Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

mamemimomu
22. zář 2018

Ahoj, nevíte jestli v Kolíně v Pronatalu fungují i o víkendu? podle rozpisu stimulace mi vychází odběr vajíček na neděli... ale pracují vůbec? pokud by to oddálili na pondělí - jestli to vůbec jde...tak by zase ET vycházel na sobotu...

fkatka
23. zář 2018

@mamemimomu to nevím, vždycky jsem byla v týdnu. Nejspíš bude záležet na tom kolik vás bude aby neotvírali kvůli jednomu zákroku, spíš bych řekla, že to bude v pondělí.

belinka013
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaculik007
19. zář 2019

Hezké odpoledne, opět obnovuji tuto diskuzi. Je tu někdo kdo jezdí do Kolína do Pronatalu? Jak jste spokojené?

nimea
23. únor 2020

@kaculik007 ahoj, zkoušeli jste ten Pronatal v Kolíně?

fkatka
24. únor 2020

@nimea Ahojky, ano máme dvě krásné děti (3r holčičku a 3m chlapečka) z KET 🙂

nimea
24. únor 2020

@fkatka ahoj, tak to je paráda 🙂 můžu se zeptat jaká vyšetření dělají před ivf? Máme za sebou neúspěšné ivf v jiném CAR (nedošlo ani k ET) tak přemýšlím co dál aby se to neopakovalo.

fkatka
25. únor 2020

@nimea my měli jen klasické krevní rozbory-hormonalni profil, trombofilni mutace a po první neúspěšně ivf pouze jedno embryo pro transfer-to nedopadlo a při druhém ivf jsme chtěli genetiku. To dopadlo dobře a i jsme měli asi 5 embryí čerstvé se nechytlo, ale oba Kety ano. První ket 2 embrya a jedno se uchytilo a při druhém bylo jedno embryo opožděné, tak jsme dali jen jedno a to se povedlo. Záleží, kde je problém...ovulace, spermie, imunita, kvalita vajíček...

salenas
5. črc 2020

My máme z Kolína 3letou holčičku 🙂

janickazabicka
12. říj 2020

Ahoj holky chystáme se zítra s manželé do Pronatalu Kolín. Já byla minulý týden na krvi a zítra kontrola u doktora 13 DC a manžel krev a spermio. Tak jsem zvědavá jak dopadne, mám žaludek až v krku, aby bylo vše v pohodě 😁

janickazabicka
12. říj 2020

@kaculik007 já teda zatím byla moc, všichni byli moc milý 😉😁

ejjjjjaxx
22. srp 2022

Ahoj holky, jen píšu zatím moji zkušenost s Pronatalem v Kolíně, kdyby to někdo potřeboval. Chodili jsme jinam, ale tam krom spermia a mně hormonálního profilu a UZ neudělali vůbec žádná vyšetření. Vypadalo to, že mám nízkou sliznici a možná že někdy nedozrává vajíčko, ale jinak, že vše ok a máme jít do IVF..chtěla jsem další vyšetření, ale řekli, že to není třeba..dělají totiž vyšetření až po 1-2 neúspěšných IVF. Jelikož jsem nebyla na laparo, imuno, tak jsem se rozhodla, že přejdeme jinam a náhodně jsem našla Kolín. Přístup v Kolíně byl od začátku úžasný..od paní na recepci po naprosto všechny až po paní doktorku Kohoutkovou, Řekla nám, že než přejde k IVF (věk nás tlačí), tak udělá všechna vyšetření..takže já hormonální profil, přenosné choroby, chlamydie, AMH, Leiden..přítel to samé + spermio..zjistilo se, že mám Leidena (více se mi mohou tvořit trombozy)..byla jsem odeslaná k hematologovi, který udělal další vyšetření..vše ok..řekl mi, že během stimulace, těhu musím brát fraxiparin a chodit k němu do poradny..další byla na řadě imunologie v Praze..já 2x zvýšené NK buňky (bývám málo nemocná)..doktorka mi řekla, že budu brát Metypred na snížení imunity před IVF, jelikož je možné, že bráním uhnízdění s takovou imunitou..jinak oba vše ok..potom mě poslali na laparo, chemopertubaci..místo půl hodiny jsem byla na sále 2..nemohli mi projít čípkem a druhou brankou..poté se podařilo a vše ok..díky tomuhle zákroku mi čípek roztáhli, takže teď se mi jím dá krásně projít. Následně to paní doktorka vyzkoušela a vše krásně průchodné. Potom se začalo s přípravou na IVF a ta teď běží. Vždy mi berou telefony a pokud nemají čas, volají ihned zpět. Všichni jsou hrozně hodní, berou člověka individuálně, snaží se psychicky podpořit, paní doktorka je opravdu zlatá. Samozřejmě nevím, jak to bude dál a jak půjde stimulace atd, ale do této chvíle je ten přístup úžasný. 🙂