Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

verunkadar
20. kvě 2016

Ahoj. Dnes začínám s první stimulací. Úplně se bojím, co přijde 🙂. Ale začínám se učit myslet pozitivně. Je to těžké, ale jde to.

salenas
20. kvě 2016

Holkýý,hcg 1750,5 !

kaatule
20. kvě 2016

@salenas super :D kéž bych ve středu dopadla stejně 🙂 🙂 gratuluju!

verunkadar
23. kvě 2016

@danous chci se optat, jak jsi to měla se sexem během stimulace? Jsem páty den men.cyklu, čtvrtý den si picham. Lekar říkal chráněny sex hlavně, ale jinak bez problémů.

salenas
23. kvě 2016

@verunkadar my to neřešili 😀

verunkadar
24. kvě 2016

@salenas no začal s tím,ze bych mohla otěhotnět a nedopadlo by to dobře. Tak mi trochu nahnal strach. 🙂

verunkadar
27. kvě 2016

Ahoj, chci se Optat, jdu v pondělí na vyndání vajíček. Bude mi to dělat Budka, jaká je zkušenost. Můj gynekolog je Dvořák, tak jsem taková nesvá. Dnes jsem byla na posledním ultrazvuku, jsem 9 den cyklu a docela se hodně divili, že jsem zareagovala suprove a hodně rychle,a to dávky Gonalu byly nízké, i přes hodně nízké AMH (mám 6-8 folikulů). Ještě, aby tam byla dobrá vajíčka.

kaatule
29. kvě 2016

@salenas chci se zeptat, jestli pořád špiníš? Já mírně zašpinila před týdnem, ve st krev byla 1680 jednotek a dnes špiním zase, řekla bych, o trochu více než před tím týdnem. Břicho mě ale (zatím) nebolí. Tak chci vědět, jestli mám důvod se znepokojovat...

kaatule
29. kvě 2016

@verunkadar ono já se taky měla při stimulaci chránit, ptž ty dávky hormonů by asi těhotenství nesvědčili .. (plácám z vody, ale prostě mi taky říkali, že jestli otěhotním, nedopadne to dobře). Jinak punkce bych se nebála 🙂 Já na punkci a první dva transfery jezdila do Phy, pokaždé mi to dělal někdo jiný, transfery jakbysmet.. Nikdy jsem to neřešila 🙂 a Budka je v pohodě, ten mi dělal transfer naposled a byl u toho i Dvořák a holčině, co tam byla se mnou, zas transfer dělal Dvořák a Budka koukal 🙂 takže na punkci ti třeba vyjde Budka a na transfer Dvořák 🙂 šikovní jsou oba dva.

verunkadar
30. kvě 2016

@danous ahooj. Tak dnes jsem byla na punkci oocytů. Mam jen pět vajíček, šesté bylo špatné a to páté je ještě nedozrálé. A zítra mám volat naa embryologii. Už se třesu, hlavně aby nějaké přežilo.

danous
2. čer 2016

Ahojky holčičky, chtěla bych vás podpořit a motivovat. Mám za sebou 3 pokusy IVF. Nebylo to jednoduché, ale ženská vydrží všechno 🙂 . 21.5. jsem se stala maminkou úžasných dvojčátek Jarouška a Štěpánky. Nic nevzdávejte, určitě to klapne a taky se vám splní ten nejkrásnější sen. Držím vám všem palečky a s chutí do dalších pokusů, které budou stopro úspěšné. 🙂 🙂 🙂

beluci007
2. čer 2016

@danous moc gratuluji k narození dvojčátek a přeji ať Vám dělají jen samou radost 🙂

kaatule
2. čer 2016

@danous moc gratuluju k dvojáčtkům 🙂 a přeji jen a jen zdraví 🙂 ať vám dělají jen radost 🙂

kaatule
8. čer 2016

Tak i nám se zadařilo 🙂 v děloze mi bivakuje jedno hezké embryo, kterýmu tluče srdíčko jako zvon 🙂 tak snad se za sedm měsíců setkáme tváří v tvář 🙂

beluci007
13. črc 2016

holky pronatalky, chodí sem vůbec ještě někdo? Dlouho už žádná reakce 😉

kaatule
13. črc 2016

Ahojky, tak já už do Pron. nedocházím, jsem ve 13.týdnu a doufám, že do Pron. půjdu tak za dva, tři roky pro sourozence 🙂

beluci007
14. črc 2016

@kaatule ahoj, moc gratuluju k těhotenství 🙂 Já byla minulý týden na ET tak doufám, že se taky konečně zadaří. Embryoložka říkala, že teď mají skoro všechny těhotné, asi plodný měsíc. V pondělí jdu na krev.

kaatule
14. črc 2016

@beluci007 děkuji 🙂 tak budu držet pěsti, ať o vyjde 🙂 nám vyšel až 1. KET v rámci 2. IVF.

beluci007
14. črc 2016

@kaatule jj, děkuju 🙂

belinka013
16. črc 2016

Ahoj všichni. My uz tam take nechodime, jsem v 8.tydnu. 3roky jsme jezdili do Sanusu do Pardubic tam meli 3krat stimulaci a celkem 6 transferu a nic, tak jsme to zkusili v Koline 4.stimulace a napoprve 🙂 nemuzu tomu porat uverit, doufam, ze bude vse vporadku. Drzim pesti vsem snazilkam.

salenas
16. črc 2016

@belinka013 drzim palecky.jake leky jsi mela?

belinka013
17. črc 2016

@salenas Mela jsem gonal, luveris, cetrotide. Kratky protokol kuli riziku hyperst. syndromu. Pak jsem pichla na ovu ovitrele. Gonalu jsem pichala jen 187jednotek a mela jsem 30 zralych vajicek. Musela jsem hodne pit 4litry a brala jsem protifar a nastesti se hyperstimulak nekonal.

salenas
17. črc 2016

@belinka013 jaky mas amh,ze se bali hyper? prednison taky? u me se tez bali,amh 5.7,gonalu 225 tri dny,pak 200,pak

cetrotide,ovitrele,13 vajicek,oplodneno 9,jeden et,nic,ket dvou,potrat a mame tam posledniho mrazacka

belinka013
17. črc 2016

@salenas Nepamatuju si to presne, ale bylo to take vic jak 5. Ano prednison taky 1 rano az do potvrzeni srdecni akce. Navic jeste clexan 0,4 protoze jsem pred 7lety mela trombozu. Budu ti drzet pesticky. Nas to byl uz posledni pokus na pojistovnu Uz bych do toho nesla. Ty mas kolikatou stimulaci?

salenas
17. črc 2016

@belinka013 já jednu, jestli ted nevyjde ket, půjdeme do druhé-poslední, pak už nebudou peníze

belinka013
17. črc 2016

@salenas JJ je to mazec, nas to za ty 4 roky vyslo celkem na 140tis. 100 jsme nechali v Pardubicich a 40 v Koline. Jeste zavadim 3krat denne 2utrogestany az do 12.tydne.

belinka013
17. črc 2016

@salenas Muzu se zeptat, v kolikatem tydnu jsi prisla o mimi?

salenas
17. črc 2016

@belinka013 18 dné po transferu, 5+4, měla jsem transfer dvou .. njn, ale nevzdávám to a nevzdám to 🙂

belinka013
17. črc 2016

@salenas urcite to nevzdavej! Miminko za to stoji! Vse dobre dopadne! Hlavne klid a pozitivni mysleni!

beluci007
18. črc 2016

tak mam po krvi, zítra kolem poledne si mam zavolat na výsledek. Testy jsou pozitivní tak doufám, že se to i v krvi ukáže. Manžel už se raduje, že budou dvojčata 😉 😉