Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

jana_rej
17. bře 2014

@terim Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste byli nakonec v Pronatalu v Kolíně??? a jestli ano, byla jsi tam spokojená??? Děkuji za odpověď Jana

terim
autor
18. bře 2014

Ano,byla jsem tam,ale otehotnela jsem ještě dřív,než mi stihli něco udělat😀 a jo,je to tam dobrý..

mamemimomu
9. čer 2014

Ahoj, oživuju tuto diskuzi, jestli tu není někdo, kdo by měl zkušenost s Pronatalem v Kolíně a IVF?

danous
17. čer 2014

Ahojky, také s manželem jezdíme do Pronatalu v Kolíně. Jsme zatím na začátku. Manžel špatné spermio, čekáme na výsledky genetiky - cca 5 -6 týdnů.

tortojs
16. srp 2014

Ahoj, s manželem jezdíme do pronatalu v kolíně a jsme tam spokojení. Personál je velmi příjemný, prostředí čisté a čekací doba téměř nulová. Podstoupili jsme tam 2x IUI z druhého máme ducha na testu. Bohužel na samotné IUI musíme do pronatalu v praze, protože potřebujeme dárce a v Kolíně používají dárce pouze na IVF nikoliv na IUI.

annna79
4. lis 2014

Ahoj chystáme se do pronatalu v Kolíně.Jak dlouho trvá objednání a první testy a jejich zpracování .
Děkuji

danous
22. led 2015

Ahojky, naše první návštěva v pronatalu v Kolíně byla 22.5.2014. Po všech testech, hormonech a prvním pokusu - zavedení vajíček jsem si dělala již 14.10. těhotenský test Bohužel negativní ☹ ☹ Hodně nás zbrzdila genetika, na výsledky jsme čekali asi 6 týdnů. Jinak by to asi bylo rychlejší. Teď začínáme druhý pokus 26.1. si začínám píchat decapeptyl, 9.2. přidám gonal a luveris a už to pojede. Mnoho zdaru pa

markyska82
22. led 2015

Teď jsme podstoupili v kolíně první(a doufám že poslední IUI). Personál i prostředí super.Sestřičky usměvavé,čekací doby minimální.Doporučuji

nowe
23. led 2015

@danous to budu drzet palce aby to ted klaplo 😉

nowe
23. led 2015

@markyska82 taky jezdime do kolina a ted nas bude cekat 2.iui. Tak at vam to vyjde a na testu najdes // 🙂

markyska82
24. led 2015

Děkuji,snad to konečně vyjde.Dneska jsem 4 dny po IUI(pokud nepočítám den inseminace) a pobolívá mě břicho jako před MS. To bude asi tím Utrogestanem

nowe
24. led 2015

@markyska82 to me bolelo taky a obcas popichavalo.

danous
26. led 2015

Ahojky holky taky jsem měla takové pocity. Držím pěsti. 9.2.jedeme do Kolína, tak se ozvu. 😉

markyska82
27. led 2015

Ahoj holky.Celý den mám neskutečnou chuť udělat si test(ikdyž vím,že to je nesmysl a je to moc brzo,navíc je tam ještě asi Pregnyl).
Sem zvědavá,jestli to ještě ten týden vydržím. Stále doufám,že se miminko povede

annna79
30. led 2015

@danous
Jé já se budu objednávat na ultr. Na 9.2.

danous
30. led 2015

@annna79 ahojky,třeba se potkáme. Jdu na půl 12.

annna79
31. led 2015

@danous
Tak to jdu dříve.Ty jdeš na IVF ?

danous
31. led 2015

@annna79 ano jdeme na IVF, mám dlouhý protokol. Snad už to klapne. Co ty? Jak to u vás vypadá? 🙂

annna79
31. led 2015

@danous
Druhý den MS.Mám ji pokaždé dost silnou od prvního dne.Sednu si nebo lehnu a po mě kaluž.Teče to ze mě jak z kohoutku.Vložky nestíhají vsakovat ty kalu že.Už jsem si říkala jestli to nemám říci v pronatalu.Minulej měsíc si sedím v obýváku vstanu jelikož jsem cítila proud a manžel na mě volá, že je na sedačce kaluž krve jestli to nemám nějak moc?Ráno po noci je to nejhorší sotva dojdu na wc.

danous
10. únor 2015

@annna79 Ahojky, tak jaké jsou u tebe novinky? Já od včerejška píchám k decapeptylu ještě gonal a luveris. Doufám, že vajíčka - mršky porostou a už to tentokrát klapne. Kdyby se alespoň podařilo něco zamrazit 🙂 Tak papa a ať se daří!!!!!

annna79
10. únor 2015

@danous
Včera jsem byla 11Dc na ultr. A vajíčko nerozte má 14mm a sliznice 5 mm.Prý únor nebude příznivý na IUI .Zítra jdu znova a ultr.a uvidí se zda se v pátek bude moci udělat IUI.Ale pochybuji, že se zvětší za 2 dny.

danous
11. únor 2015

@annna79 držím palečky 🙂

emma244
12. únor 2015

Ahoj, taky přemýšlíme o Kolíně, máme to blízko, ale asi se nesnažíme ještě tak dlouhou dobu jak by bylo na IUI potřeba.. Můžete mi někdo poskytnout bližší info, něco jako - jaké testy se dělají nejdříve, kolik jste za co platili a tak? 🙂 Děkuju moc! 🙂 a držím Vám palečky.

annna79
12. únor 2015

@danous
Dopadlo to včera výborně 9mm sliznice vajuško 20,2 zítra druhé IUI .

danous
12. únor 2015

@annna79 tak to je super budu držet pěstičky. Taky zítra jedeme na kliniku, jenom na ultrazvuk, jak vajocha rostou. Tak zdar a sílu. Ať je pátek 13.šťastný den 🙂

annna79
13. únor 2015

@danous
Tak písní jak jsi dopadla.
Musí se zadařit a bude to valentýnslé miminko( skoro)🙂

danous
13. únor 2015

@annna79 ahojky, vajíčka rostou, další ultrazvuk v úterý, v pátek zřejmě odebrání vajíček. Potom zase to šílené čekání-jestli se oplodní a budou se vyvíjet ☹ . To je asi to nejhorší a potom to čekání na těh.testík.
Držím ti palečky, určo se zadaří 🙂 .Přeju krásný víkend papa

danous
13. únor 2015

@markyska82 Ahojky, tak jak? Doufám, že dobré zprávy 🙂 !!!!!!! A na testu //

annna79
13. únor 2015

@danous
Jj, to čekání je nekonečné.

markyska82
15. únor 2015

Ahoj.Tak po svém prvním IUI jsem opravdu našla na testu //. Radost byla veliká,ale za pár dní jsem se rozkrvácela,HCG klesalo a bylo po všem.
Obrečela jsem to.Teď stimuluju na druhé IUI,v úterý mám USG