Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

pedotra
24. říj 2015

@danous dekuji. 🙂 byla jsem z toho tak trosku prekvapena.
Ale tusila jsem to.. Aspon to budu mit odbyte pri jednom.

danous
24. říj 2015

@pedotra Já zatím nic nevím, jdu na ultrazvuk až 30.10. Uvidíme kolik uličníků tam máme. Vkládali jsme taky 2 embrya. Necháme se překvapit. Ať se ti daří a opatruj mimísky!!! 🙂

kolmenka
24. říj 2015

Ahojky holky. Manžela dr. poslal na spermiogram. Dělají ho v kolíně? Je lepší jet Kolín nebo Prahu?a jak dlouho je objednávací lhůta? Děkuji

musilka
24. říj 2015

@kolmenka mam za sebou pronatal praha i kolin a za me i manzela kolin urcite lepsi 😉

kolmenka
24. říj 2015

@musilka děkuji. A jak dlouho asi trvá než nás objednají? Respektive manžela.

musilka
24. říj 2015

Tak to nevim jake jsou cekacky musis si tam zavolat a poptat se :-/

annna79
24. říj 2015

Já tenkrát za 14 dní

annna79
24. říj 2015

@pedotra
Mohu se zeptat proč 4 denní? Jste nedávali prodl.kultivací? Mně tam naopak říkali, že dávají 5 den až.

musilka
24. říj 2015

@annna79 ctyr denni je prodlouzena kultivace. Je jen na embryologovi zda bude kultivovat dale nebo ne. Ja mam dceru treba z tridenni kultivace. Neni to vubec tak ze se transferuje jen paty den....

pedotra
24. říj 2015

@annna79 Ano přesně je to na embryologovi měli jsme malo embryi tak proto 4 den A už 4 den je prodloužena kultivace.Zadařilo se tak jsem spokojena... 🙂

pedotra
24. říj 2015

@danous Budu držet palce nam vkladali 3 embrya a dvě se chytli.Chtěli jsme jen dvě ale to třeti bylo trošku spomalene a nebylo vhodne k mražení.Tak nam navrhli že bud se zlikviduje nebo vloži bylo to naše už 4 ivf tak jsme to ryskli.A je to tam Za mě Pronatal Kolin velka spokojenost..

ivhuska76
25. říj 2015

Tak nám první IUI nevyšlo 😭😭😭😭

beluci007
27. říj 2015

@ivhuska76 ahoj, nejsi v tom sama, mě je 40 ☹

ivhuska76
27. říj 2015

@beluci007 je to jsem ráda, že nejsem sama 🙂 příští pátek nás čeká druhé IUI

beluci007
27. říj 2015

@ivhuska76 tak budu držet palce ať se ti zadaří. Já byla na IUI v Pronatalu začátkem roku 2x a nic, prakticky mi řekli, že je to ztráta času. Nyní jsem po 2 IVF a čekám na výsledek. Na krev jdu příští středu.

ivhuska76
27. říj 2015

@beluci007 Dekuji 🙂 Já bych šla taky hned na IVF, ale nemůžeme si to teď finančně dovolit, tak proto zatím IUI.

beluci007
27. říj 2015

To chápu, je to finančně dost náročné. My jsme hradili komplet už 2 pokusy a jestli to ted nevyjde tak na další už nemáme😢

ivhuska76
27. říj 2015

@beluci007 Tak to držím pěsti ať to vyjde 🙂

katerina_m
29. říj 2015

Ahoj,příjemné prostředí,ochotný personál ... já jsem spokojená.Zatim chodím jen na IUI.Mohu doporučit oba doktory.

danous
30. říj 2015

@pedotra Ahojky, tak se k tobě přidávám. Také čekáme dvojčátka. Nemůžu tomu uvěřit. 🙂

pedotra
30. říj 2015

@danous super vitej v klubu. A moc grstuluji
Take jsem tomu nemohla uverit kdyz mi rekli ze tam
Jsou dvojcatka. Tak jse opatruj at jde vse dobre.

danous
30. říj 2015

@pedotra Moc děkuji a nápodobně. Chodíš ještě do Pronatalu? Já byla dnes naposledy. Už mě poslali na gyndu. Odcházela jsem s brekem. Nečekala jsem, že to bude už po prvním ultrazvuku. Jsi od Kolína, můžeme se někdy sejít a poklábosit.

pedotra
30. říj 2015

@danous Do Pronatalu uz nechodim take se semnou
Po UZ rozloucili taky mi to prislo lito. Ted chodim na
Gyndu do Kolina do nemocnice.
Ja jsem z Pecek. A odkud jsi ty..

danous
30. říj 2015

@pedotra Kousek od Kácova, ale na gyndu budu jezdit do Kolína na polikliniku k Dvořákovi.

pedotra
30. říj 2015

@danous Tak to jse s Dvorakem pekne zasmejes.
Je to srandysta...

beluci007
31. říj 2015

@danous moc gratuluji k dvojcatkum

ivhuska76
31. říj 2015

@kolmenka za mě taky Kolín, jsme tam spokojení 🙂

ivhuska76
31. říj 2015

@kolmenka za mě taky Kolín, jsme tam spokojení 🙂
@danous Gratuluju 🙂🙂

danous
31. říj 2015

Děvčata moc děkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

ivhuska76
3. lis 2015

Ahojky, tak mi dnes ultrazvuk a folikul 21 a druhý 20, tak večer picham pregnyl a ve čtvrtek na druhé IUI 🙂