Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

salenas
12. srp 2016

@belinka013 ahoj, to jsem ráda, že ti je lépe ! drž se kočko, my jsme silné a zvládneme to 🙂. první metu s nárustem sliznice mám za sebou, včera jsem píchala ovitrelle, dnes začínám agolutin a jestli se bojovníček rozmrazí, tak ve středu, těším se, ale zároveň ten strach..

belinka013
12. srp 2016

@salenas jj, zvladneme to! Urcite bude vse vporadku! Ted uz nas cekaji jen same dobre zpravy, verim tomu! Drzim ti pesti!!!

belinka013
16. srp 2016

@salenas ahoj, myslim na tebe a drzim ti na zitra i na dalsi dny pesti!!! Ja uz nastesti funguju normalne a tesim se na rijen nebo listopad 🙂

salenas
16. srp 2016

@belinka013 děkuju moc ! taky sem si myslela, že od května srpen daleko a ejhle, je to tu, uteče ti to, neboj !

belinka013
16. srp 2016

@salenas 🙂 děkuju, prijde mi to jako vecnost... Dej vedet jak ti je.. a hlavne pozitivne 🙂

belinka013
24. srp 2016

@salenas Ahoj. Jak se citis? Me dnes volali z nove prace, ze me berou. Tak mam radost 🙂 nastupuju 1.11. Tak treba KET posuneme az po zkusebni dobe, uvidime. Tobe stale drzim pesti!

salenas
24. srp 2016

@belinka013 ahoj, docela dobře, zadek teda rozpíchaný jako cedník :D, trochu bolavá prsa, ale jinak to jde. Gratulace k nové práci, moooc ti to přeji !!!!!!

belinka013
24. srp 2016

@salenas Dekuju 🙂 tobe moc preju 2 carky na testu!!!

belinka013
31. srp 2016

@salenas ahoj, myslim na tebe a mooooc drzim pesti. Byla jsi uz na krvi?

salenas
31. srp 2016

@belinka013 ahoj, byla, ale měnili laboratoř a výsledky budou až zítra

salenas
31. srp 2016

@belinka013 ale ptala se mě sestra na test, tak jsem říkala, že je pozitovní, ale že se bojím té otrivelle, prý už je dávno vyprchalá, že si myslí, že se v těle nehromadí a že si myslí,že se můžu radovat, tak snad ...

belinka013
31. srp 2016

@salenas tak to je super 🙂 potichu gratuluju!!!

belinka013
19. zář 2016

@salenas Ahoj, jak se ti dari? Ja jsem uz 8tydnu po revizi a zatim menstruace nikde. Pred 12ti dny jsem dostala injekci agolutinu a stejne nic. Tak nevim ☹

verunkadar
22. zář 2016

Ahoj, chci se Optat,dnes jsem přijela z Kolína a měla jsem jít příští týden na KET, ale moje sliznice nějak stávkuje, vždy byla i sama od sebe 8,9 mm a teď jen 5 i po Estrofemu a dvou naplastech. Stalo se to někomu už? Bylo to další měsíc lepší?

salenas
22. zář 2016

@belinka013 ahoj, a nejsi v očekávání, když agolutin nezabral ? no mě prcek dává strašně zabrat, je mi pořád zle :(

salenas
22. zář 2016

@verunkadar ahoj, jj, stalo se mě to, chtěli odpískat ket, byla jsem tam 13 den a sliznize špatná, tak jsem si vydupala další kontrolu, 16 den a sliznice nádherná, na mě estrofem nezabírá, takže tři náplasti extrahexalu

belinka013
22. zář 2016

@salenas ahoj, ne nejsem, bohuzel ☹ kdyz to nedostanu do pondeli, tak tam jedu na dalsi injekci ☹ preju ti at je ti lip po 3.mesici srovna pry... Ja nevim, me pri mem prvnim tehu vubec nic nebylo. Ted kdyz se to povedlo na 7.pokus tak mi taky nic nebylo... Ja planuju KET na unor tak uvidime... Drz se, at mimi hezky roste! V kolikatym tydnu uz jsi?

salenas
22. zář 2016

@belinka013 až na únor ? budete se doma sami snažit ? od poslední menzes to je 8 týdnů

verunkadar
22. zář 2016

@salenas tak tohle vědět. Tak si to dnes také vydupu, jsem 14.den. ☹ a do 26. Mam brat prášky a ty náplasti. Nevím proč. A příští měsíc znovu.

belinka013
22. zář 2016

@salenas od listopadu nastupuju do nove prace a mam tam 3 mesice zkusebni dobu, tak nechci jezdit po doktorech. Sice je to dlouha doba, ale uz to neresim. Snazeni doma je k nicemu, manzel ma malou koncentraci spermií.. Pry.. 1.dite mame prirozene, ted delame vsechno mozny aby bylo druhy a nic... (zatim 🙂) uvidime co mrazacci..

verunkadar
22. zář 2016

@salenas jak dlouho trvá rozmražení vajíčka? Ja bych tam mohla jít v pondělí. Ale to už je 18.den cyklu už.

salenas
22. zář 2016

@verunkadar hele,nic neni ztracene.nasad tri naplasti a zitra jim zavolej.transfer delaji 22 den a embrya rozmrazuji den predem.chtej mluvit primo s mudr,ze chces jeste jednu kontrolu a ze si klidne ultrazvuk zaplatis

salenas
22. zář 2016

@belinka013 nasadte si oba dva inositol. 4 g denne oba dva

verunkadar
23. zář 2016

@salenas tři náplasti najednou? Náplast jsem měla v pondělí,ve středu a čtvrtek kontrola a nic.

salenas
23. zář 2016

@verunkadar ja lepim tri naplasti najednou na tri dny a pak vymena

belinka013
23. zář 2016

@salenas dekuju za radu, vyzkousime 🙂

salenas
23. zář 2016

@belinka013 http://www.superprotein.cz/kategorie/vitaminy-a...
kupte si tento, kdybych to bývala věděla, používala bych už dávno před ivf ...

belinka013
23. zář 2016

@salenas ok 🙂

uzovka68
6. říj 2016

Ahoj devcata dlouho jsem tu nebyla to asi proto zese nam to na poprve nepodarilo tak tet jdem na podruhe .holky nevite co pomuze na mykozy mela jsem zanet mocaku a tet do toho mykozu

belinka013
6. říj 2016

@uzovka68 ahoj, za mě Gyno-pevaryl čípky, jsou volne prodejne. Kdy zacinate se stimulaci?