Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

danous
9. říj 2015

ahojky děvčátka, jaké jsou u vás novinky? U nás čekáme na výsledek po 3IVF. 1.10. transfér 2 emryek. Tak uvidíme. 16.10. jedu na krev. Zatím jsem neměla odvahu dělat testík. Tento pokus je zatím nejúspěšnější , máme ještě 3 mrazáčky. Tak snad se na nás už konečně naleí štěstíčko a vše klapne. Mějte se krásně snažilky. 🙂

ivhuska76
9. říj 2015

Ahoj holky, taky jezdím do Kolína a mám prosbičku. V sobotu večer si mám píchat pregnyl a až v pondělí ráno na IUI. Není to pozdě?

nowe
10. říj 2015

@ivhuska76 Já to taky tak dělala. Ovulace prý dorazí po 36h. A opravdu jsem to tak měla. I když jiný holky psaly že by měla prý dorazit hned. Ale já měla ovulaci opravdu až 2.den po píchnutí Pregnylu.

musilka
10. říj 2015

@danous ja byla na ET 28.9. Dnes 12.den po etu a test pozitivni. Na krev jedu v pondeli. 🙂

nowe
10. říj 2015

@musilka tiše gratuluji,hlavně ať je vše ok! Jak dlouho se snažíte? A kolikátý to je váš pokus?

musilka
10. říj 2015

@nowe no celkove podstupujeme ivf 8 let. Mam peti letou dceru z druheho KETU a ted se snazime 3,5 roku o druhe zase pomoci ivf. A ted nam vysel ET ze ctvrteho ivf. Uz jako samoplatci. Je to napor na penize i nervy ale stoji to za to....

nowe
10. říj 2015

@musilka ty jo. To jsi silná a statečná žena 😉 Tak to se na vás to štěstí už musí usmát. Držím všechny palce 🙂

danous
10. říj 2015

@musilka Já budu testit ve čtvrtek, ale nevím jestli to vydržím. V pátek na krev. Moc gratuluji ke // a ať hezky sílí.

musilka
10. říj 2015

@danous ja nevydrzela a uz 6 den po byla slaba carka. Tady je foto od sestyho do jedenactyho dne. Jen jsou to ruzne testy tak je tam ruzne silna /
@nowe ja myslim ze vsechny zensky co podstoupi ivf jsou borky a neskutecny bojovnice...

nowe
10. říj 2015

@musilka každopádně to souhlasím 🙂

danous
12. říj 2015

@musilka Tak to je nádhera. Moc gratuluji. Dnes už budeš vědět i výsledky krve? Myslím na tebe a ať // pořádně sílí.

musilka
12. říj 2015

@danous jj dneska po 13. hodine. Budou to jeste dlouhe 2,5 hodinky. Ale verim ze je vse v poradku. Dneska jsem jen tak tak rozdychala rani zvraceni fuj.
Obesli jsme celkem 4 centea as. Reprodukce. A musim rict ze co se tyce pristupu a celkoveho dojmu za me Kolin nejlepsi 🙂

danous
12. říj 2015

@musilka to uteče jako voda. Čekám dobrou zprávu. Taky mi ráno není úplně nejlíp. Asi nemůžu kafe. Doufám, že to klapne. Zatím se bojím si udělat test. Za mě Kolín nejlepší 🙂 !!!! I když na 3 IVF jsem byla na odběru vajíček a na ET v Pronatalu v Praze a taky super. Při 1IVF jsem tam byla jednou na ultrazvuku a to byla hrozná zkušenost. Byla tam doktorka která neměla asi zrovna svůj den. Ať se daří a čekám na zprávu a vysokou hodnotu HCG.

musilka
12. říj 2015

Dekuju snad ano. Je to narocny cekani. Ale za chvili razim pro sofii do skolky tak to lepe utece. Vyjde to i u tebe verim tomu. Jedou ted v pronatalu nejakou uspesnou vlnu... 🙂

musilka
12. říj 2015

Hcg 1000 tak snad je vse o.k. na ultrazvuk za dva tydny 26.10. 🙂

danous
12. říj 2015

@musilka tak to je super. Já budu dělat ve čtvrtek test, v pátek na krev. Ozvu se. Drž se a tiše gratuluji 🙂 !!!!

musilka
12. říj 2015

Drzim vse co mam bude to tam uvidis 🙂

danous
16. říj 2015

@musilka Ahojky, JE TO TAM. // !!!! Hodnota HCG 1931. 30.10. ultrazvuk. Jsem nejšťastnější člověk na světě. 🙂 Co ty? Vše v pohodě?

musilka
16. říj 2015

@danous no to je uzasne !!! Gratuluji moc !!! Ja v pohode, dneska jsem trochu mela problem s udrzenim snidane ale nakonec dobry. Chtela jsem jit dneska na krev ale vyprdla jsem se na to. Mam trochu depku ze hcg bylo "jen" 1000 ale ted s tim stejne nic neudelam a do ultrazvuku si stejne nepomuzu... Musim holt jeste tech par dni vydrzet. Presvedcuju se ze je vse o.k a snazim se byt v klidu. Opatruj se 🙂

ivhuska76
16. říj 2015

Ahoj holky...mám dotaz,hodně tu čtu, že se po IUI má zůstat pár minut ležet, ale můj lékař mě řekla,že mohu ihned dolů... máte nějaká zkušenost?

pedotra
16. říj 2015

@danous moc gratuluji ja mela HCG 1930.
Kolik jste davali zavadet embry.

pedotra
16. říj 2015

@ivhuska76. Ja teke tenkrat po IUI jsem sla hned domu..

ivhuska76
16. říj 2015

@pedotra Tak to jo....

danous
16. říj 2015

@pedotra ahojky, máme dvě embrya

danous
16. říj 2015

@musilka já si myslím, že 1000 není málo. Při druhém pokusu jsem měla 21 den po ET HCG 1320.Ale až 21 den. 🙂

musilka
16. říj 2015

@danous ja vim ze to neni malo ale vis jak to je. Jak to maj ostatni jinal tak zacnes premyslet jesti u tebe neni neco spatne. Ale verim prckovi ze se poctive drzi a roste. Dneska se mi fakt nechtelo ale v pondeli mozna dojedu na odber. To budu 3 tydny po ET...

pedotra
21. říj 2015

Včera nám v Pronatalu potvrdili dvojčatka... 🙂

beluci007
22. říj 2015

@pedotra zdravim a moc gratuluji k dvojcatkum 🙂 Muzu se zeptat na kolikaty pokus ivf se zadarilo a jak stara embrya vam zavadeli? Ja byla v utery na ET, zavadeli mi 2 embrya po 5 denni kultivaci a tak jsem teprve v ocekavani, na krev jdu az 4.11.

pedotra
22. říj 2015

Ahoj bylo to nase uz 4 ivf ale prvni v Pronatalu.
Driv jsem jezdila do Prahy do Gennetu tak jsem podstoupila 3
Krat ivf a nic. A v Pronatalu hned na poprve to vyslo pan doktor
Budka je super. Vkladili mi 4 denni embrya. Drzim palce at brzy najdes na testu //

danous
23. říj 2015

@pedotra Ahojky, moc gratuluji. A rovnou dvojčátka, to je bomba. 🙂