Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

irinka
27. lis 2011

@pigy Tak to manža teda zákaz nemá, ale taky se snaží 😀 ale spíš on dělá občas v Praze a tak, tak jak neni doma, tak to moc nemizí, zato když přijede 😀 Jenže teď se obávám, že neodolám já, protože ty perníčky, ač jsou tvrdší, jsou tááák dobrý :-P
No já si akčně dělala včera test s citlivostí 10 a samo že byl sněhově bílej a i břuch fakt bolí jak na MS a abych se přiznala, nějak jsem se s tím smířila...obulela jsem to už několikrát, ale prostě teď už s tím nic neudělám, tak zkusíme po Novém roce bydlení v ČB, protže já jsem bez práce a tady to stojí za prd, a přeci jen v těch budějkách je větší šance, no a co se týče mímíska - počkáme na adopci, dáme šanci na pěknej život miminku, co nemělo zrovna dobrej vstup do života 🙂 Musím si hledat nějaká pozitiva, protože jinak by mě asi fakt hráblo...
Tobě držím pěstičky na UTZ, ať to zmákneš, musíš si říkat že jsou i horší věci 🙂 a hlavně ať je vše OK a můžete se vrhnout na stimulku 🙂

pigy
autor
27. lis 2011

@irinka je ještě brzo na testy, snad bude pozitivní. Kolikrát jsi byla na IVF ? mě příjde, že na tu adopci máš vždy času dost. Jinak vy se budete stěhovat do Budějěk? My tady bydlíme už několik let a jsme moc spokojený a už bych neměnila. To až budeš tady, tak můžem dát případně kafčo, jestli budeš chtít 😉 já mám smíšené pocity, moc se těším, ale taky se bojím, že to opět nevýjde, ale to znáš taky 😒

irinka
27. lis 2011

@pigy Pokud se nerozjede mrcha, ještě to zkusím v úterý nebo ve středu...my jsme byli teď potřetí...co se týče adopce, vzhledem k tomu, že jim to trvá tak dlouho, tak to vidim na další dva tři roky čekání a mezitím to budem ještě zkoušet.
Určitě na kafčo můžeme zajít, budu ráda, když budu někoho znát 🙂 Neboj, ono to klapne, budu držet pěsti 🙂

pigy
autor
27. lis 2011

@irinka tak to je vlastně pra vda, adopce taky trvá a mezitím se to určitě povede 😉 tak až tady budeš , dej vědět a dáme kafčo a všechno proberem a zdrbem 😀

pigy
autor
27. lis 2011

@pigy jdem teď s manžou na náměstí, jdem se podívat na stromeček 😀 tak pak napíšu, jak jsem zítra dopadla 😉

irinka
27. lis 2011

@pigy Určitě dáme kafčo 🙂 a doufám, že máte v budějkách pořádnou zumbu, páč já jsem krapet zavislák - ač to tak při prvním pohledu na mě nevypadá - 😎 Taky jsem se byla podívat na stromek dneska, výborný nápad - zmrzla jsem na kost a všude ty kočáááááááárky a děti.... 😔
Zítra držím pěsti 🙂

pigy
autor
28. lis 2011

@irinka tak stromek byl super a ten punč, mňam 😀 zumbu tady máme taky, neboj, já chodila před laparkou a bylo super, tak pak se můžem hejbat, jestli budeš chtít 😉

irinka
28. lis 2011

@pigy A tady punč neměli a já na něj měla takovou chuť ☹ 😀 No jo, ale víš jak, zumba neni pro těhule 🙂 takže budem chodit radči do cukrárny a já pak neprolezu dveřma 😀 Ještě jsem se chtěla zeptat na pár věcí, ale napíšu ti IP, páč je mi to takový divný se ptát takhle veřejně 🙂
Ajak dnes v Pronatalu? Doufám že vše OK? Já si dělala opět test - ještě že jich mám doma tolik 😀 - a nic, sněhově bílo, to si myslim, že už by tam byl duch, když jsem 10 den po KET...?

pigy
autor
28. lis 2011

@irinka Tak já mám utz za sebou, jsem to vydržela 😀 jinak už mám protokol a jdu vyběhávat předoperační. Jen musím čekat do ledna kvůli svátkům, ale co se dá dělat. Neboj, když nebude zumba, bude cukrárna, pak to budem zase schazovat. No úpřimě, na dvě to nevypadá, ale ještě nedělej závěry, ještě může být jedno mimi. Udělej si test za pár dnů 😉

irinka
28. lis 2011

@pigy No vidíš, jsi šikulka 🙂 neboj, uteče to jako voda 🙂 a hlavně to bude v klidu, protože jinak se stresovat, aby se to stihlo do 16.12. a tak, to je lepší měsí počkat 🙂 Já nevím s tím předoperačním bych možná počkala, oni ho nechtějí nevím jak starý...ale zeptej se obvoďačky. My jsme s manžou přemýšleli, že bysme zkusili dárkyni, protože já jak začnu stimulovat, bude hrozit OHSS a zase se vše zamrazí...a pak to takhle dopadá, takže ještě uvidíme, ale asi bychom šli do dárkyně. Musim se přiznat, že i když mě to strašně mrzí, že se nezadařilo, tak jsem relativně v pohodě...až jsem z toho sama v šoku 😀 každopádně si chci dát pauzu alespoň rok...

pigy
autor
28. lis 2011

@irinka tak to je moc dobře, že jsi v pohodě, je to moc důležité. Já právě teď měla taky rok pauzu, moc jsem ji potřebovala a udělala jsem dobře. Teď jsem v klidu a jsem připravená, tak že tu pauzu ti schvaluju. Na to předoperační zajdu až v prosinci, není kam spěchat. Ono je platné tři měsíce, ale tak nějak abych to měla čerstvé 😀

irinka
28. lis 2011

@pigy Já měla vždycky mezi pokusama rok pauzu, prostě jsem na sobě cítila, že nechci a že na to nemám, a i DR z toho byl překvapený, protože říkal, že většinou chtějí ženský co nejdřív...já teda chtěla ten KET hned následující cyklus, protože jsem si myslela, že tělo bude ještě oblbnuté z hormonů. Já právě nevím, myslím že něco říkala sestra tady u mojí obvodní DR, že to má nějakou platnost, ale nějak jsem jí neposlouchala, ona toho napovídá 😀
Co bylo v pronatalu za DR dneska?

pigy
autor
28. lis 2011

@irinka no mě to taky říkali, že nějaký čas je ženská nabuzená hormónama, je to jako pohnojený, že by se to mělo zadařit 😀 já šla na kety hned, nevydržela bych čekat. Dnes tam bylo plno doktorů, teda celkem tři Neruda, Majer a ještě nějaký, toho jsem nikdy neviděla. No celkem čtyři lidi včetně sestry mi dělalo společnost, ale už jsem si na ten počet zvykla, jen když to k něčemu bude

irinka
28. lis 2011

@pigy 😀 😀 😀 takže plná sestava :-P mě tím tak baví, těma sestavama u UTZ. Ten třetí byl asi Hošek - měl brýle? Hnědovlasí, takovej příjemnej DR 🙂

pigy
autor
29. lis 2011

@irinka ano měl brýle, tak to byl non, ale nikdy jsem ho tam neviděla. Ten tam dělá taky? kolik jich vlastně je? 😀

irinka
29. lis 2011

@pigy Ahoj, jj ten tam dělá taky, jsou tam tři, Mayer, Neruda a Hošek. Hošek je i můj gynekolog, je fakt super, on vlastně "rozhýbal" běh za miminkem, když to bývalý DR neřešil...

pigy
autor
29. lis 2011

@irinka aha, tak snad už znám celý kolektiv 😀

irinka
29. lis 2011

@pigy Já myslím že jo, už Tě nemůže nikdo a nic překvapit, no i když.... 😀

pigy
autor
29. lis 2011

@irinka no je mi to tak nějak jedno, jen když bude nějaký výsledek 😀 ale zase je fajn, že když je jich tam víc, tak víc hlav víc ví a tak nějak se to sichruje

pigy
autor
30. lis 2011

@irinka tak dnes jdu na endokrinologii, jsem zvědavá, co vyšetří 😀

lenkacar
30. lis 2011

tak co jak to s váma vypadá ?já zítra jedu do car

irinka
30. lis 2011

@pigy Jakpak jsi dopadla? Doufám, že vše OK?

@lenkacar U mě asi nic, v pondělí jsem si dělala test a nic - byla jsem 10 dní KET, mrcha taky nikde, tak uvidíme jak to bude, tak ať zítra dopadne vše jak má 🙂

pigy
autor
30. lis 2011

Ahoj holky
@lenkacar Leni já už myslela, že snáma nemluvíš. Tak ti zítra držím apalce a koukej pak podat report.
Jinak byla jsem dnes na vyšetření. Co vám budu povídat. Má štítnice jelíná a neprodukuje hormon, který je důležitý, abych otěhotněla. Tak že v úterý si jdu pro koňskou dávku léků, abych mohla v lednu na stimulku a bylo vše ok. Jo jinak se dr divila, proč mě na vyšetření neposlali už v tom artu, ty hodnoty jsou stejné, jako tenkrát, když jsem tam šla prvně. Prý to bych neotěhotněla ani omylem. Tak Vám nevím, psala jsem vám, že mám strašný vztek na ty amatéry v artu? 😠 díky bohu, že jsem šla do pronatalu a ti mě posílaj všude možně, aby našli příčinu.

irinka
30. lis 2011

@pigy Já přesně vím jak se cítíš, já když jsem si musela vyloženě vyřvat imuno v ARTu a o jednání tam ani nemluvim...(baletka za pultem je fakt hustá) tak jsem byla tak nasr... že jsem jim ani neoznámila, že jdu od nich pryč...fakt jsem na ně už neměla..a když si vzpomenu, že jsme měli během asi čtvt roku IVFko a 2x KET a nic a když jsem tam přišla po neúspěšném posledním KETu a DR tak na mě kouká a povídá až budu chtít další IVF ať si zavolám, že mi dají léky tak jsem pak prozměnu koukala já na něj jak tele....

pigy
autor
30. lis 2011

@irinka no máme každá zkušeností až až, prostě art je opravdu fabrika na prachy 😒 no nic, ale to už nás trápit nemusí, my jsme ted jinde a určo to výjde 😉

irinka
30. lis 2011

@pigy jsem ráda, že tam nejsem 😀

pigy
autor
30. lis 2011

@irinka no to mi povídej, zrovna manža dnes říkal, že kdybych tam zůstala, tak jsem jim rovnou mohla přinést prachy na recepci, nechat je tam a odejít a bylo by to to samé, jako za ty jejich hokusy pokusy 😀

irinka
1. pro 2011

@pigy Já si myslím, že by ti i ušetřili cestu a dali ti jen číslo účtu, víš co, abys tam nemusela 😀
Jinak u nás se zázrak nekoná, do rána jsem tu marchu dostala a teď se rozjíždí v celé parádě.... ☹

jara
1. pro 2011

ahoj holky, přidávám se do "hnutí odboje" proti Artu...velká nespokojenost..před pár měsíci jsme přešli jinam a zatím si nemůžu vynachválit..🙂)

pigy
autor
1. pro 2011

@irinka ☹ tak to je mi vážně moc líto, ale ty jsi silná a vše zvládneš, příště to stopro výjde, věřím tomu 😉