Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

salenas
26. dub 2016

holky,ket dvou embryí se platí jak?je to dvojnásobek nebo těch 5000 a katetr?

kaatule
26. dub 2016

řekla bych, že je to jen jednonásobek 🙂

uzovka68
27. dub 2016

Zdravim vsechny kdo chodi do pronatalu v koline byla jsem na zavedeni embria a strasne se moc bojim tet v patek jedem na krev a budem vedet jestli se to povedlo zacli me strasne bolet prsa a tet min ale mela jsem uz 4 motani hlavy a v pondeli podle poctu bych to jinak mela dostat a do tet nic myslite zeje to nadobre ceste

danous
27. dub 2016

@uzovka68 JÁ NIKDY NEVYDRŽELA NETESTOVAT. JSI DOBRÁ. UČITĚ TO KLAPNE. MYSLÍM NA TEBE. CITLIVÁ PRSA JE DOBRÝ PŘÍZNAK. DEJ VĚDĚT JAKOU MÁŠ HODNOTU HCG Z KRVE. TFUJTFUJTFUJ!!!!!!! 🙂

uzovka68
27. dub 2016

@danous. Doktor my rikal ze si test nemysim delat dekuju moc dam vedet urcite a co ty ty uz mas mimco

danous
27. dub 2016

@uzovka68 ČEKÁME DVOJČÁTKA 33. TÝDEN

uzovka68
27. dub 2016

@danous. Je to se mate me je 38 uz bych chtela taky

uzovka68
27. dub 2016

@danous tak at hezky rostou a jsoy zdravi

danous
27. dub 2016

@uzovka68 moc děkujeme. Taky nejsem žádná mladice, za 14 dní 36.

uzovka68
28. dub 2016

@danous tak to jsme kousek od sebe. Tak sem to nedostala ani este nezacla spinit beru prednisol 1 dene a 3×dene dve tablety utrogestonu

verunkadar
28. dub 2016

@uzovka68 ahoj, ted, když vidím,že beres Prednisol, kamarádka byla na umělém a dali ji také Prednisol, v Praze v Pronatalu ji řekli, ať bere půlku a v Kolíně ji řekli, ať bere celý. Ale po tomto léku se hrozně přibírá. Já začnu stimulovat koncem května,tak jsem zvědavá, co mi řeknou a dají.

danous
28. dub 2016

Ahojky, také jsem brala Prednison půlku. A Utrogestan 2-0-2. No a klaplo to. Na přibírání se vyprdni, stejně v těhotenství přibereš. Holt něco za něco. Já už mám nahoře 10kg. Jsem ve 33. týdnu a čekám dvojčátka. 🙂 🙂 🙂 🙂

uzovka68
28. dub 2016

@verunkadar tak to nevim ja ponem vubec nepribiram prednison beru 1 celej a 3 krad dene hutrogestan dve tablety ja jedu zitra rano do kolina na krev a dizvime se jestli se to povedlo

uzovka68
28. dub 2016

@danous ja beru 1 krat prednison celi a 3 krat dene utrogestan dve tablety. Zitra se to dozvime jestli jo bebo be

salenas
28. dub 2016

@uzovka68 ty jsi vydržela netestovat ?

verunkadar
28. dub 2016

@danous já vím, já jen mám v srpnu svatbu a zamluvene šaty. Tak do toho srpna,aby to nebylo tak hrozné. Abych to tam vydržela. Ale už nemám sílu, tak se i na to umělé těším.

uzovka68
29. dub 2016

@salenas jo jo tet tam pojedem bojim se

uzovka68
29. dub 2016

@verunkadar tak se nam to nepodarilo

uzovka68
29. dub 2016

@salenas tak se nam to nepodarilo a zadne zamrazene nemame tak nevim kdis bysme sli podruhy jestli budem neco zas platit

salenas
29. dub 2016

@uzovka68 to mě mrzí,posílám sílu na další pokus ivf,ten bohužel budete zase platit

danous
29. dub 2016

@uzovka68 TO JE ŠKODA. TO ZKLAMÁNÍ JE HROZNÝ, ALE BRZO SE OKLEPEŠ A PŮJDEŠ DO DALŠÍHO POKUSU. MÁM TO ZA SEBOU 3X. MÁME ZAMRAŽENO AŽ Z TOHO TŘETÍHO POKUSU A ČEKÁME DVOJČÁTKA. SEBER SÍLU A HURÁ DO DALŠÍHO POKUSU. UDĚLEJTE SI HEZKÝ VÍKEND A OD PONDĚLKA ZAČNI. URČITĚ SE TO POVEDE. 🙂 🙂 🙂 🙂

uzovka68
29. dub 2016

@danous no ja tet musela vysadit prasky abych to dostala a v pondeli tam mam zavoat ja zamrazeny nema zadny

uzovka68
29. dub 2016

@salenas a stejne jako ten prvni

danous
29. dub 2016

@uzovka68 CHTĚLA JSEM TÍM ŘÍCT, ŽE DALŠÍ POKUS BUDE URČITĚ ÚSPĚŠNĚJŠÍ. MUSÍŠ TOMU VĚŘIT. URČITĚ BUDETE PLATIT DALŠÍ POKUS STEJNĚ JAKO TENHLE, PODLE SPOTŘEBY LÉKŮ A POČTU ODEBRANÝCH OOCYTŮ TO MŮŽE BÝT O NĚCO MÍŇ NEBO VÍC. TAK HODNĚ SIL. 🙂 🙂

kaatule
29. dub 2016

ono příští cyklus může být určo úspěšnější 🙂 my z prvního pokusu měli velmi malou úrodu vajec a zbylo jen jedno embryo, které se neuchytilo. Z druhého pokusu se sice taky transferované embryo neuchytilo, ale vajec jsme měli mnohem víc a máme 11 zamražených embroušů. A medikaci jsem měla v obou případech úplně stejnou, snad jen rozdíl v tom, že při stimulaci na druhé ivf jsem pila Inofolic. Teď půjdeme a KET, tak snad do třetice všeho dobrého a zlého 🙂

uzovka68
29. dub 2016

@danous dekuju ti moc za podporu pritel me podrzel rikal ze to vyde priste at se nestresuju

uzovka68
29. dub 2016

@kaatule me se uchytlo jen jedno vajicko takze my zamrazenyho nemame nic

kaatule
29. dub 2016

tak uvidíš - příště to může být o 360% obrat k lepšímu 🙂

kaatule
29. dub 2016

houby %, stupňů jsem chtěla napsat 🙂

verunkadar
30. dub 2016

@uzovka68 to je mi líto ☹. Já mám strach už.