, nektery holky taky psaly ze spinila a presto byly tehotny. Drzim palecky. 🙂

markyska82
4. bře 2015

Zavádím 2 x denně.Bolesti břicha nemám,ale stále trochu špiním - není to úplně krev,spíš jako naředěná,světlejší.
Dneska jsem 26DC.Je to fakt divný.Asi MS dorazí dřív. TT jsem měla dělat až v pátek,ale dnes jsem pro jistotu testla(sice až odpoledne) a byly tam //. Nevím,jestli to ještě není Pregnyl. Ale to mírné krvácení mě moc klidu nepřidává.Asi se vajíčko neuchytilo,nebo se odlučuje,pokud se oplodnilo.
Tak uvidíme

nowe
4. bře 2015

@markyska82 nic není ztraceno, budu držet pěsti aby tam // vydržely 🙂

danous
5. bře 2015

@markyska82 určitě se to povede a menstruace mrcha nedorazí. Špinění ještě nic neznamená. Nevzdávej to!!!

markyska82
5. bře 2015

Tak dneska již nešpiním a řekla bych,že // na TT trošku zesílily (oproti včerejšku). Snad je to to co myslím,nechci to zakřiknout.Hlavně aby to bylo o.k a vydrželo. Už se mi tomu nechce ani věřit.
Držte mi prosím pěsti

nowe
5. bře 2015

@markyska82 určitě to dobře dopadne. Hlavně se šetři. Určitě držím pěsti aby // sílily a bylo vše v pořádku. Já ti říkala že špinění nemusí nic znamenat 🙂 tiše gratuluji 😉

markyska82
5. bře 2015

nowe : Uvidíme,snad to bude pokračovat tak jak má

nowe
6. bře 2015

@markyska82 tentokrát to určitě klapne 😉 pak dej vědět jak to s tebou vypadá.

danous
7. bře 2015

@markyska82 Ahojky, myslím na tebe a čekám super zprávu. Drž se 🙂

markyska82
10. bře 2015

Ahoj holky.Tak jsem dneska dostala MS,takže z mimíska zase nic není. Od čtvrtka zase začínám s Clostilem.
Já se snad nedočkám

danous
10. bře 2015

@markyska82 Ahojky, to mě moc mrzí. Neztrácej naději, miminko si k tobě určitě najde cestu při dalším pokusu. Hlavní je to nevzdávat. Já se už nemůžu dočkat testíku - ve čtvrtek, trošku od neděle špiním a doufám, že se to nerozjede. Mám pořád pocit, že už menstruace mrcha přichází.Zítra asi zkusím test o den dřív. Děvčátka držte se, zase se ozvu. Tak papa snažilky 🙂