Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

irinka
23. pro 2011

@pigy Jojo, a nebylo to tak zlý, jen teď přemoct lenoru a začít něco dělat 😀
Holky, také přeji nádherné Vánoce, hodně dárečků, a do roku 2012 spousty pohody a // 🙂

pigy
autor
23. pro 2011

@irinka jsou svátky, na lenoru máme nárok 😀

irinka
23. pro 2011

@pigy Náhodou, jsem už dala vařit vejce do salátu a jdu vyčistit Nesquikovi klec, aby měl taky čisto na ty svátky 🙂 to zní jak kdyby tam měl jindy bordel 😀

pigy
autor
23. pro 2011

@irinka tak to je jasný, že musí mít taky čisto. Já už dala do pařáku zeleninu a brambory na salát. Už dnes ale nic nedělám. Ty dáváš do salátu vajíčko?

lenkacar
23. pro 2011

taky všem přeji krásné vánoce a splněná přáníčka

irinka
23. pro 2011

@pigy Ahoj, jojo dávám vajíčka do salátu, takhle dělá salát mamka, tak jsem to od ní přebrala 🙂

pigy
autor
24. pro 2011

@irinka tak ať se povede a chutná, já je tam nedávám 🙂
@lenkacar leni, tobě držím palce, ať máš ten nejhezčí vánoční dáreček 🙂

irinka
25. pro 2011

Ahoj holky, tak jaký byl štědrý večer? Co vám donesl ježíšek? No pochlubte se :-P

pigy
autor
25. pro 2011

@irinka ahojky, tak u nás byl ježíšek opravdu štědrý 🙂 máme novou telku 😀 no a jinak, tak nějak se obdarovááme celý rok, ale ten nejvetší dáreček mám slíbený na leden 😀

irinka
25. pro 2011

@pigy Tak to máte krásný dáreček, to aby se ti s tím nejkrásnějším dárečkem pěkně odpočívalo u TV 🙂 Já dostala zimní budničku, žehličku na vlasy a baileys (nevim jak se to píše), tak si dám večer. Ale jak píšeš obdarováváme se během roku. Ale i tak jsem spokojená a přepapaná, už jsem byla s kamarádkou na dlouhé prochajdě 😀 a asi půjdu znova 🙂

pigy
autor
25. pro 2011

@irinka tak to já bych procházku potřebovala jak sůl, ale nejsou lidi 😀 furt se cpu, jsem zvědavá, kdy to dám dolů 😅

lenkacar
26. pro 2011

holky já taky furt jenom žeru ..už aby bylo zas etradičně prd v ledničce ,páč potom je mi těžko ..zatim hlásím bílá vložka ..11den ,test jsem nedělala

irinka
26. pro 2011

@pigy No já se chystám dneska znovu, ale s manžou. Já od včera trpím průjmem a ráno v jednu hodinu jsem zvracela, tak nevím co to je ☹ nepřijde mi, že bych se nějak přejedla až moc, ale říkala kamarádka, že tu řádí střevní chřipka, tak asi se "ubytovala" u nás ☹
@lenkacar Držím pěsti, ať to tak je ještě aspoň 9 měsíců 🙂

pigy
autor
26. pro 2011

@irinka tak to je mi moc líto, že máš o svátcích takové trápení 😒 ale určitě brzo bude po trápení. Já byla na procházce dnes odpoledne a zítra musím do města, tak budu mít taky pohyb. Tohle sváteční přejídání mi nedělá dobře 😒

irinka
27. pro 2011

@pigy Ahoj, tak to bylo jak jsem předpokládala - jeden den a konec, asi fakt nějaká střevní chřipka. Dneska už je vše v poho, tak jsem vyrazila s kámoškou do fitka, tak jsem příjemně unavená a užívám doma teplíčka a večer jdeme na návštěvu 🙂

pigy
autor
27. pro 2011

@irinka tak super, to jsem ráda, že to nic nebylo 🙂 tak si hezky užívej. Já bych ten pohyb potřebovala taky jak sůl, ale nějak se nemůžu přunutiť, což je problém, protože až teď do sebe začnu ládovat hormóny, tak zase přiberu 😀

irinka
28. pro 2011

@pigy Ahojda, no já jsem taky ráda že to nebylo nic horšího. Už se ti to blíží, viď? Za chvilku bude leden a jdeme na to, já nás budu objednávat po 9.1. protože toho devátýho mám zkoušku, tak raděj až po, jsem zvědavá jak to bude probíhat 🙂

pigy
autor
28. pro 2011

@irinka ahojky, už se mi to blíží, jen jsem mršku dostala dřív o tři dny, tak se hned v pondělí musím přeobjednat na utz a hned vyfasuju gonal a jedu 😀 jsem ráda, že už se bude něco dít 🙂 držím palce na zkoušku, ty ji uděláš 😉

irinka
29. pro 2011

@pigy Ahoj, no já potvoru měla dostat dneska a nic, ale nějak mě to nestresuje, neměla jsem utrouš, takže to asi jistí vyvolávačka 🙂 Taky budu do budějek volat v pondělí, už se těším, až se začne něco dít a hlavně jsem zvědavá, jaká bude cena, dost mě to děsí, ale snad bude rozumná.

pigy
autor
29. pro 2011

@irinka a nejsi třeba těhulka? 😀 když ne, tak určo budeš, třeba se v tom pronatalu někdy sejdem 😉

irinka
29. pro 2011

@pigy Já myslím že ne, páč potvora si chodí jak chce... Dáme si vědět na kdy jsme objednaný a třebas se sejdeme 🙂

pigy
autor
29. pro 2011

@irinka jasně, dám vědět. Já tam zkusím zavolat hned v pondělí, třeba tam už budou fungovat. 🙂 co plánujete na silvestra? budete doma, nebo někde ve společnosti? my klasika, doma v klídku a pohodlíčku 😀

irinka
29. pro 2011

@pigy Já chci taky volat v pondělí, myslím že nebudeme volat jen my dvě 🙂 No budeme doma, přijde kámoška s přítelem a nevim jak se Jura dohodne se sestrou a bráchou jestli dorazí a možná kámoška s dcerkou, ale uvidíme, kolik se nás sejde 🙂 ni mě neláká nějaká bujará oslava někde v hospodě nebo tak

pigy
autor
30. pro 2011

@irinka já na bujaré oslavy už nějak nejsem 😀 v pondělí myslím, že v pronatalu bude zvonět telefon celý den 🙂

lenkacar
30. pro 2011

holky nejsem těhotná ,vysadila jsem léky a čekam na mrchu ,achjo ..

pigy
autor
31. pro 2011

@lenkacar ale né, já ti tak moc držela palce ☹ fakt mě to moc mrzí. Jen si myslím, že by jsi se už konečně měla vyprdnout na art a jít někam jinam. Tak si zase odpočiň a naber síly do dalšího boje 😉

irinka
1. led 2012

@lenkacar moc mě to mrzí, ńepřemýšlela jsi nad změnou caru?
A jak jste holky strávily silvestra?

pigy
autor
1. led 2012

ahoj holky, tak se hlásím v novém roce. Svátky jsou už minulostí , což jsem i ráda. Už se těším, co mi přinese nový rok, doufám, že to, po čem nejvíc toužím 😀

lenkacar
1. led 2012

dík holky no snad bude líp..

pigy
autor
2. led 2012

@irinka tak hlásím, že dnes už v pronatalu normálně fungují. Už jsem objednaná na 16.ledna 🙂