Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

katerina_m
1. pro 2015

@sinusofka ja byla dneska ma per.prohlidce na gynekologii a bylo mi doporučena pauza.Mam to zkouset prirozene.Pry zacinam byt prestimulizovana a je pravda,ze přestávka mi bodne.Vidim to podobne,ale drzim pesti.

nowe
1. pro 2015

@ivhuska76 Ahojík, já jsem si o zjištění průchodnosti musela říct. 2 pokusy IUI neúspěšné,tak jsem jsi vydupala genetiku a průchodnost. Furt nám říkali,že jsme oba zdravý,ale vnucovali nám IVF. To jsem řekla,že chci jako poslední možnost. V červnu jsem byla na laparoskopii,hysteroskopii a byla mi zjištěná endometrioza. Po operaci další 2 pokusy IUI, bez úspěchu. Už jsem to psychicky nedávala,následovala pauza. A o pauze jsem po 3,5roků přirozeně otěhotněla. Takže ženy nezoufejte a držte se. Všichni na nás koukali jak blázni,že se nám to podařilo přirozeně. Každá se jednou dočká 😉 Držím palce ať to čekání není dlouhé a brzo se zadaří.

sinusofka
1. pro 2015

@katerina_m Takže to 4 IUI už dělat nebudete, nebo to zkusíte a potom pauza?

danous
1. pro 2015

@nowe Velikánská gratulace!!!!!!!!! V jakém jsi týdnu? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nowe
1. pro 2015

@danous děkuji 🙂 jsem 12tt,koukám že ty také 😉 Taky gratuluji 😉 Ale radši bych, tady holky psychicky nedeptala ☹

danous
1. pro 2015

@nowe Já bohužel neměla takové štěstí 🙂 a prošla jsem si IVF. Zadařilo se na 2 pokus, ale to nedopadlo - viz o pár stránek blíže. Takže 3 IVF vyšlo a čekám dvojčátka. Myslím, že někoho to určitě povzbudí a uvidí, že zázraky se dějí. Jinak všem držím palečky, ať brzo najdete na testu //. 🙂 🙂 🙂 🙂

nowe
1. pro 2015

@danous tak to mi je líto ☹ Ale nakonec se vše v dobré obrátí 🙂 Ty jo dvojčátka, musí to být fuška. Ale zase krásné 🙂 A na screeningu jsi byla,nebo jdeš? A ještě furt jezdíš do pronatalu?

danous
1. pro 2015

@nowe Z Pronatalu mě vyšoupnuli hned po prvním ultrazvuku. Chodím k Dvořákovi na polikliniku. Screening nás teprve čeká 11.12. v Kolíně v nemocnici. Už aby to bylo, mám trošku nervy, aby bylo všechno v pohodě. Co ty? Už to máš za sebou?

pedotra
2. pro 2015

Ahoj take cekam dvojcatka po IVF z Pronatalu. Screening uz mame za sebou a vse v poradku.
Holky nic nevzdavejte ja byla take uz hodne zoufala a 4ivf a vlastne prvni v Pronatalu se povedlo.
Umeji zazraky. Vsem drzim moc palce...

katerina_m
2. pro 2015

@sinusofka ne,letos uz ne,ale prirozene to zkusime

ivhuska76
2. pro 2015

@pedotra Tak držím palce ať jste zdavi a vše je v pořádku 🙂

ivhuska76
2. pro 2015

@nowe Když ted nevyjde třetí iui tak se v lednu na tu průchodnost objednam sama 🙂

nowe
2. pro 2015

@ivhuska76 spermiogram máte ok?

ivhuska76
2. pro 2015

@nowe jj spermiogram i všechny výsledky ok

ivhuska76
3. pro 2015

Take my dnes po tretim IUI take zase Jen cekat; -)

danous
3. pro 2015

@ivhuska76 Držím palečky!!!! A pod stromeček //. 🙂 🙂 🙂 🙂

annna79
12. pro 2015

V lednu jsem měla mit druhé IVF a toto je test z rána 30dc.nemohu věřit, že by to vyšlo.
Teď nevím zda mám jít do caru nebo ke gynekologovi

beluci007
12. pro 2015

Krasné dvě čárky, asi bych si dosla na krev aby si mela tehotenstvi potvrzené.

annna79
12. pro 2015

@beluci007
Jj zavolám do car jestli mi ji tam vezmou v pondělí.

anetka1701
6. led 2016

Zdravím vás :o) Holky jak je to s tím testem průchodnosti vejcovodů? Mně to ani nikdo nenabídl... ale mám teda těch srand víc - v březnu imunologie, tedka hormonální smršt... Do IVF ze svých osobních etických důvodů jít nechci, tak se snažím zvýšit šance co to jde...

uzovka68
8. led 2016

Ahoj do pronatalu chodí už mynuleho roku s tím ze nám nejde otehotnet tak jsem byla už na první inceminaci a nepovedlo se beru prednizon a brala jsem utrigeston včera jsem tam byla znova a na. Druhej pokus jdu 18. A dali mi další prášky clostilbegyl tak uvydime tvoří semi protilátky a jsem tam spokojena sestry příjemné a já mám dotaz jsem tet nastydla a nevím jestli tet mužů si vzít nakej Prasek na hlasyvky a pálení v krku kdis jdu na inceminaci
@markyska82

uzovka68
8. led 2016

@terim my jezdime do Kolína nejde mi otěhotnět byla jsem na první inceminaci a nic tvoří semi protilátky tak beru prášky a jsem tam spokojena sestri prijemme i personal
@markyska82

uzovka68
8. led 2016

@terim my jezdime do Kolína nejde mi otěhotnět byla jsem na první inceminaci a nic tvoří semi protilátky tak beru prášky a jsem tam spokojena sestri prijemme i personal
@markyska82
@annna79

uzovka68
10. led 2016

@mamemimomu dobrej já jezdil do Kolína a jo je to tam dobrý vše vysvětlí

sinusofka
16. led 2016

@anetka1701 Ahoj. Ptala jsem se tam na průchodnost nebo nějaké další vyšetření. Také se mi nechtělo hned skákat na IVF. Bylo mi řečeno, že zjišťování průchodnosti není tolik přesná vyšetřovací metoda. Prý se může stát, že je test falešně negativní či pozitivní. Vejcovod se může před/při vyšetrování smrštit a kontrastní látka nemusí projít vejcovodem. Takže potom na neprůchodnost přijdou jedině laparoskopickým vyšetřením. Ale v našem případě (hustý ejakulat a líné potvory) nám řekli, že jsme mladí a můžeme zkoušet IUI, ale raději by se přikláněli k IVF. Zaleží na nás, jaká vyšetření chceme podstoupit, že nam může vypsat žádanku i na tu průchodnout, ale zdá se mu to zbytečné.

salenas
19. led 2016

Ahoj děvčata,taky jezdíme do kolína,ted jsem po odběru vajíček a čekám,zda něco přežilo noc a zda se oplodnily.jinak tam jsem moc spokojená

salenas
19. led 2016

tak máme 9 oplodněných vajíček 🙂

uzovka68
19. led 2016

My jedem zítra do kolína na inseminaci už podruhe

anetka1701
19. led 2016

@sinusofka díky za odpověd. U nás je 100% na straně mé, manžel je na tom velmi dobře... do IVF nejdu, spíš jsem ve stavu že to asi vzdáme...

pedotra
19. led 2016

Holky vsem drzim moc palce v Koline jsou uzasni hlavne nic nevzdavat ja po IVF cekam dvojcatka a uz jsem v 5 mesici..