Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

tess007
27. únor 2016

@sinusofka moc ti děkuji za veškeré informace 🙂

kubikubi
2. bře 2016

@salenas ahoj, potkaly jsme se v diskuzi ivf leden. Koukám, že chodíš do kolína. Po mega rychlé stimulaci a nekvalitních vajíčkách, kdy ani nebylo nic k transferu, uvažuji o změně caru. Děsí mě představa, že bych šla na 2.ivf a opět by nebyli nic k et. Chtěla bych se tě zeptat, jak probíhá stimulace v kolíně. Dělají jen utz nebo berou i krev? A ty jsi měla dlouhý nebo krátký protokol? Většinou tady v diskuzi byl dlouhý. Opu i et se provádí přímo v kolíně,nemusí se do Prahy? Díky moc 🙂

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi Jakou mega rychlou stimulaci jsi měla? Kolik dní jsi stimulovala?

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi Já měla kátky protokol vždy. Reaguju dobře na stimulaci. Sliznice luxusní. Jen potíže s protilátky na trofoblast. Z 1 IVF jsem měla biochem. těhu. Ted končím stimulaci na 2 IVF a OPU bude v sobotu.

kubikubi
2. bře 2016

@tehulka1167 stimulovala jsem 6dní. 10.dc, resp. 9. den stimulace byl opu. Odebráno 15vajíček. Bohužel byly tak nekvalitní, že nebyly schopny oplodnění. Jedno embryo se podařilo, ale umřelo hned do 2.dne po opu.

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi Páni tak to je mazec. Takhle stimulace nemá vypadat. :( Kam chodíš do Car?

kubikubi
2. bře 2016

Právěže Hradec. Ještě jsem neměla ani odvahu se sejít s tím mým dr. aby mi vysvětlil co se stalo. Jsem z toho fakt zklamaná.

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi Hmm Hradec. Já jsem asi 40 km od Hradce,ale radši si dojedu do Prahy. Jezdím do Car do Prahy do Pronatalu. Mimochodem na HK jsem slyšela převážně kritiku ☹

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi Jedniný co bych ti mohla doporučit Mudr. Středa je z Pardubuc,ale jezdí právě dělat do Pronatalu do Prahy....jestli by pro těbe bylo lepší jet do Pardubic..

kubikubi
2. bře 2016

@tehulka1167 no pro mě na 1.ivf to byla jasná volba. Mám to 20min. pěšky z práce (ale bydlím 40km od hradce, bohužel na druhou stranu než je kolín. Pak už je jen sanus pardubice, ale to nevím jestli bych si pomohla, když v hradci je to taky sanus. No a pak Praha či Brno, což už je dost z ruky.

kubikubi
2. bře 2016

@tehulka1167 díky za tip 🙂

tehulka1167
2. bře 2016

@kubikubi at tak nebo tak radši si zajed dál než znovu zmršený IVF 😉 držím palce do dalšího boje 🙂

salenas
2. bře 2016

@kubikubi ahoj, stimulovala jsem 11 dní, gonalem, odběr, punkce tuším 16 den. 15 vajíček, z toho 13 zralých, oplodněno 9, jeden Et, tři mražáčci. Dělají jen ultrazvuky před opu, vše na místě,nikam jinam nemusíš. Drž se

verunkadar
13. bře 2016

@danous mohla bych se Vás Optat na kolik Vás vše vyšlo. Mam špatne výsledky testů, málo hormonů atd. Tak mi bylo oznámeno. Že bude asi nutné jit na IVF. Jsem z toho docela špatná a stále doufám v nějaký malý zázrak ☹

danous
14. bře 2016

@verunkadar Ahojky, IVF není nic hrozného. Byla jsem třikrát. V Kolíně jsou všichni úžasní, a to moc pomáhá. Jeden pokus v průměru 18000,-, ale hodně záleží na spotřebě léků. A jestli bude dost vajíček a budete zamražovat. U nás se zamražovalo až potřetí. První a druhý pokus nám zbyla jenom dvě vajíčka.Přeji hodně štěstí a co nejvíc vajíček. Určitě to zvládneš v pohodě a s podporou Pronatalu v Kolíně to bude brnkačka!!!!!! 🙂

verunkadar
14. bře 2016

@danous děkuji moc. Chodím právě do Kolína, zrovna k mému gynekologovi Dvořákovi. Ale pak mi známá říkala, že tyhle soukromé kliniky jsou jen žrouti peněz. Tak mi bylo doporučeno se objednat k Apolináři do Prahy. Tak právě stále přemýšlím a jsem z toho na prášky. Člověk by chtěl mimčo přirozeně a prostě to nejde ☹.

anetka1701
14. bře 2016

@verunkadar já zatím na klinice neplatila krom pár kacek za léky nic... Je to blbost co ti říká 'jedna paní povidala' cestovat do prahy by se vám taky prorazilo, času bys projela... Já jsem za to, že je Pronatal tady v Kolíně fakt moc rada

tehulka1167
14. bře 2016

@danous Kolikáty transfer ti vyšel?

salenas
14. bře 2016

@verunkadar 27000.počítám do toho i mrazáčky..oplodnění icsi ,prodloužená kultivace,hatching,léky,transfer

danous
14. bře 2016

@tehulka1167 vyšel druhý, ale v sedmém týdnu jsem potratila. No a třetí byl nejúspěšnější - máme ještě tři mrazáčky a čekáme dvojčátka 27.týden.

danous
14. bře 2016

@verunkadar také chodím k Dvořákovi. Za mě určitě Pronatal. K Apolináři jezdila moje švagrová a bylo to strašně zdlouhavé. Nakonec se jí podařilo otěhotnět asi po dvou letech . Pokaždé jiný lékař. Už to by mě dost vadilo. 😢

tehulka1167
14. bře 2016

@danous teda to je super 🙂

verunkadar
16. bře 2016

@salenas No a u Apolináře to vyjde nějak o 10 000 méně. V Kolíně mě hned ženou na IVF, to je u nich normální, z toho mají peníze. Ale já jsem řekla, že chci srovnat a zkusit to normálně.

salenas
16. bře 2016

@verunkadar no já myslím,že nevyjde...když z toho odečtu prodlouženou kultivaci,virtifikaci a způsob oplodnění vajíčka,mražáčku,jsem na nějakých 17000..

uzovka68
16. bře 2016

@danous ahoj taky jezdime do kolina kvuli oplodneni uz jsem byla dvakrat na inseminaci a nic problem je ume odumyraj mi vajecniky tak tet pudu na umeli 23.3 tam jedem na vysetreni a ja si zacnu pichat injekce a vyde nas to asi na 20000 sevsim vsudy moc bych si prala abi to vyslo v koline jsou supr

verunkadar
17. bře 2016

@danous mohu se ještě optat,jak dlouho trvá ten proces před umělým oplodněním?

janickazabicka
21. bře 2016

Ahojky holky koukám že tu máte zkušenosti s pronatalem v koline. Chtěla jsem se zeptat chtěli bychom nechat udělat spermio ale bohužel přítel je v tomhle trochu jiný a nechce tam jít osobně a dost se stydí . Myslite ze je možnost udělat to doma a donést tam vzorek v kelímku. Bydlíme asi 10 min od toho. Vím že je to mimo diskuzy ale diky za odpověď! . 🙂

anetka1701
22. bře 2016

@janickazabicka zavolej a zeptej se 🙂 jsou tam moc milé sestřičky, určitě se dohodnete

tehulka1167
22. bře 2016

@janickazabicka Tak to by ti těměř určitě vyšli vstříct. Taky jsme to tak udělali. Muž s tím měl problém.

janickazabicka
22. bře 2016

@tehulka1167 ty jo a já myslela že jsem jediná která má problém doma že se tam partnerovi moc nechce ☹ a taky jsi to tam donesla potom? 🙂