Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

irinka
9. bře 2012

@pigy Musíme věřit, já už jsem tak nějak rozhodnutá, že tohle je poslední pokus, páč už jsem z toho docela psychicky vyčerpaná a prostě další zklamání už nechci. Teď jsem si přečetla příbalový leták Orgametrilu, no zajímavé vedlejší účinky :D určitě budu mít všechny při mém štětsí, ale co, je to naposled, musim si to užít :D Jinak na sobě cítím, že by snad každou chvilou měla dorazit mrcha a tak jsem volala do budějek, jak to mám udělat, páč do neděle se to určitě rozjede, mají volat zpět, tak jsem zvědavá 🙂

pigy
autor
9. bře 2012

@irinka tak držím palce, ať všechno dobře dopadne a ať se ti vyhnou vedlejší účinky 😉 kde ti vlastně ten zákrok budou děla? Pojedeš do Prahy?

irinka
9. bře 2012

@pigy Tak jsem začala s lékama dneska a zatím v pohodě, tak uvidíme. Budou nám vše dělat v Budějkách, už nikam nemusíme jet, tak jsem ráda, přeci jen ty cesty nejsou nic moc na mou krční páteř.

pigy
autor
10. bře 2012

@irinka tak to je super, že taky nemusíš nikam dojíždět. Na kolik tě to všechno výjde? mě říkali, abych počítala tak 70tis. No je to pálka 😒

irinka
10. bře 2012

@pigy Nám řekli cca 90 tisíc..je to hustý, ale tak nějak jsme s tím počítali no, ale snad se to "vyplatí" 🙂

pigy
autor
10. bře 2012

@irinka no to je teda fakt síla, ale co se dá dělat. Tak nám držím palce, ať to stojí za to 😉 už aby byl konec měsíce, už bych chtěla, aby se něco dělo 😀

lussie
10. bře 2012

Ahoj holky, tak jsem po další LPS a vzali mi i druhý vejcovod a část vaječníku. Akorát teď nevím jak funguj vaječní bez vejcovodu, nevíme jak odchází vajíčko? Můžete mi někdo poradit, nebo aspoň nějakou stránku kde si to vše vyčtu, nemohu na netu nic najít. Děkuji moc a pěkný večer

sonatorek
10. bře 2012

ahoj holky,tak první návštěva v pronatalu dopadla tak že manžel je na tom dobře a neni u něj žádnej problém.já jdu tet v uterý na provokovačku abych to dostala a pak hned musim volat do pronatalu a ject tam na odběr krve.Aš mi to skončí tak musim na laparku aby mi kouknul na vejcovody ta asi ještě do konce března a pak mě prej hned můžu začít stymulovat s tim že prej mam ještě mezi tim 2až 3 měsíce kdy to můžeme zkoušet normálně a kdyš nic tak hned na umělí.To vychází na červen no.Jsem z toho všeho nějaká divoká ale doufám že to dobře dopadne🙂 Jinak doufám že vám to holky vyjde moc vám držim palečky 😉

pigy
autor
11. bře 2012

@lussie tak to si asi budeš muset pozjišťovat někde na netu 😒 kde ti to dělali?

pigy
autor
11. bře 2012

@sonatorek a kam pojedeš na laparku? já byla v CK a dělal mi to přímo Neruda. Držím palce 😉

sonatorek
11. bře 2012

@pigy půjdu tady v Krumlově a bude mi to taky dělat Neruda.On je normálně muj ginekolog a chodim sem v Krumlově k němu do nemocnice.Aje to bolestivá operace?Docela mam z toho strach.a jak dlouho jsi musela bejt v nemocnici?

pigy
autor
11. bře 2012

@sonatorek tak to je super. Buď v klidu, vůbec nic to není. Ve středu ráno jsem šla na příjem. Udělali mi vstupní kontrolu a do oběda jsem chodila sem tam. Měla jsem super spolubydlící, tak nám to uteklo a byla legrace. Pak nám dali oběd. To bylo ve 12 a pak kolem páté nám udělali kristír. Toho se taky neboj, nic to není. Podotýkám, že před tím jsem nikdy v nemocnici nebyla a měla jsem panickou hrůzu, co mě čeká, ale byl to zbytečný strach. No a pak nám to uteklo do druhého dne. Věčeři mi už teda nedali. Ráno jsem si navlíkla stahovací punčochy, pak mi píchli oblbovačku a pak už mě vezli na sál. Probrala jsem se pak na pokoji. Sestra mi pak odlepila náplasti, a tak nějak to je vše. Sestra pak pro tebe příjde a dojdeš na wc. Spočátku budeš chodit v předklonu a nedovolítě to ani zakašlat, budeš pomalu vstávat z postele a dělat pomalé pohyby ale za pár dnů už to bude dobrý. No a v sobotu ráno mě pustili domů. Fakt to bylo vše v pohodě. Neruda je super. Měla jsem dobrou partu, bylo nám smutno, když nás pouštěli domů 😀
Budu držet palce, já kdybych měla jít znovu, tak bych to brala jako oddychovou dovolenou 😀

sonatorek
11. bře 2012

@pigy fakt jo? 😀 tak to je super docela jsi mě uklidnila🙂 já uš jsem teda byla jednou na plastice čípku ale to mi dělali spodem a ne laparkou tak vůbec nevim jestli je to lepší nebo horší.taky to nebylo nic hroznýho akorát se mi asi tejden motala hlava po narkoze 🙂 Doufam že to bude k ničemu dobrý kdyš uš tam pudu že se to pak povede a že nebudu muset a to umělí.Manžel je v poho tak kdyš to bude jen neprůchodnost vejcovodů tak by to mělo jít dobře.a co ty?uš se připravuješ?ty jsi z Budějic?

pigy
autor
12. bře 2012

@sonatorek já jsem z Budějěk a čekám na mrchu, až dotazí, tak jdu hned druhý den na utz a když bude vše ok, tak hned začnu stimulovat. Tak doufám, že to bude ok a že za měsíc už touhle dobou budu těhulka 😀
Kdy jsi objednaná na tu laparku?

sonatorek
12. bře 2012

@pigy ještě objednaná nejsem zítra jdu na provokačku abych to dostala protože mam skoro měsíc spoždění a pak aš mi to skončí tak bych měla jít.Tet jsme se z manželem dohodli že to po tej laparce skusíme ještě nějakou dobu normálně že na to umělí je času dost.Jsem ještě mladá 🙂 tet budeme kupovat byt a řešíme hypotéku tak na to nějak tlačit nebudeme but to příde a bude to super nebo bych tak za rok na to umělí šla.Držim ti moc palce at ti to vyjde je to krásný mam to uš jednou za sebou a určitě se těšim na druhý

pigy
autor
12. bře 2012

@sonatorek děkuji moc, tobě taky držím palce, ať ti to výjde přirozeně a nebudeš muset utrácet za umělko 😉

pigy
autor
14. bře 2012

@irinka tak jsem si dnes byla pro konvici. Voda je fakt super, moc mi chutná. Dnes jsem ji teda už dost vypila a pořád chodím na wc 😀 ale fakt dobrá věcička. Díky 😉

irinka
14. bře 2012

@pigy Ahoj, tak to je super, jsem ráda že chutná 🙂 Já na tom byla úplně stejně, když jsem ji měla první den doma, jsem zvyklá pít, ale z tý konvice jsem toho vypila snad ještě dvakrát tolik než normálně 😀

pigy
autor
14. bře 2012

@irinka no právě, taky mám ten pocit, že vypiju víc 😀

irinka
14. bře 2012

@pigy Je to fakt skvělá věcička, a jakou máš barvu? Teď jsem koukala, že mají v makru 4 filtry za 470, tak nevím, jestli je nekoupím, až pojedu pro léky do Budějek 🙂

pigy
autor
15. bře 2012

@irinka mám bílou. Chceš větší konvici?no tahle se mi zdá být dost velká v ledniččce a neumím si představit větší 😀

irinka
15. bře 2012

@pigy Větší ne, myslela jsem filtry že mají v Makru 🙂 tahle je velikostně akorát 🙂

pigy
autor
15. bře 2012

@irinka aha, tak to jsem netušila, že jsou i větší filtry. Koupila jsi si je ?

irinka
15. bře 2012

@pigy Pojedem v pondělí do budějek, tak je asi vemem, uvidíme. Stejně chci do makra zajet pro vejce, tak to vemem při jednom 🙂

pigy
autor
15. bře 2012

@irinka tak pak dej vědět za kolik jsi koupila vejce. Je to teda fakt šílený, ještě že tchýně má slepice. Jedeš do pronatalu?

irinka
19. bře 2012

@pigy ahoooj 🙂 tak hlásím, že v Budějkách v Globusu 30 vajec za 129 káčé 🙂 čekala jsem to horší 😀

pigy
autor
19. bře 2012

@irinka tak já se zrovna vrátila z Lídlu, cena stejná, 30ks za 129. Milulý týden jsem je viděla v intersparu 30ks za 169. No děs běs 😒 asi začnem snášet 😀

irinka
20. bře 2012

@pigy Já jsem říkala, že až tak velkou spotřebu vajec nemáme, ale abych si kvůli tomu koupila slepice na balkon, to teda fakt ne 😀 no za mě bude snášet někdo jinej 😀 tak to musíš zmáknout sama a i za mě 😀

pigy
autor
20. bře 2012

@irinka no mi máme vajíčka od tchýně, ta má slepice, tak že taky pohoda 😀

irinka
21. bře 2012

@pigy Tak to máte pěkně zařízený 🙂 ale já dnes naašla na netu perník bez vajec, tak jsem ho upekla, ale co, až nebudou zase se koupí 🙂 a myslím, že po Velikonocích bude líp 🙂
A jak jinak probíhá příprava na IVF?