Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

sinusofka
11. dub 2016

@fyii ahoj. 40% na těhotenství touhle metodou za takovyhle prachy se mi zdá málo. Jak se ti podařilo otěhotnět přirozeně?☺ jaký jste měli problém? U nás je zjištěné zatím špatně spermio. Když jsem se zeptala na sebe. Tak prý asi mám některé cykly anovulacni ( což se mu míč nezdá, protože jsme byly 3x na iui a 2x jsem byla naprosto bez stimulace a folikul vždycky byl) a když jsem si něco tady přečetla i průchodnosti vejcovodů a zeptala se, tak mi řekl, že je to zbytečné, že toto vyšetření dělal u jedné pacientky 2x a že jednou byly neprůchodné a podruhy průchodné. Prý se někdy, stane, že se vejcovod stáhne a nepropustí kontrastní látku a pak je test falešné pozitivní nebo negativní

salenas
11. dub 2016

@sinusofka ano,i šest cyklů v roce může být anovulačních..

uzovka68
12. dub 2016

@kaatule nam rekli trikrat asi si dam taky jedno dekuju za radu

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 to bylo dříve,tři pokusy,ted to je na čtyři pod podmínkou,že v prvních dvou ivf nebyly vloženy dvě embrya.jelikož ket si platíš sama,tak je lepší bud na et vůbec nejít a počkat si na ket,nebo při etu vložit jedno a v případě nezdaru při ketu dvě.držím ti palečky.jak stará máš embryjka?

uzovka68
12. dub 2016

Moje kamaradka me poprosila at se zeptam jak je to kdys se jim oplodnilo jen jedno vajicko

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 pokud se bude dělit tak jak má, zavedou ho

elinka96
12. dub 2016

Ahoj Holky, musím říci že moje zkušenosti s IVF Kolín jsou velice pozitivní, vždy mi vyšli zcela vstříc ve všech ohledech a to v případě jak pana doktora Dvořáka, tak pana doktora Budky. V Kolínské pobočce jsem absolvovala dva cykly, z čehož byl druhý úspěšný 😉 . Vím, že je velice náročné podstupovat celou terapii, ale léky jako lentilky mi neměnili, vždy mi bylo řádně vysvětleno proč je event. pozměněna celá medikace. Jsem ráda, že jsem IVF absolvovala právě v tomto centru, protože veškerý personál byl vždy milý a vstřícný. Tímto všem mohu vřele doporučit toto centrum 🙂

salenas
12. dub 2016

@elinka96 víš, já si třeba zaplatila prodlouženou kultivaci, když jsem si volala do laborky, řekla mi sestra, at počítám se sobotou, a že by embryo mělo už hečovat samo, a najednou šup šup,museli jsme jít v pátek, že v sobotu nepracují a já chtěla ten hečing, takže spousta peněz navíc .

elinka96
12. dub 2016

@salenas Já ti teda nevím, ale já byla na transferu v sobotu..a nevyložila sis to nějak špatně?

salenas
12. dub 2016

@elinka96 nevyložila, koukali jsme na ni jak paf oba dva, u stolku jsme seděli, ukazovala nám naše embzjko na fotce, kde začíná mít dutinku a že v sobotu se nefachá, prostě jsme na sobotu měli být jediný, tak nám dali 4denní, i když věděli,že chci 5denní , jen nám řekli,že je tohle embryjko maličko dopředu, po neúspěšném etu jsem se doktroa ptala, když mám zaplacenou prodlouženou,jeestli nám ho nechají ještě ten jeden den dozrát, prý ano, tak jsem zvědavá

elinka96
12. dub 2016

@salenas fakt? a která embryoložka Ti to říkala? ta mladší nebo starší?

salenas
12. dub 2016

@elinka96 já viděla jen jednu,takovou mladou holčinu, ale po telefonu mám pocit, že to byl starší hlas

uzovka68
12. dub 2016

@salenas dekuju za info vyridim ji to

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 nebo ses mě ptala na něco jiného? Oplodněné vajíčko před etem nebo mražáček?

uzovka68
12. dub 2016

Ma oplodnene vajicko

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 no,tak ji ho vloží a tím je pokus ivf komplet vyčerpán

uzovka68
12. dub 2016

A pta se jestli muze oto prijit

uzovka68
12. dub 2016

@salenas a pta se jestli muze se stat zebi oto prisla

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 o co,o to embryo? Při rozmražování nebo po transferu?

uzovka68
12. dub 2016

@salenas po transferu

salenas
12. dub 2016

@uzovka68 tak to přeci ví,ne,že se transfer nemusí povést...

kaatule
12. dub 2016

holky, je možné (asi teda je, ale jsem z toho blázen), že když jsem byla na ET, ten se nepovedl a 23.3. jsem dostala menses, kterou jsem měla 14 dní (tj. skončila 4.4.), že jsem to zase dnes dostala?

salenas
12. dub 2016

@kaatule asi bych cinkla do catu,at sr na tebe juknou

kaatule
12. dub 2016

asi jim tam zavolám... teď mě i začalo bolet břicho jak při menses... Ono já bych se na jednu stranu ani nedivila, kdybych to měla takhle rozháraný, ptž jsem měla při punkci 36 folikulů, takže se tělo asi potřebuje vyčistit... Plánovali jsme ale při menses jí tna KET, ale asi to tedy odložíme do příští...

salenas
12. dub 2016

@kaatule uvidíš,ci ti řeknou,ale asi to bude lepší,při tolika vajíček,je to záhul pro tělo

verunkadar
13. dub 2016

Tak já jdu na IVF nějak okolo 20.května. Už z toho mám hrozny strach. Ale rozhodla jsem se. Pokud budu mít dobré vajíčka. Aspon dvě, že si je tam nechám vložit obě. O nějaké to procento malé se zvýší šance,že se aspoň jedno chytí,vim, je tam možnost, že se chyti obě. Máte s tím někdo zkušenost?

uzovka68
13. dub 2016

@verunkadar taky se bojim ja uz jsem natom byla a oplodnilo se je jen jedno embrijko a dneska sem tam volala a rozdelilo se presne tak jak ma a zitra na transfer

verunkadar
13. dub 2016

@uzovka68 a jak na tebe působí injekce a léky? Kdyz té na stimulují a poté.

salenas
13. dub 2016

@verunkadar ničeho se neboj,nic to není 😉 a říká se,že je větší šance,ale přijdeš tím o 4tý pokus ivf,raději dvě při ketu

salenas
13. dub 2016

@uzovka68 kup si ananas,pomáhá k zahnizdování