Pronatal Nord v Teplicích, jaké máte zkušenosti?

lenkafel
14. kvě 2013

Ahoj ženy, jezdíte někdo do teplic???Jaké máte zkušenosti a jste některá čerstvě po trnasferu????

lenkafel
autor
16. kvě 2013

ženy jako fakt nikdo tam jezedíte???

lenkafel
autor
26. kvě 2013

opravdu žádná????

milu71
25. čer 2013

Ahoj, já jezdím do Teplic. Před Vánocemi jsem absolvovala vyšetření já i manžel. Vše je ok. Zkusili jsme tedy stimulaci dle pí.doktorky, ale nezadařilo se. Pak jsem zkusila inseminaci (cena cca 3.200,- ) ale zase nic. Pak mi nabídnuli Nativ, které jsem si ale musela zaplatit sama, pojišťovna mi to už nehradí. Cena je 19.000,- Kč odebrání vajíčka a oplodnění a pak následně transfér (cena katetru je 1.700,- Kč). Beru Utrogestan 2+0+2 a Prednisol 1/2+0+0. Teď čekám na výsledek, test si mám udělat za tři týdny. Doktror říkal, že při Nativu je 30% úspěšnost, tak nemám zrovna moc optimismu ☹

lenkafel
autor
14. črc 2013

Ahoj, odpovědi jsem si všimla až teď.....takže výsledek už asi znáš viď,m tak co jak to dopadlo???Hele máš nějaký zkušenosti s doktorem Lojkou???

lena_1
14. črc 2013

ahoj,do Teplic jsme jezdili,absolvovali čtyři IUI,první vyšlo,ale miminko se v 8tt. přestalo vyvíjet, tak jsem musela na revizi.Další IUI už nic.Loni jsem absolvovala 1.IVF a teď nám v postýlce leží dvouměsíční chlapeček.Z kraje jsem měla pokaždé jiného dr.střídali si mě dvě doktorky a dva doktoři, ale pak si nás asi rozdělili a celé IVF jsem už absolvovala s dr.Lojkou,moc hodný a ochotný doktor,dělal mi jak odběry vajíček, tak zavedení.

sibos
27. črc 2013

Dobry den ja taky ted jsem po transferu dneska to mam 6.den a cekame...v pronatalu jsou moc hodny a mily driv jsem chodila jinam a tam se nechovali ke me dobre..clovek se musi citit dobre aby vsechno bylo pozitivni...

majaru
29. črc 2013

Ahojky, taky sem jezdíme. 🙂 Mám za sebou dnes odběry vajíček (I.IVF). Má mě na starosti pan doktor Lojka. Je pravda, že je to tam v poklidu. Termín zavedení embrya se dozvíme zítra.. vypadá to na pátek.

baralesayova
1. srp 2013

Ahojky já jsem také začala jezdit minulý měsíc. Chodím k panu doktoru Lojkovi a je moc příjemný. Zatím má za sebou vyšetřovací kolečko, manžel má spermiogram a ted mi byl nasazen Clostyl, tak budu čekta jak se to vyvine. Zatím si nemůžu stěžovat.

majaru
13. srp 2013

Tak jsem 11. den po ET v Pronatalu Nord. Vše bylo bez zbytečných stresů. Skvělý přístup. No a dnes ráno pozitivní dvě čárky. Tak snad se bude vše dobře vyvíjet. 🙂

kalka
16. srp 2013

Ahoj holky, chodím do Pronatalu Praha a jsem s pokojená. Dříve jsem chodila do Podolí 1. IVF OHSS (40 vajíček). Takže ET neproběhl. Následně jsem měla KETy, ale neuspěšně. Pak 5 let pauza. No a teď jsme v Pronatalu. Musím říct, že jsem spokojená, a nechci to zakřiknout, ale jsem teď 15 den po ET a od 10 dne po ET mám pozitivní testy Tak jsem šťastná jak blecha
Ale mám na Vás otázku. Nevíte, kdy v Pronatalu po potvrzení těhotenství předávájí do péče vašeho gynekologa??????

Mějte se moc hezky a díky odpověď, držím všem pěsti!!!!

majaru
23. říj 2013

@kalka Nevím, zda je to ještě aktuální 🙂 Ale předají tě do péče gynekologa, po ultrazvuku - kde bude vidět už tep srdíčka mimíska. 🙂

radka78
28. říj 2013

ahojky Pronatal Teplice?už nikdy!

kalka
21. led 2014

Chodím do Pronatalu v Praze🙂 ... bohužel moje těhotenství ve 3 měsíci muselo být ukončeno.. srdíčko přestalo miminku pracovat:(

tatamama
18. čer 2014

Ahojky také chodím do pronatalu v teplicích první pokus byl neúspěšný po odběru vajíček se mi v břiše začaly hromadit srazeniny a tekutina. Takže k transferu dojít nemohlo tak embryo zamrazily jelikož jsem se ztoho dostavala dlouho musela jsem chodit na kapacky atd. Když už konečně mělo dojít k transferu tak mi ten den volají ze nemám chodit že se embryo přestalo vyvíjet takže to byl přímé šok. Skusily jsme to hnetka dalsi měsíc už jsem po transferu kterej jsem posilovala 9.6 tak teď jen doufám a modlil se beru ultrogestan a ještě jeden prášek teď si nemohu vzpoenout test si mám udělat za 3 týdny ale nekouřit ukáže už za 12-14 já membrana 10den zákusek zvědavá boli mě břicho a picha a chodím často curat tak doufám. Tak držím všem palecky

petrunela147
25. čer 2014

@tatamama
Ahoj- nebyla jsi na ET se dvěma Němkama?

tatamama
25. čer 2014

jooo byla 😕

tatamama
25. čer 2014

@petrunela147 jooo byla nebyly jsme tam spolu? a jak to u tebe dopadlo ume ☹

petrunela147
26. čer 2014

@tatamama
ty jo, to je náhodička, takhle na tebe narazit.
No u nás to také nevypadá dobře- v neděli druhá čárka slaboulinká a teď tam spíš vůbec není ☹
To je v pytli- zase všechno od začátku, ale zkoušet se to holt musí. Máme o víkend oslavu a já budu abstinovat- a nakonec možná zbytečně 🙄

tatamama
26. čer 2014

to jo to je tedy nahoda a mas nejake příznaky ? ja uz to nejak nedavam po druhé nic takze ted se stim musim vyrovnam a dame si pauzu nechame to na prirode zacnu splácet to co jsem si napujcovala na mimi a zacnem tak nejak od znova . a spinis a na krvy jsi byla,?
@petrunela147

petrunela147
27. čer 2014

@tatamama
nešpiním. o krvi mi nikdo nic neřekl. -zavolám, uvidím co dál.
Ty špiníš?

tatamama
27. čer 2014

@petrunela147 ja jsem spinila tri dny a pak jsem to normalne dostala bylo mi hrozne zle

tatamama
7. črc 2014

@petrunela147 ahojky tak jsem dneska byla v pronatalu ☹ na kontrole ptal se me jestli jdu do tretiho pokusu a ja rekla ze bouzel ne z financnich duvodu . a doktor mi nabidl místo IVF. tak IUI ze zaplatíš jen 30kc vse proplaci pojistovna tak ted vaham jestli mam do toho jit v patek jdu na kontrolni ultrazvuk 🙂 a co ty jak jsi natom

tatamama
21. črc 2014

@petrunela147 ahojky tak jak jsi natom me se teda ivf nepovedlo a ted 14 jsem podtoupila IUI a to je asi taky bouzel neuspesne nic nasobe nepocituji achjooo a co ty

petrunela147
22. črc 2014

Ahojky- tak my jsme se rozhodli, že to ještě 1x zkusíme.
Doktorka nás ještě poslala na imunologické a genetické vyš. -teď se asi tak do půlky září nebude nic dít- pak uvidíme no.

lena_1
30. črc 2014

@tatamama
@petrunela147 ahoj holky, nejdříve Vám chci popřát hodně štěstí,ať se Vám mimí brzo podaří 😵 😵 . Mám k Vám dotaz. Chodím taky do Teplic do Pronatalu. Máme odsud chlapečka a teď bych chtěla jít pro sourozence. Jen nemáme žádné mrazáčky, takže to budem celé absolvovat znovu. Tak by mě zajímalo, jak je to teď finančně? 1.IVF nás vyšlo na cca 14 tis., ale bez mrazáčků ☹. Prý se to zdražovalo, tak abych věděla, na co se mám zhruba připravit. Jo, a jak je to s IUI? Někde ho prý taky už musejí platit. Děkuji za odpovědi 🙂

tatamama
30. črc 2014

@lena_1 ahojky s ivf je to tak zalezi jaky mas problém s manzel ci přítelem . podle toho doktor urci koli budes potrebovat leku a od toho se odviji cena plus minus ja platila necelých 8 000kc plus ulrtogestan .katedr mrazit sme si taky nenechali dvakrát jsem toto podstoupila a nic . a ted 14.7 jsem podstoupila IUI a platila jsem jen 30kc plus ultrogestan takze 100kc chodim tez do teplic do pronatalu

lena_1
30. črc 2014

@tatamama tak to Vás vyšlo ještě levněji než nás.Jakou máte pojišťovnu? My měli při prvním pokusu dlouhý protokol,PK a ISCI a stálo nás to kolem těch 14 tis.,já se ptala proto, že se říkalo, že se to vše zdražuje, tak jsem byla zvědavá. Já podstoupila před IVF 4krát IUI. První se zadařilo, ale v osmém týdnu jsem potratila, a další už se nepodařilo.Kdo Tě má na starosti?Já měla na IUI Rešlovou a na IVF Lojku.

tatamama
31. črc 2014

ja mela za zacatku pana lojku a pak pani reslovou . spise jsem chodila k pani reslove . ale ted me ma na starosti pan lojka zalezi zase kdo kolik ma lidi objednanych . no 8000kc bylo jen za leky uz si nepamatuji co nam tam vse doktor zaskrt no pak jsme koukaly . a odkat jsi z teplic . no ja ted jdu na krev 14.7 jsem podtoupila IUI a do dneska jsem to nedostala ale test negativni ☹ tak nevym

lena_1
31. črc 2014

@tatamama nene, já jsem z Benešova nad Ploučnicí- kousek za Děčínem. Já měla po IUI pozitivní test až někdy 20 den. V den ofico testování nic, pak jsem šla na konzultaci k dalšímu postupu,ráno si udělala test a byly tam dvě. Tak držím palce 😵

tatamama
1. srp 2014

ahojky ume se to nepovedlo na IUI jsem byla 14.7 a včera jsem zacala trošičku spinit ale dnes nic tes negativni takze treti sklamani schjoooo 😢