Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

salenas
20. led 2016

@pedotra ahoj,to ti zavedli dvě vajíčka?

salenas
20. led 2016

@uzovka68 držím palečky,jak je na tom muž se spermiogramem?

uzovka68
20. led 2016

@salenas ještě ne to ti zavadej sperma až přímo knim

uzovka68
20. led 2016

@salenas ten je na tom dobře

salenas
20. led 2016

@uzovka68 pedotra měla ivf,ne inseminaci,proto se ptám,jestli dvě vajíčka nebo jestli se jedno ještě rozdělilo

pedotra
20. led 2016

Ano zavadeli mi dve vajcka..

berustik
20. led 2016

@uzovka68 muzu se zeptat,jak v Kolíně probíhá IUI? V nejbližší době nás to taky čeká,tak abych věděla co s sebou,např. vlastní noční košilku nebo tak něco.Moc děkuji za odpověd

salenas
20. led 2016

@pedotra aha, díky,já budu mít transfer v pátek nebo sobotu

salenas
20. led 2016

@berustik nepotřebuješ nic,přijedeš s partnerem,odevzdá sperma,za hodinu si pro tebe přijdou a jako při běžném vyšetření do tebe vloží,nebolí to,tak tři min a hotovo 🙂

sinusofka
20. led 2016

@anetka1701 joj. I já mám někdy stavy marnosti, a šíleného zoufalství. Pred spanim brecim jak zelva. Teď budu podstupovat 3 iui. 28.1. jdu na ultrazvuk. Preju si aby se to konecne povedlo. Ale podvědomě cítím,že to nebudu mít lehké, že se ještě nacekam.

uzovka68
20. led 2016

@sinusofka ahoj ja vim jeto tezke ale nesmis sito tak pripoustet pak se to prej nepovede to mi rikal i doktor v tom koline ze musim bejt v klidu a spis si mam prat ja byla dneska na inseminaci tak tetka budu cekat jestli seto povede a kdys ne tak pujdu na umeli este ze to jde takhle

salenas
20. led 2016

@sinusofka můžu se zeptat,když jdeš na další inseminaci,jaký má partner spermio?můj měl nejdříve 4,5 a potom 2 mil a bylo nám řečeno,že šance je mizivá,takže do třetího jsme už nešli a ted čekáme na transfer... a taky nám bylo řečeno,čím víc inseminací,tím menší šance,a neplakej,až bude ta správná chvíle,svého mimi se dočkáte

sinusofka
20. led 2016

@uzovka68 Diky za podporu. Jenže když si preju mimco 5 let, tak je fakt těžký zůstat v klidu a to přání se stává stresující a hodně vzdálený cíl. Včera jsme se s manželem o tom bavili a shodli jsme se, že je strašný si takhle dítě kupovat. Ale co clovekovi zbyde, když touží po vlastni rodině.

sinusofka
20. led 2016

@salenas nevím přesně čísla, ale co nám rekli bylo, že má sníženou pohyblivost o 4%, vysokou viskozitu ejakulátu a že by doporučovali ivf, ale pokud chceme můžeme zkusit 2x - 3x iui, pak už bychom měli začít vazne uvažovat o tom ivf

salenas
20. led 2016

@sinusofka tak moc držím palečky!

sinusofka
20. led 2016

@salenas děkuji. Taky ti přejí úspěch. Určité sem děj vzkaz jak jsi dopadla. Mej se , pa

uzovka68
20. led 2016

@sinusofka uplne chapu taky jsem chtela uz mimi ale nak furt nic a ohledne ze uz mam vyssi vek tak uz byto chtelo ume je hodne mala sance normalne otehotnet takze jedine umele to spis se nam podari rekl doktor tak uvydime

uzovka68
20. led 2016

@uzovka68 jo jo sperma ti zavedou az primo knim a pak beres utrogestan a cekas as dodobi kdy to mas dostat pak za 14 dni si delas test a vis jestli jo nebo ne

uzovka68
20. led 2016

@berustik sebou neni nic potreba tam prijdete pritelovy vemou sperma pak asi hotku se ceka no a pak vam to zavedou az primo knim

sinusofka
20. led 2016

@uzovka68 dámě tomu poslední šanci přes iui, a pak už se nehodlam trápit tím, kde je chyba a dodam si víc odvahy a půjdeme do ivf a doufám že se to povede na poprve

uzovka68
16. únor 2016

@terim dobrej ja tam jezdim s pritelem byli jsme uz i na inseminaci ale nepodarilo a tetka uz pujdu na umeli a jsem tam spokojena vse perfektne vysvetli

uzovka68
16. únor 2016

@pedotra dobry den a muzu se zeptat na kolik to asi vyslo a ujake pojistovny jste ja jsem u ceske pojistovny a rekl nam doktor ze nas to vyjde na nakych 20000 dekuji

tess007
23. únor 2016

Ahoj holky,prosím,jak probíha první návštěva?

sinusofka
23. únor 2016

@tess007 ahoj. Když jsme se objednali na první konzultaci, tak se nás vyptali na zdravotní stav, zda užíváme nějaké léky a rekli co nás bude čekat. Hned nás pán doktor chtěl poslat na spermiogram a gyn.vyšetření. byli jsme z té rychlosti tak vykuleny, že jsme se raději objednali na jiný den pro tyhle vyšetření. Nějak jsme s tím nepočítali. A pak při měsíčkach budeš muset jít na krev, udělají hormonální profil. Manželovi ji vezmou třeba hned. U nej je to jedno. Odběr krve je možný kdykoliv během dne, nemusíte být na lačno

tess007
25. únor 2016

@sinusofka Moc děkuji za odpověď.
Spermie už ma manžel za sebou,vše v pořádku.Takze to bude asi ve mne...Uvidíme.
Takže mám počítat s gynekologickym vyšetřením a manžela vzít s sebou? 😉

sinusofka
25. únor 2016

@tess007 Že pujdes na kozu se raději příprav😀jestli je to vaše 1 konzultace, tak ho radeji vem, aby také slyšel, čo vas bude čekat. Jinak ti udělají který a pošlou to na cytologii, aby vyloučili infekce či jiný nález. Nevím kolikaty den cyklu jsi, ale když výsledky budou dobre, tak vám můžou rovnou určit den inseminace

sinusofka
25. únor 2016

...Stěry...

sinusofka
25. únor 2016

@tess007 nám na poprvé udělal ultrazvuk a určil pravdepodobny den ovulace. Dal nám pregnyl, abych si ho pichla a za 36 hodin měli doma styk. Když to nevyjde, tak příští cyklus zkusite iui

tess007
25. únor 2016

@sinusofka budu těsně po MS,takže 5DC (aspoň doufám)
Moc ti děkuji za informace.Uz se těším!Snad se konečně hneme z místa.
Jen bych inseminaci zkusila hned 😀

sinusofka
27. únor 2016

@tess007 myslím, že by v tom nemusel být problém, pokud stihnou výsledky ze stěru a pokud nemaš ovulaci nějak dřív než býva normalně. 🙂